Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1366. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13641365136613671368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eylül ayında ben bu oyunu Origin Access ile oynamıştım 30 saat ve yer yer bazı performans sorunları vardı. Ancak geçen hafta aldım oyunu 15 saat oynadım tek bir takılma tek bir fps düşüşü donma hiçbir şeye rastlamadım yamalarla oyunun optimizasyonunu güzelleştirmişler gibi gözüküyor. Taktir ettim.

Ben son DLC nin Caporetto haritası dışında ki mapleride beğendim o harita aşırı dengesiz bir harita. Maçı baştan sona A noktasında geçirdiğim 4-5 oyun oldu sıkışıp kalıyorsun çıkamıyorsun oyun A da başlayıp A da bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 24 Şubat 2018; 14:30:25 >
  • Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
  • Direk MP'ye baktım ama fps drop sorunları yaşıyorum. Bir de üstüne ping olunca çok sıkıntı oluyor. Önce SP deneyeyim yoksa bu gidişle daha çok ölürüm. Zaten acemi olduğum belli. Origin ID: AdiqeCale
  • Hocam oyuna hotfix yamasi gelene kadar oyuna girmeyecegim, suan bu sorunuzu tam olarak cevaplayamam fakat soldier/asker sekmesinde olmasi gerek bu yeni dogtaglerin. Ve bu 7 gunahi temsil eden dogtaglerden herbirinin 6 tane gorevi var ve herbirini acmak icin bu 6 gorevden 5 tanesini tamamlamaniz gerekiyor. Ingilizceniz var ise su linkten bakabilirsiniz --> LINK
  • Ve 140 lvl

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Battlefield serilerini hemen hemen hepsini oynadım fakat BF1 hala almadım fiyatı yüksek olduğu için bekledim şuan oyunu normal versiyonu ile Premium'lu paketini en ucuza bulabileceğim bir yer önerebilirmisiniz şuan Durmaplay'de 80 TL normal versiyonu satılıyor daha ucuza bulabileceğim yer varmı ?
  • Şuan BF1 Revolution (Premium Pass içeren full sürüm) Origin de €19.00 Kredi kartı veya Sanal kart ile alırsan kura göre 90-95 TL arası bir fiyat ödersin.

• Yeni bf çıksın bu sefer pre almayı düşünmüyorum bende bir rus dlcsi fena değildi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 2018 traileri yakinda geliyormus.
    https://twitter.com/killat0n_/status/967481283445231617
  • Son dlc ile oluşan takılma sorunu için yarın hotfix geliyormuş. Bakalım bu sefer neyi bozacaklar

• MyPLanet kullanıcısına yanıt
    Amazonda normali 9.90 Revolution 19.90 Dolar hocam

• BF 2018 için ilk "Teaser" bu cuma paylaşılacak diyorlar ama ne kadar doğru bilemiyorum..Zaten çok kısa olacakmış video.
  • Az önce revolution paket aldım 20€ ya 1 güne iner artık bakalım. Bf3/4 oynadım bakalım nasıl olmuş.

• 450 mb güncelleme gelmiş.

• _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    modern warfare dönseler inş. cuma gelir trailer meraktayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC'ye 400 MB gelen güncelleme konsola neden 2 GB geliyor sebebini bilen ?
  • Muhtemelen modern zamanlarda geçen bir oyun gelecek ancak uzun zamandır tekrar işlemediği Vietnam ve 2.Dünya savaşı formüllerini de tekrar göreceğiz yakın bir zaman da gibi geliyor. Çünkü yeni bir arayış halindeler önce Hardline sonra BF1 , COD gibi geleceğe gitmek pek istemiyorlar hali hazırda BF nin bir nevi gelecekte geçen serisi Titanfall zaten duruyor ellerinde.

Şuan pazarda en çok talep Bad Company üzerinde duruyor ama adam akıllı bir single da koyamazlarsa oyuna Bad Company'nin açıkçası diğer BF oyunlarından farkı kalmaz BF5 gibi bir etki yapar o kadar. Eğer ki Bad Company falan gelirse belki DLC formülü üzerinden bir Vietnam esintisi de en azından online da görebiliriz gibi geliyor. Daha önce yaptıkları gibi. Bu grafikler ile Vietnam muazzam olur. Özellikle Battlefront 2 nin grafiklerini düşünüyorum o grafikte Vietnam ormanları muazzam atmosfer yaratır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 26 Şubat 2018; 16:29:57 >
  • Yeni gelen güncelleme 400 mb lık bendeki kasma,shuttering olaylarını bitirdi işlemci kullanımı sabit %100 degil artık dalgalı şekilde %90-100 arası. Oyunun keyfine vardım
  • Oyunun güncellemesini daha yeni yaptım, daha önce düşük ayarlarda pek bir takılma olmadan oynadığım oyun şimdi yine düşük ayarlarda oynanmaz hale gelmiş. 20 fps gibi degerlerde oynayabiliyorum oyunu. Kasmadan oynadığım an yok, karşımdaki adamı vuramaz hale geldim bu kasmadan dolayı. Var mı acaba bir önerisi olan? Sistem özellikleri: i7 4710mq işlemci, 16 gb ddr3 ram, gtx860m 2gb ekran kartı

• quote:

Orijinalden alıntı: Cryomancer

Oyunun güncellemesini daha yeni yaptım, daha önce düşük ayarlarda pek bir takılma olmadan oynadığım oyun şimdi yine düşük ayarlarda oynanmaz hale gelmiş. 20 fps gibi degerlerde oynayabiliyorum oyunu. Kasmadan oynadığım an yok, karşımdaki adamı vuramaz hale geldim bu kasmadan dolayı. Var mı acaba bir önerisi olan? Sistem özellikleri: i7 4710mq işlemci, 16 gb ddr3 ram, gtx860m 2gb ekran kartı

afterburner ile değerleri kontrol edin bence hocam ekran kartı kullanımı ne seviyede 2 gb belleğin hepsini kullanıyordur büyük ihtimal drop yaşayabilirsiniz 1050ti var bendede 4 gb belleğin 3.2 sini kullanıyor
  • 
Sayfa: önceki 13641365136613671368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.