Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (608. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende akk yok sınırsız kullanıyorum oturduğum yer en yüksek 8 destekliyor 8 + sınırsız akk 104 yada 106 öyle bir miktar ödüyorum soygunculuk başka pakete geçmemi öneren varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • droyun müthiş çalışıyor hemen teslim sağolsunlar.
  • vay bee :D zenginler bu başlıkta ^^

param olsaydı şu dakika alırdım oyunu :(
  • WillyOfShopaR kullanıcısına yanıt
    129a aldim bf1+dlc
  • nefes123 kullanıcısına yanıt
    sana denk gelmis :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

129a aldim bf1+dlc

Nerden aldınız çok uygun fiyat

• bugragursoy B kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum pişmanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltrAslan_06

beyler youtub da canlı yayın açında izleyelim en azından iş yerinde vakit geçsin.
    Playstoreden aldim oyunu indirmeye basladik canakkale savasini sabirsizlikla bekliyorum
    İd:efecik07. İsteyen ekleyebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper_love -- 20 Ekim 2016; 23:09:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler EEST zaman dilimlerine baktim suan bizde de ayni zamani gosteriyor. Saat 01:00 'de basliyoruz kismetse, umarim saatte bir yanlislik olmaz bizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

Operations modu cok eglenceli, bide war pigeons modu aslinda guvercinli olan daha eglenceli :)

saat 01:00 olsada yardirsak 5 saatte scout rank 5 olmustu gireyimde hemen 10 yapayim

Hocam hangi mod ve haritada oynayarak yaptınız? Ben daha düzgün sniper oynayacak bir harita bulamadım.
  • bugragursoy B kullanıcısına yanıt
    Sabahtan beri bende bekliyorum gelen giden yok, supportla 2 kez görüştüm. En son 00.00 de gelicek dediler, hala bekliyoruz, sabır sabır bi yere kadar.
  • DrOyun ile satın aldım bekliyorum sağ olsunlar bizim saat dilimi ile de gösteriyorlar oyuna giriş tarihini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marshall_fb

Reklam yapmak gibi olmasın ancak Merlininkazanı'nda Playstore'dan TTNET faturanıza yansıtarak alırsanız, kasım ayında AKK olmayacak gibi bir haber var. O siteye yorum yazdım cevap veren olmadı, TT'a mail attım, muhtemelen yarın dönerler. Bir de buraya sorayım dedim, oradan alan var mı ve bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Gerçi orada daha pahalı ama yine de şansımı deneyeyim dedim.

Sadece 8 ve 16mbit paketlerde geçerli diye bir madde var detaylarda aradım 2 kere bu madde böyle yararlanamassiniz dediler ne anladım bu işten arkadaş.

• VPN ile erken girip senaryoyu bitirdim. Aslında hiçte fena olmamış arkadaşlar. Senaryoyu es geçmeyin bence baya başarılı işlemişler konuları. Saat 01'e kadar beklemeden VPN ile girebilirdiniz bu arada. Umarım çoğu arkadaş yapmış oynuyordur
  • Yaşım 30 aklı başında oynayacak kişiler ekleyebilir. Yaşın bir önemi yok ama saygı ve sevgi çerçevesinde kardeşlerimde ekleyebilirler.

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
  • AnilBFAnil A kullanıcısına yanıt
    droyun
  • kinguinden bir daha pre-order oyun alanı mksinler...Eylul 27 de aldım keyi.Mıllet aldı yürüdü bunlar hala key gönderecekler.Bari bugun sabahtan gönderseydınız imansızlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathburn -- 20 Ekim 2016; 23:15:05 >
  • Oyunları Türkçe yapmaya başladın da kardeş adama sormazlar mı şu clientinle oyunların ücretini de steam gibi türkçe ve tl şeklinde yap diye

• quote:

Orijinalden alıntı: nefes123

Yaşım 30 aklı başında oynayacak kişiler ekleyebilir. Yaşın bir önemi yok ama saygı ve sevgi çerçevesinde kardeşlerimde ekleyebilirler.

Eve gidince hemen eklicem hocam bende oynicak birilerini arıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathburn

kinguinden bir daha pre-order oyun alanı mksinler...Eylul 27 de aldım keyi.Mıllet aldı yürüdü bunlar hala key gönderecekler.Bari bugun sabahtan gönderseydınız imansızlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.