Şimdi Ara

Batman - The Telltale Series (Çıktı) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
2.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam harikasınız valla spoilmiş falan dinlemeden bakacam çok meraklandım.

Edit: Geçe geçe baktım. Harika yahu. Tabi GTX 750'lik bir oyun değil bu. Bildiğimiz Telltale oyunu. GT 740m ile açacağıma eminim. Hatta yüksek ayarlarda açacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi George of Kagen -- 2 Ağustos 2016; 16:43:17 >
  • beklediğim gibi, güzel, senaryo olarak doyuracak bizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

BATMAN: The Telltale Series - First 12 Minutes
    Spoiler içerir.

Hikaye, atmosfer güzel de bankadaki aksiyon sahnelerini sevmedim uzatmak için uzatmışlar resmen. Bir de
    bu nasıl zırh? Batman, Glock ile yaralanıyorsa bu gidişle 2-3 güne ölür

Bu grafiklere o istedikleri ekran kartları çok fazla. 1 haftaya kadar çoğu kart için test videoları çıkar onlara beklemekte fayda var.

• Malum yere düşmüş.Denesem mi ki acaba
  • quote:

Malum yere düşmüş.Denesem mi ki acaba

İyi haber deneyeceğim ben. Steamde büyük çoğunlukla olumsuz. Şaşırdım açıkçası. Yalnız Game of Thrones'da böyleydi. Sonradan ciddi toparladı. İlk episode dan karar vermemek gerek.

Evet oyun ciddi anlamda teknik sıkıntılar yüzünden kullanıcıların yoğun tepkisi ile karşılaştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi George of Kagen -- 2 Ağustos 2016; 21:45:53 >

• Seri için video çalışmasına başladım ilk bölüme buradan bakabilirsiniz iyi seyirler

Batman - The Telltale Series (Çıktı) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: George of Kagen

quote:

İyi haber deneyeceğim ben. Steamde büyük çoğunlukla olumsuz. Şaşırdım açıkçası. Yalnız Game of Thrones'da böyleydi. Sonradan ciddi toparladı. İlk episode dan karar vermemek gerek.

Evet oyun ciddi anlamda teknik sıkıntılar yüzünden kullanıcıların yoğun tepkisi ile karşılaştı.

Metascoreu da çok düşük teknik sıkıntılar sebebiyle. Kesin alacaktım da şimdi düşündürttü bu sorunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Orijinalden alıntı: George of Kagen

quote:

Metascoreu da çok düşük teknik sıkıntılar sebebiyle. Kesin alacaktım da şimdi düşündürttü bu sorunlar.

Dün beyaz ekran hatası veriyordu. İntel grafik kartıyla açtım sonra çözünürlüğü ayarladım girdim oynadım biraz. Ama kasıyordu. Bazı sahnelerde 60 fps bazı sahnelerde 10 fps

• George of Kagen kullanıcısına yanıt
    Oyunda garip bir sorun var.60 fps kilitli.60 fps alınan sahnelerde anlamsız şekilde takılmalar oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 3 Ağustos 2016; 16:05:47 >
  • quote:

Oyunda garip bir sorun var.60 fps kilitli.60 fps alınan sahnelerde anlamsız şekilde takılmalar oluyor.

Fix bekleyecez hocam. Bu oyun yerine Mad Max'i satın almıştım ne kadar doğru bir karar vermişim şimdi anlıyorum. Oyuna b*k atmıyorum ama paranın karşılığı meselesinde içim çok rahat
  • türkçe çeviri bekliyoruz

zaten böyle oyunlar çabuk çevriliyor.
  • Steam hesabımda tüm Batman serisine sahip bir oyuncu olarak Batman-The Telltale satın alıp denemek istedim.Aldıktan kısa bir süre sonrada iade ettim.Nedeni ise evet bahsedildiği gibi teknik sorunları mevcut ve oyuna girdiğimde ilk olarak çözünürlük sorunu ile karşılaştım.Doğal çözünürlüğü 1080p 144 Hz olan monitörümde 1024x768 gibi bir çözünürlükle açıldı ne yaptıysam bunu artıramadım ayrıca tam ekran yaptığımda yaptığım ayarlar sıfırlandı.Oyunda monitör yenileme hızına göre bir fps limiti var ve bende 144 fpsde sınırlanıyordu akıcılık konusunda bir sorun yaşamadım ama her girişte çözünürlük ayarı yapmak gerekiyor.Oyunun iki adet exe si mevcut bunlardan biri Win 7 için diğeri ise Win 8.1 ve sonrası için yer alıyor.Haliyle Windows 10 kullanınca daha iyi bir oyun deneyimi olur düşüncesiyle Win 8.1+ ile başladım ama ancak diğeri ile stabil olarak oyuna girebildim.Win 7 exesi daha stabil ve onunla çözünürlük vs. ayarlayıp başladım.Aksiyon bol ama çıkışı ile bu tarz sorunları olan oyunlar sonradan uzun bir süre kendine gelemiyorlar haliylede uğraşmak istemeyip iade ettim.

• BATMAN EPISODE 1 BÖLÜM 2

• George of Kagen kullanıcısına yanıt
    Fix gelmiş hocam
  • Teknik sorunlarından dolayı oynanmıyor oyun, çalıştım ama beceremedim. Prologue'u zar zor oynayabildim ama gördüğüm kadarıyla oyun güzel.
  • quote:

Fix gelmiş hocam

Hocam gördüm indirdim sabahtan. Bugün tüm günümü Firewatch ile harcadım. Bu gece denerim kısmetse. Umarım düzelmiştir.
  • Oyunu 3 Ağustosta aldım çok büyük bir heyecanla. Oyuna girdim her yer karanlık. Sadece Batman ile o ilk kısımdaki adamlar görünüyor. Başka hiçbir şey yok safi karanlık. Ne odanın içi ne cisimler. Neyse kedi kızla ilk karşılaştığımız yere kadar geldim arada renkler gelip gitmeye başladı.

Driver güncelledim. Oyuna tekrar girdim beyaz ekran bu sefer. Ses var görüntü yok bembeyaz menü bile görünmüyor. Fena rage attım 10 kere aç kapa yaptım oyunu gelmedi. Yattım uyudum.

4 Ağustos günü saatlerce çözüm aradım herkes farklı birşey diyor en son dosyayı yedekleyip silip tekrar steam klasörüne attım. Beyaz ekran gitti bu seferde fullscreen olmuyor oyun. Evet şuan fullscreen yapılmıyor şaka gibi. Renkler düzeldi o karanlıklar düzeldi beyaz ekran da gitti ama şuan windowed modda oynanıyor sadece. Şu saate kadar uğraştım yapamadım tüm küfürleri ettim yatıcam birazdan.

5 Ağustos günü fullscreen olayını yapmaya çalışıcam ABV böyle oyunun. Fullscreen yapınca donuyor oyun ibretlik. Bu arada oyun kürek mürek değil orjinal.

Allah sabır versin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O sistem gereksinimleri çok değil mi yahu ? Elimizde canavar yok diye oyun oynayamayacak mıyız ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 5 Ağustos 2016; 9:15:38 >
  • çöp oyun, vakit kaybetmeye değmez
  • TAM BİR DEDEKTİF

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.