Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (572. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oyunu ea Access sayesinde bir kaç gündür oynuyorum. Bir şey danışacağım. oyunu neredeyse ultra ayarlarda oynuyorum sadece 1-2 ayar high da. oyun içinde hiç kasma ya da ciddi bir fps düşüşü yaşamadım ama ara videolarda zaman zaman takılmalar oluyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Nedeni ne olabilir? Oyun içinde problem yaşasam pc özellikleri yetersiz diyeceğim ama dediğim gibi en ufak bir sorunla karşılaşmadım ne multide ne de singleda. ekran kartı r9 390x 8 gb, 12 gb ram, i7 3770
  • Hocam hikaye modundaki ara videoları diyorsanız o herkeste oluyor takılma yırtlıma gibi problemler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat 123 kullanıcısına yanıt
    Doğru hikaye modeundaki ara videolarda daha çok oluyor, zaman zaman online modlara giriş esnasında kısa videolarda da yaşıyorum. Herkeste olan bir şey ise muhtemelen ekran kartları yeni driver çıkarttığında düzelir herhalde ya da oyun bir update yayınlar. bakalım..
  • g2a keyleri dağıtıldımı arkadaşlar, keşke şimdi gelsede sabaha kadar oyun inse
  • zorrentten indirip sonra keyi gelen arkadaşlar bir sıkıntı yaşadı mı acaba?

• droyun key'leri dağıtıyor da biraz yavaş kaldılar sanki.
  • LathspeLL kullanıcısına yanıt
    giBi
  • Droyun a keyler yarin gelecekmiş. Insallah patlamazlarcyarin neredeyse 700 kisiye key verecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: DayWalker7

zorrentten indirip sonra keyi gelen arkadaşlar bir sıkıntı yaşadı mı acaba?

Hayır yaşamadım,indirdiğim klasörün içinde ki Battlefield 1 klasörünü alıp origin games e kopyaladım sonra key geldi origin e girdim keyi oyun anında yüklenmiş oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zZzerk

giBi

neden bir harf buyuk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    alışkanlıklaRRR.
  • LathspeLL kullanıcısına yanıt
    Durma'dan alanlara DLC'nin keyleri yok. Ben doktor'dan aldım ikisi birden gönderildi. Sorunsuz aktif ettim. Şimdi 21'ini beklicez. Adamlar bilale anlatır gibi anlatıyorlar kendi konularında... Parça parça geliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zZzerk

alışkanlıklaRRR.

0k

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    ah hocam bende ordan aldim bekliyorum hala mail atincada otomatik mesaj geliyor cikis gununde veya oncesinde gelicek diye bekliyecez artik
  • Ben şimdi originden satın aldım iniyor indiği zaman anında giriş yapabilcemmi?

• ne oyunu alacak param var ne de 60 fpsde oynatabilecek bir bilgisayarım...
  • ediza kullanıcısına yanıt
    Yok hocam mesajı yazmadan önce toplamda 8 ülke gezdim VPN ile. Ayrıca BF3'te ve BF4'te de aynı şeyi yapıp erken girdim. Reddit'te bir dünya insan 17'si oynamak için aynı şeyi yaptı. İnanın bi sıkıntısı yok. Olsa ben banlanırdım :D Sadece VPN açıkken şifre girmeyin. Origin'e otomatik giriyor olsun hani daha garanti olması adına. İlla da yok kalsın diyorsanız gece 1'de görüşürüz savaş meydanında
  • Ps3 e gelir mi bu oyun

• Evet beyler şuan indiriyorum 100 mbit net ile 5 mb/s iniyor serverlardaki doluluktan herhalde. Neyse yarın gece savaş meydanında görüşmek üzere. Originden ekleyebilirsiniz nickim imzamda.
  • MirlivaVII kullanıcısına yanıt
    01:00 EEST, bizde de ayni saat di mi?
  • 
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.