Şimdi Ara

Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.574
Cevap
78
Favori
351.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • süper olmuş gerçekten fragman 2016 baya güzel filmler geliyor
  • Ben Affleck kesinlikle sırıtmamış gayet iyi, fragmanda mükemmel bence.
  • Affleck beklediğim gibi iyi bakışlardan belli filmdeki en iyi oyuncu o olacak tabi jeremy irons'da var.

Cavill kötü yine beğenmedim yakışıklı adam ama superman rolünü dolduramıyor.Saçı ve boyu özellikle karaktere uyumlu değil.Oyunculuğu zaten iyi değil üstüne yönetmende sağolsun karakteri vücut geliştirmeci sıfatına sokmuş.Biraz şu adamın gücünü gösterin biraz asil dursun güçlü bir ergen gibi neredeyse.Ne o öyle naim süleymanoğlu gibi ağırlığın altında ezdirmeler.

Gal gadot kötü neresini beğendiniz.Hayır ne olmasını bekliyordunuz daha kötü olacak hali yok zaten ne oyunculuğuyla nede fiziğiyle rolü haketmeyen biri niye ısrarla oynattılar anlam veremedim.

Amy adams zaten hiç olmamış clark'ın annesi olsa sırıtmaz o derece.

jesse eisenberg sesi değişik ve kısmen başarılı bir oyuncu ama role pek oturmamış.Tıpkı michael fassbender'ın steve jobs olması gibi düz bir oyunculuk sergileyeceğe benziyor biraz insan daniel day lewis izler.Ayrıca yaşıda küçük bence rol için.

Ben burdakiler gibi ayılıp bayılmadım çok bir beklentimde yok açıkçası.Muhtemelen Age of ultron hayalkırıklığı burdada devam edecek benim için.

• Batman Supo'yu nasıl sinirlendirdiyse; Superman zırhsız Batman'e ışın atıyor.
  • Beyler wonder woman a saldıran superman değil mi? :) Bruce wayne diana yakınlığı da oluyor sanırım
  • Fragmanında bu kadar heyecanlandıysam filmi izlerken kalpten giderim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

Affleck beklediğim gibi iyi bakışlardan belli filmdeki en iyi oyuncu o olacak tabi jeremy irons'da var.

Cavill kötü yine beğenmedim yakışıklı adam ama superman rolünü dolduramıyor.Saçı ve boyu özellikle karaktere uyumlu değil.Oyunculuğu zaten iyi değil üstüne yönetmende sağolsun karakteri vücut geliştirmeci sıfatına sokmuş.Biraz şu adamın gücünü gösterin biraz asil dursun güçlü bir ergen gibi neredeyse.Ne o öyle naim süleymanoğlu gibi ağırlığın altında ezdirmeler.

Gal gadot kötü neresini beğendiniz.Hayır ne olmasını bekliyordunuz daha kötü olacak hali yok zaten ne oyunculuğuyla nede fiziğiyle rolü haketmeyen biri niye ısrarla oynattılar anlam veremedim.

jesse eisenberg sesi değişik ve kısmen başarılı bir oyuncu ama role pek oturmamış.Tıpkı michael fassbender'ın steve jobs olması gibi düz bir oyunculuk sergileyeceğe benziyor biraz insan daniel day lewis izler.Ayrıca yaşıda küçük bence rol için.

Ben burdakiler gibi ayılıp bayılmadım çok bir beklentimde yok açıkçası.Muhtemelen Age of ultron hayalkırıklığı burdada devam edecek benim için.

Senin beğendiğin tek bir film ya da konu görebilmiş değilim zaten şu forumda.
    Baltalı ilah gibisin, nerde beğenilen bir şey var hemen eleştirmeye başlıyorsun.
    Burdakiler gibi ayılıp bayılmadığın için sana benden pekiyi cool boy

• Tom Waits kullanıcısına yanıt
    superman'in kostümü bu olsa batman'in kostümüne laf etmezdim ama dediğim gibi supo 2020'lerden gelmiş batman 1980lerden gelmiş gibi sanki.

Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill

batman için şu resimdeki tarzda zırhvari teknolojik bişey isterdim ( şimdi diceksiniz supo ile kapıştığı kostüm var o ayrı mesele)

• Beyler anlamıyorum . Şu Superman'i beğeniyorsunuz Ben Affleck'i beğenmiyorsunuz . Fragmanda gördüğüm kadarıyla harika oynamış adam. Role çok hakim. Fiziksel olarak o giydiği takımın içinde duruşu vs. kesinlikle returns'un havasını vermiş. Açıkcası fragmanda Batman'in olduğu kısımları 2-3 defa izledim . Bence bu film güzel olucak ama efsane olmaz tabiki . Çünkü senaryo çuvallıyor her türlü. Bireysel Batman filmlerini sabırsızlıkla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

Affleck beklediğim gibi iyi bakışlardan belli filmdeki en iyi oyuncu o olacak tabi jeremy irons'da var.

Hocam cidden cavillin kucukemrah bakislari bar ve ezik bir hava yaratiyor, cok ilginc cidden. Surekli ayni bakislar aynk duruslar. Kizinca bile o kizginligi veremiyor o ofkeyl veremiyor affleck oyle degil ama tamamen batman olmus.

Gadot konusu ise baska bisey diyemiyorum. Harcadilar guzelim wonder womani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben affleck gayet iyi olmuş bence fragmanı çok beğendim umarım boşa çıkmaz ümitlerimiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Dragon Ready

Evet oldu. Kötü diyenler sırf önceki mesajlarda kötü dedikleri için, "tükürdüğümüzü yaladık" durumuna gelmemek için kötü diyorlar.

insallah oyunculugu da bizi utandirir da guzel bir seyirlik izleriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragman gelmiş Fragman çok güzel acayip gaza geldim İnşAllah bizi yanıltmaz.
    Batman'ın kostümüne ben de tam ısınamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bunu hiç sevemedim mesela. Robocop gibi duruyor aynı.
    Şimdiye kadar ki en iyi kostümü olmş bana göre. Çok sevdim ben, hem kostümü hem oyuncuyu.
    Laf söyletemiyorum o yüzden:))
    Ama saygım sonsuz fikrinize
  • Fragmanın altyazılı olanını bulabilen link atabilir mi ? ingilizce altyazı da olur zaten türkçe altyazılı sonra çıkar.
  •  Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill
    Karşınsında onu böcek gibi ezecek biri var ama sıfır korku.

• Tom Waits kullanıcısına yanıt
    oyuncuya benim de lafım yokta dediğim gibi işte neyse zevkler renkler beğendiyseniz ne mutlu size :)
  • Blue Dragon Ready kullanıcısına yanıt
    toplasan 4-5 saniye ww gördük hemen ooooo dehşet olmuş oo efsane kötü diyenler nerde? arkadaş bi diyaloğu bile yok ya bu kadar fanboyluk olmaz cidden.
  • Beğendiğim bir sürü film var sinema bölümündeki bazı popüler yapımları beğenmediğimden öyle zannediyorsun.Ayrıca beğenmek zorundada değilim bakış açılarımız farklı demek ki.Film beğenmemekle cool falan olunmaz forumdaki ergenlerle tartışmaktanda çok mutlu değilim ayrıca.O yüzden yazarken biraz düşündüm hatta sonra dedim içimden salla gitsin.İnsanların görüşlerine saygı göstermeyen veya beğenilerini değersiz bulan kişiler gözümde ergendir.Hala gelişmeleri lazım o yüzden ergen diyorum yoksa 50 yaşında adamda aynı tepkiyi verebilir.Sende benimle uğraşacağına biraz kendini geliştir.İnsanların düşüncelerine saygı duymayı öğrendiğin zaman seninle tartışabiliriz neden iyi veya kötü olduğunu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ax -- 11 Temmuz 2015; 23:17:33 >
  • Marvel filmlerinden çok daha iyi bir film geliyor gibi. Nolan serisinden sonra en iyi süper kahraman filmi olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.