Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (631. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
710.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sabah 6da yattim. benchmark programi actim, 2K + Ultra + %125 reso scale = mininmum 92, max 137, average 118 fps verdi. Reso scale %100 ikende minimum 91, average 124, max 151 verd.

bir defa bile hata almadim yada oyundan atilmadim ilk defa kendime adima konusaym bir bf oyununu acilisita sorunsuz oynadim genel olarak cok begendim oyunu cok eglenceli

he bide imza suan kural disi diye kapanmis, 4790 K + Evga 1070 FTW + 16 gb ddr 2400 ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcoker -- 21 Ekim 2016; 12:45:46 >
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    Aynen sorma ya zaten ayın 10-15 inden 300kbs ile oyun indiren biz değiliz. Hayatımda saniyede 1.5 mbden yuksek hız görmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

sabah 6da yattim. benchmark programi actim, 2K + Ultra + %125 reso scale = mininmum 92, max 137, average 118 fps verdi. Reso scale %100 ikende minimum 91, average 124, max 151 verd.

bir defa bile hata almadim yada oyundan atilmadim ilk defa kendime adima konusaym bir bf oyununu acilisita sorunsuz oynadim genel olarak cok begendim oyunu cok eglenceli

Battlelog'dan kurtulmamız da bunda bir etken olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaGeSuKo kullanıcısına yanıt
    ana menude en solda operations mode var, oraya girip bir harita seciyorsun 40 yada 64 player secip join diyorsun sana uygun server bulup baglaniyor. Devami ise daha guzel,

2 takim karsilikli sirayla acilan bayraklari tutmaya /savunmaya calisiyor. Yani bi taraf soldan , bir taraf sagdan saldirmaya basliyor kim daha guclu olup bayragi ele gecirirse , kaybeden takimin bayraklarina dogru ilerliyor. Rush ve Conq karisimi cok guzel bir mod.

War pigeon da oynayin, guvercinler salip haber ucuruyorsun hava destegi icin ama hic oyle sanacagin gibi kolay degil zevkli mod rakip takip guvercinleri falan olduruyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

ana menude en solda operations mode var, oraya girip bir harita seciyorsun 40 yada 64 player secip join diyorsun sana uygun server bulup baglaniyor. Devami ise daha guzel,

2 takim karsilikli sirayla acilan bayraklari tutmaya /savunmaya calisiyor. Yani bi taraf soldan , bir taraf sagdan saldirmaya basliyor kim daha guclu olup bayragi ele gecirirse , kaybeden takimin bayraklarina dogru ilerliyor. Rush ve Conq karisimi cok guzel bir mod.

War pigeon da oynayin, guvercinler salip haber ucuruyorsun hava destegi icin ama hic oyle sanacagin gibi kolay degil zevkli mod rakip takip guvercinleri falan olduruyor :D

Iki mod da baya iyi gorunuyo hic denemedim aksam ekran kartinda ızgara yapıcam

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    guzel valla eglendim ben cok. EA 'e sordum su 4 tane silah skini muhabbetini, herkese hellfigther pack hediye verildi 1-2 gun bekleyin otomatikl eklenir diyor ama anlamadim. Ben Single player basliyimda bir an once bitsin :)
    bunu belirtmistim, hatta sonra gidip 16gb ram almistim trial oynarken hatirlarsiniz. benchmarki kendim yaptim en azindan nvidia kullanicisi olarak 2K oynarken 8gb yetmedi resmen. 16gb yag gibi

bide dx12 acmayin nvidia gereksiz fps dusuruyor. grafiksel bir fark yok performansa etki ediyor dx12 de nvidia da acinca 10-15 fps dusuyor ne gerek var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcoker -- 21 Ekim 2016; 12:49:01 >
  • b0h3m kullanıcısına yanıt
    ddr 3 ile ddr4 arasindaki fark frekans hizlarinin daha da yukselmesi. ornek getirirsek ddr3 max 2400 mhze cikabilir ve 1.65v gibi yuksek voltajla calisir, ama ddr4 ona oranla daha dusuk voltaj calisir ve 4200 mhze kadar cikar. vs. vs. rakamlari yakin ornekler olarak yazdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

DPlay ın son attığı mesaj budur.

Bu ürün originin ön sipariş alanlara verdiği hediyedir ön sipariş yüklemesi yapan herkese origin vermiştir eğer size gelmedi ise EA games tarafından 72 saat içinde hesabınıza aktif olacaktır

Kaç gündür isyan ediyor millet daha önce de oyuna ilk girişinizde aktif olacak demişlerdi.

İnşallah oyalama takdiği değildir.Çünkü uygun fiyata aldığımız bir platformdan güven eksikliği nedeniyle uzak kalmak istemeyiz.dr oyunu bilmem ama durmanın daha önceden dediğim gibi sağlam profili mevcut.Bir oyun yüzünden leke süreceklerine inanmıyorum.

• droyunun son keyleri de tek key olarak gonderlmis cogu kisiye. ben bu sefer firmalara suc atmicam cunku originin kendisi hediye verdigi birseyi digerleri niye vermesin yani. Adam kendi 4 silah skinini ehrkese bedava verdi, key alip satanlar ondan nasil bir kar yapabilir ki?

origin para isteseydi ona, ve key satanlar bize deseydi biz bunu size hediye verecegiz o zaman anlardim.
  • DPlay in verdiği son cevap.

Yetkililer üretici ve tedarikci firma ile konuyu görüştüler EA games tarafından 72 saat içinde hesabınıza aktif olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    normalde medic oynarim dedim ama,

yahu assault ne kadar zevkliymis scout harici yakin catismalarda assault oynuyorum 1918 cok guzel silah, bide su roket atmak cok zevkli oluyor :D
  • quote:

DPlay in verdiği son cevap.

Yetkililer üretici ve tedarikci firma ile konuyu görüştüler EA games tarafından 72 saat içinde hesabınıza aktif olacaktır

banada aynı şeyi söylediler gerçekten gelirmi acaba kinguinde 13 liraya satılıyor o dlc takıntı yaptık gelmıcekse alalım ordan
  • cdkeys.com sitesinde 0.69 dolara satıyorlar amma dert ettiniz girin alın linki de koyuyorum aşağı.

http://www.cdkeys.com/pc/games/battlefield-1-pc-hellfighter-pack-dlc-origin-cd-key

EDIT: Site güvenilir. Yaklaşık 20ye yakın alışverişim oldu sitede. Hatta Ubisoft ve Origin oyunlarımın tamamını buradan aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lagethon -- 21 Ekim 2016; 13:10:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranist

quote:

DPlay in verdiği son cevap.

banada aynı şeyi söylediler gerçekten gelirmi acaba kinguinde 13 liraya satılıyor o dlc takıntı yaptık gelmıcekse alalım ordan

çok da önemli bişe değil ama içerikte hf verielcek dendiği için durumu açıklığa kavuşturmaya çalışıyoruz.yoksa 2 tane skin olsa nolur olmasa nolur gerçi yeni gelcek map e 7 gün önce erişim de var bunun içinde

• metaxa171 kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim bir enteresan kırılcak gibi :D
  • ulan işten hastayım diye izin alıp evemi gitsem ne yapsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

Asus gtx 1070 hata verip arada oyundan atmaya başladı, public serverlarda oluyo bu daha çok. Son driver a güncelle gibi bişeyler diyor ama güncel zaten. Ne yapmam lazım.

pcye reset atıp bir daha dene düzelmez ise birde dx 11 ile kullan bakalım.

Tahminim windows 10 güncel yüklüyse sorun yaratmayacağı diğer sürüm lerde zaten dx12 desteklenmiyor bildiğim kadarıyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boranfirat

quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

Asus gtx 1070 hata verip arada oyundan atmaya başladı, public serverlarda oluyo bu daha çok. Son driver a güncelle gibi bişeyler diyor ama güncel zaten. Ne yapmam lazım.

pcye reset atıp bir daha dene düzelmez ise birde dx 11 ile kullan bakalım.

Tahminim windows 10 güncel yüklüyse sorun yaratmayacağı diğer sürüm lerde zaten dx12 desteklenmiyor bildiğim kadarıyla

win 10 güncel, driverlar güncel. Arada bir çalışmayı durdurdu hatası veriyor.

• Beyler fps'yi nereden açıyoruz? Fraps açıyorum göstermiyor.
  • 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.