Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
28.609
Cevap
187
Favori
628.533
Tıklama
Giriş
    14363 Mesaj

Bakalım mirliva banlanmazsa gireriz

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    ediza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2113 Mesaj
    Arkadaşlar bende durmadan

Battlefield 1 + hellfight dlc
    Battlefield 1 Premium Pass

aldım ama 1 adet kod geldi. Bu kod hepsini içeriyormu ?

Bazı kişilere 2 adet kod gelmiş !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CATBALCA -- 19 Ekim 2016; 22:11:56 >

Orijinalden alıntı: seyfi_19

beyler bilgisi olan yazsın ben laptopa indiriyorum oyunu laptop 32 bit pc 64 bit pcye atınca bir sıkıntı olurmu ? sadece win32 dosyaları var şimdilik

Olmaz diye tahmin ediyorum hocam.
    |
    |
  • Binbaşı
    1066 Mesaj

Aferin(!)
    |
    |
    tropeus77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kişi sayısına göre bir bütçe çıkartırsanız iyi olur. Bu açıdan benim gibi girmek isteyenler ne kadar ödeyeceklerine bağlı olarak girip girmemeye karar verebilirler. Yani 20 kişi olursak yaklaşık şu kadar 30 olursak şu kadar gibisinden bir bilgi demek istedim.
    |
    |
    Bahsedilenler: aydcuu
  • Yüzbaşı
    740 Mesaj

hocam bi fiyat bilgisi paylaşırsanız daha iyi olur ..
    |
    |
    aydcuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Durma ile dlc konusunda konuştum ve 21 i oyun çıktığında aktif olacağını söylediler.
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • Binbaşı
    1108 Mesaj
    Beyler oyun dublajmı altyazımı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Zotac GTX 660Ti AMP Edition - İntel Core İ7-3770 LGA 1155 - Msi H77MA-G43 Anakart - 4 GB Kingston 1600 MHZ Ram - Thermaltake V3 600 Watt Kasa - Seagate Barracuda 500 Gb Hdd - Philips 221T Lcd Monitör
  • Yarbay
    3477 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MirlivaVII

Arkadaşlar Battlefield 1'i 21 Ekim gece 01'de oynamaya başlayacağız biliyorsunuz. VPN kullanarak 20 Ekim Perşembe yani yarın öğlen 2'de (14:00) oynayabiliyoruz. Tüm dünyayı dolaştım VPN ile en erken Avustralya'da çıkıyor oyun.

Yapmanız gerekenler çok basit:

1- FlyVpn isimli programı indirin, üye olun ve programa giriş yapın. Origin mutlaka kapalı olacak!
    2- Servarlardan Oceania kısımlı sekmeye tıklayın oradan da aktif olan herhangi bir Australia sekmesini seçip sağ üstten Connect'e tıklayın.
    3- Yazılar yeşile dönünce Avustralya üzerinden internete girmiş olacaksınız. Emin olmak için whereismyip sitesinden kontrol edin.
    4- Daha sonra Origin'i açın, her şey doğru gittiyse 20 Ekim 14:00'da PLAY butonuna basabiliyor olacaksınız. Henüz basmayın.
    5- VPN programından disconnect olun ve tekrar Türkiye ip'si aldığınızdan whereismyip ile emin olduktan sonra PLAY'e basabilirsiniz.
    6- İyi Battlefield 1'ler

Hocam görünsün diye alıntıladım :) Şöyle yapabiliriz belki...

Sizin dediğiniz gibi avusturya olduktan sonra. İnternetten çıkarız. Modemi kapatırız. En azından Single Player kısmını bitiririz.
    |
    |

• Yüzbaşı
    702 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _kertmeyenkele_

Beyler oyun dublajmı altyazımı

alt yazı dostum
    |
    |

Orijinalden alıntı: CATBALCA

Arkadaşlar bende durmadan

Battlefield 1 + hellfight dlc
    Battlefield 1 Premium Pass

aldım ama 1 adet kod geldi. Bu kod hepsini içeriyormu ?

Bazı kişilere 2 adet kod gelmiş !

Kodu origine girin indirin oyun acildiginda hediye olarak gelecekmis ben de durmadan aldim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Yüzbaşı
    702 Mesaj
    Uydunet kullanan arkadaşlar için tekrar paylaşıyorum "NİTRO" paketten alıyoruz 4 TL ye 24 saat boyunca internet hızınız 100mb full download kesinlikte AKN yi harcamıyorsunuz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0h3m -- 19 Ekim 2016; 22:37:09 >

Yalana bak yalana. Utanmadan bide yalan konuşuyorlar. Ben Droyun'dan aldım. 2 key gönderdiler.

BATTLEFİELD 1 KEYİ
    ve
    HELLFIGHTER PACK DLC KEYİ

Bilginiz olsun.
    |
    |
    -MoDeStUs- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 adet key geliyor. Oyunun keyi: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX şeklinde. Önce bu kısmı girin.

Hellfighter Pack keyi: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX bu şekilde. Sonrada bu pack keyi girersiniz.

Gelen keyler doğal olarak Standart Edition keyi. Doğal olarak 21 Ekim'i bekleyeceğiz.

Aynı zamanda kendi youtube kanalım için Origin Access satın almıştım. Onun 2 saatide hala duruyor. Bu arada yaşım 41.

Bu da linki: https://www.youtube.com/watch?v=w9vSiuTdqk0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d33p3r -- 19 Ekim 2016; 22:59:46 >

• Yüzbaşı
    702 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: d33p3r

Selam arkadaşlar. Benimde sipariş numaram 247'ydi ve bende keyimi teslim aldım.

2 adet key geliyor. Oyunun keyi: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX şeklinde. Önce bu kısmı girin.

Hellfighter Pack keyi: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX bu şekilde. Sonrada bu pack keyi girersiniz.

Gelen keyler doğal olarak Standart Edition keyi. Doğal olarak 21 Ekim'i bekleyeceğiz.

Aynı zamanda kendi youtube kanalım için Origin Access satın almıştım. Onun 2 saatide hala duruyor. Bu arada yaşım 41.

BU işin yaşı yoktur hocam saygı duydum :)

• Yarbay
    3802 Mesaj

2 tur key geliyor anladigim kadariyla, EA canli ya baglanip bende sordum. Tum standart paketlerde hellfighter dlc mevcut oldugunu soyledi. Key olarak yoksa 21 i oyuna ilk girisinizde sahip olursunuz diye. Ayni bilgileri yukarida arkadaslarda paylasti.

bekleyelim bakalim yarin gece bir tamamlansin 03:00 dan sonra anlariz herseyi
    |
    |
    WinKy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: aydcuu

Battlefield 1
    Kendi serverimiz için katılım listesi

[email protected]
    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]_PiSLiCK_
    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]_1537
    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]
    13-@alpert86
    14-@yazar11

şöyle 40 kişi olaydık iyiydi :):)

Bende katilirim. Bana kalırsa bu olay için ayrı konu açmanız daha sağlıklı olur.

sky_tr35

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

AVR & TV & MOBILE Onkyo TX-RZ 740 9.2 Thx Avr
    / Sony 75XE9005 4k Tv / Iphone 11 128gb
    4k RGB GAMING PC Intel i9 9900k @5ghz / 32gb G.Skill Trident-Z Rgb / Gigabyte Z390 Aorus Pro / Msi Rtx 2080ti Duke / Acer Predator X34 Gsync / NZXT Kraken X62 / NZXT S340 Elite / NZXT Aer x4 + Hue+ / Samsung 970 Evo+ Nvme M.2 1tb / FSP Hydro G 850w Gold / Razer Blackwidow & Deathadder Chroma
  • Yarbay
    11196 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0h3m

Uydunet kullanan arkadaşlar için tekrar paylaşıyorum "NİTRO" paketten alıyoruz 4 TL ye 24 saat boyunca internet hızınız 100mb full download kesinlikte AKN yi harcamıyorsunuz :)

akn mi kaldı bu güne hocam :D
    |
    |

Orijinalden alıntı: MirlivaVII

Arkadaşlar Battlefield 1'i 21 Ekim gece 01'de oynamaya başlayacağız biliyorsunuz. VPN kullanarak 20 Ekim Perşembe yani yarın öğlen 2'de (14:00) oynayabiliyoruz. Tüm dünyayı dolaştım VPN ile en erken Avustralya'da çıkıyor oyun.

Yapmanız gerekenler çok basit:

1- FlyVpn isimli programı indirin, üye olun ve programa giriş yapın. Origin mutlaka kapalı olacak!
    2- Servarlardan Oceania kısımlı sekmeye tıklayın oradan da aktif olan herhangi bir Australia sekmesini seçip sağ üstten Connect'e tıklayın.
    3- Yazılar yeşile dönünce Avustralya üzerinden internete girmiş olacaksınız. Emin olmak için whereismyip sitesinden kontrol edin.
    4- Daha sonra Origin'i açın, her şey doğru gittiyse 20 Ekim 14:00'da PLAY butonuna basabiliyor olacaksınız. Henüz basmayın.
    5- VPN programından disconnect olun ve tekrar Türkiye ip'si aldığınızdan whereismyip ile emin olduktan sonra PLAY'e basabilirsiniz.
    6- İyi Battlefield 1'ler

deneyelim pia ile

• Yarbay
    3802 Mesaj

ben yine de geceyi bekleyecegim size bol bol eglenceler :)
    |
    |
    UberSoldaten kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
son dakika
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.