Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
28.609
Cevap
187
Favori
628.688
Tıklama
Giriş
    269 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: Rajh

İşteyim ama aklım hep oyunda hafta sonu da evde yokum off of

hocam aynı üzüntü içindeyiz keşke geçen hafta sonu çıkmış olaydı hevesimi alırdım bende.Bu hafta sonu giremicem

Aynen hocam ya keşke öyle durum olsaydı artık ne yapalım buna da şükür şanlı askerlerimiz biz olmadan da başarırlar

• Yüzbaşı
    937 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IronyOfFate

Ben oyunu Kinguin üzerinden aldım sadece 1 adet oyunla alakalı key geldi aktive ettim indiriyorum. Bu bahsedilen hf pack için ayrı keymi gerekiyor?

normalde ön sipariş kodu gelince geliyorduda bazılarına gelmedi banada gelmedi eğer battlefield 1 tıklayın extra content te gözukuyorsa sıkıntı yoktur

Orijinalden alıntı: b0h3m

i7 6600HQ
    GTX 960M 4GB
    8GB ram

orta ayarlarda rahat oynanıyor fakat fps dropları yaşıyorum arada dx11 de açık oyun

https://www.youtube.com/watch?v=Es8qmr_o-SY ramden kaynaklı hocam bendede aynı sorun var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İşlemci:AMD FX X6 6300 Soket AM3 4.4ghz (O.C) 14MB Önbellek 95W 32nm İşlemci,Ekran kartı:MSİ GTX 1050 Tİ 4GT OC 4GB DX 12 , Anakart:GIGABYTE 970A-DS3P AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2000MHz (O.C.),Ram:GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram,Kasa:XIGMATEK ASGARD 382 600W MidT ATX SİYAH,İşletim:Windows 10 ,Mause:Razer deathadder elite.Mausepad:Qck+
  • Yüzbaşı
    389 Mesaj
    quote:

Gtx 960m multide fps drop oluyor arada ya sinir bozucu

Bende olmuyor antilasing - ssao mu ne o zımbırtılar kapalı diğer herşey ultrAda birde post pross.. lowda çöz full hd

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

İşteyim ama aklım hep oyunda hafta sonu da evde yokum off of

hocam aynı üzüntü içindeyiz keşke geçen hafta sonu çıkmış olaydı hevesimi alırdım bende.Bu hafta sonu giremicem

Aynen hocam ya keşke öyle durum olsaydı artık ne yapalım buna da şükür şanlı askerlerimiz biz olmadan da başarırlar

Ea ya şikayet gelirse şaşırmayın osmanlı bizleri öttürüyor diye şu canlı yayında yabancı adamın marş dinlemesini bir bulamadım.

|
    |
    İşlemci:AMD FX X6 6300 Soket AM3 4.4ghz (O.C) 14MB Önbellek 95W 32nm İşlemci,Ekran kartı:MSİ GTX 1050 Tİ 4GT OC 4GB DX 12 , Anakart:GIGABYTE 970A-DS3P AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2000MHz (O.C.),Ram:GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram,Kasa:XIGMATEK ASGARD 382 600W MidT ATX SİYAH,İşletim:Windows 10 ,Mause:Razer deathadder elite.Mausepad:Qck+

• Yüzbaşı
    306 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Orijinalden alıntı: renkci

Forumdan biri 70-80 pingle oynuyorum demem üzerine Bana Superonline a geçmemi söyledi. Dün Saat 14.00 gibi başvuru formunu doldurdum, aynı gün içinde gelip kurulum yaptılar ve internetimi açtılar. Şu an 50 ping alıyorum. Superonline'ı öneren arkadaş bu yazıyı okuyorsa teşekkürlerimi iletiyorum

akk olmasına rağmen 50 pingi geçmiyor superonline memnunum.

şimdiye kadar boşa kepazelik çekmişim hocam
    |
    |

M.K.Atatürk

• Yüzbaşı
    702 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zlatan9889

quote:

Gtx 960m multide fps drop oluyor arada ya sinir bozucu

Bende olmuyor antilasing - ssao mu ne o zımbırtılar kapalı diğer herşey ultrAda birde post pross.. lowda çöz full hd

dostum senden ricam bana ayarlarının resmini çekip atarmısın Monster mı laptopun ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: burc_oker

yok orada akiyor mu bi de ona bak demek istemsitim. gordugum en cok render ve gpdu cpu ram kullanimi o haritada oldu bi test et bakalim. ben 2K ultra oynayacagim ama reso scale %125-150 yapasim var bir bakalim

Bir mac attim orda. Herhangi bir sorun yasamadim.

Orijinalden alıntı: Android Terminatör

içimin yağları eriyor millet aldım deyince aslında ilk oynayanlardan olmak isterim ama

her oyun ilk cıktıgında hatalar oluyor gerçi ben bu hatalara hangi oyunu aldıysam hiç rasgelmedim

hatalar düzeldim oyunun fiyatı ilerde düşerse alalım en güzeli

multiplayerini bekledigim tek oyundu

hocam baştaki deyimin anlamını yanlış biliyorsunuz galiba uyarmak istedim
    bi 8 lik daha takiyim laptopa
    |
    |

Intel Core i7 7700K @5.0GHz|| Asus Strix Z270G MicroATX Motherboard || Corsair RM650X Full Modular 80 Gold || NVIDIA MSI Gaming X Trio 1080Ti || Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 3200MHz 16GB(2x8) || Samsung 970 PRO 512GB || Samsung 850 EVO 500 GB || 1TB 7200rpm HDD
    || ASUS ROG PG278Q ||
    Thermaltake Poseidon Z RGB Blue Switch Keyboard || Logitech G900 || Arctic Liquid Freezer 240
    || Thermaltake View 31 Tempered Glass RGB ||
  • Yarbay
    11208 Mesaj
    quote:

quote:

i7 6600HQ
    GTX 960M 4GB
    8GB ram

orta ayarlarda rahat oynanıyor fakat fps dropları yaşıyorum arada dx11 de açık oyun

https://www.youtube.com/watch?v=Es8qmr_o-SY ramden kaynaklı hocam bendede aynı sorun var.

10-20 fps arası fark ediyor mu ya? 8 gb ram alacak param olsa alırdım valla :D
    |
    |
    benim laptopta ddr3 8gb takılı 1600mhz
    ama 200 TL ye yakın 16 gb ddr4 2133 mhz alabilirim tavsiye ediyormusunuz
    |
    |
    24 kişilik Güvercin modu çok eğlenceli arkadaşlar Mutlaka deneyin

M.K.Atatürk
  • Yarbay
    14363 Mesaj
    quote:

quote:

i7 6600HQ
    GTX 960M 4GB
    8GB ram

AMD için geçerli mi acaba bu? 8 GB kullanıyorum gayet akıcı. FPSye bakamadım oyun içinde aktif olmuyor akşam daha detaylı inceleyeceğim
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas

• Yarbay
    5814 Mesaj
    Otların kalitesi muazzam
    |
    |

• Yarbay
    2451 Mesaj
    DPlay ın son attığı mesaj budur.

Bu ürün originin ön sipariş alanlara verdiği hediyedir ön sipariş yüklemesi yapan herkese origin vermiştir eğer size gelmedi ise EA games tarafından 72 saat içinde hesabınıza aktif olacaktır

PSN ID : KenanK89

• Teğmen
    216 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: renkci

24 kişilik Güvercin modu çok eğlenceli arkadaşlar Mutlaka deneyin

Ben de onu yazmaya girmistim valla cok keyifli bi mod olmus

|
    |
Canlı Tv izle
üniversite
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.