Şimdi Ara

Battle Priest Skill dağılımı nasıl olmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
75.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar önceki konularımı görmüş olanlar bilirler.Oyuna yeni başlamış sayılırım.Battle Priest açmaya karar verdim.Stat ve item buildi biliyorum ancak skill build hakkında bir fikrim yok.BP'ler skillerinde ne ağırlıklı gider?İnternette herkes farklı yazmış.Bu arada char ardream için olacak.

Şimdiden teşekkürler.

• İlk Önce Maliceyi Acman Lazım O Kesinde Diğerleri Sana Kalmış Eğer Sc Alırım Buf öle Basarım Diyorsan Debuf + Heal Yap Ama Yok Sc Almam Dersen Maliceyi Ac Buff Ver Gerisini Heal
  • Çok güzel olmalı

Şaka maka Full Sc gezip Parazit'e kadar Db'ye verip RLB yapıcaksan mastera 65 e kadar CZ yapıcaksan 72 ye kadar vermelisin.Kalanını heale daya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halit. -- 10 Şubat 2011; 15:46:41 >
  • benim bir mage vardi
    gecen ardream gorevini yapayim dedim
    girer girmez bi hosgeldin yaptilar.
    bende str priestimde ordan aklima geldi
    ardreamda oynanacak en son sey bp priestir
  • quote:

Orijinalden alıntı: :BLooD:

benim bir mage vardi

Evet Ardreamde bp oynamak çok zor. Forumda başka bir konuda gördüm şu chara bakmalısın ama.

• İlk önce ardream base cz nerde oynıcaksın onu söylemen lazım sonra sc ye ayıracak bütçen veya arkanda buf ac kaçırmayan bi int priest olucakmı onu söylemen lazım..
    Ardream düşünüceksen bi kere şunu söyliyim elinde belinde +9dan aşşa item olmaması lazım en kötü waepon olarak 8hb alabilirsin
    cz oluncada insanın kafası karışıyo saçma stat dizilimleri krovazlı shelli bpler falan bunlarda faydasız.
    Oynıcaksan base oyna derim
  • quote:

benim bir mage vardi

• +2 sos / in / fabric 9 set / Diamond ring +2 +3 / roc +2 / +9-8 ii yada +9-8-7 hb / w.e +2 dual / walky alırsın kafalığa def üstlüğe HP basarsın pathos glovelar asas def basarsın. +7 Ds +8 dol +0 cs ^^

ben buff ol derim neresi olursa olsun priest kıtlığı yaşandığı zamanlar olabiliyor RLB , CZ , Ardream farketmez.

Eline kalkan alıp def te takılabilirsin. 57 buf ( ardream'de 9 10 lu adam coksa und açsan yeter)
    3 holy sprite ver malice aç
    geriside heal
  • 45 heal 3 holy gerisi ne yetiyorsa buff a vermeni öneririm. Ama arkadaşların dediği gibi bir iron set , +9 ii , +9 paper set filan düşünüyorsan ( Bunları yapan adam sc de alır ) Direk duf a yönel. Tormenti koydumu adam filan kalmaz ortada . Normal düzey bp ardreamde dizilmez çok denedim 1 milyardan aşşağı kurtarmıyor ardream bp. Eğer cz açıcaksan 4 milyar en aşağı gözden çıkarman lazım ( Tabi çok uçuk bir char oluyor ama anca 4 vs 1 yapıcak kıvama geliyor ). En iyisi Rlb gibi. +8 ii ni +8 fabrik setini alıp sadece glass belt veya ske ile iyi bir pk yapabilirsin. Şimdiden kolay gelsin.
  • Valla bende bp oynuyorum rlb de. En güzel bp rlb de oluyor cidden. Seri kullanabilceğin bi skill var en azından. Ve swordda takabiliyorsun master açtığın için. Ama illaki ardreamda oynuyacağım dersen debuff yönel yoksa malicele adam falan kesemezsin. Torment aç gerisi heal zaten. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

benim bir mage vardi

Evet Ardreamde bp oynamak çok zor. Forumda başka bir konuda gördüm şu chara bakmalısın ama.

bu charın itemleri nelerdir ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.