Şimdi Ara

BATMAN: ARKHAM KNIGHT (PS4) (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.315
Cevap
30
Favori
82.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cat woman'ı kurtarmak için son arabalı görevde, neredeyse kol'u kırıp atacaktım sinirden. Belki bir saat oynadım 3. Etabı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slepcek97

quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Scarecrow + Joker kombininin verdiği korku ve hazzı baska hangi oyun verebilir...

Hocam A. Knight tünelde arkamizdan garip bir yok etme araciyla geliyor ya, orda aha ezdi ezecek diye korkudan öldüm

Sorma hocam fena adrenalin vardi. Hepsi ayri ruh hastasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• codred kullanıcısına yanıt
    Valla tank patlayma olayi yani tank savasi kisimlari oldukca adrenalin iceriyor ve fazlasiyla keyif veriyor. Bence almanak degil tam tersi almak icin bir bahanedir o tarafi

• Faustino kullanıcısına yanıt
    bence batmanin gizli ve mecbur kalmadıkça dövüşe girmeyen, biraz csi dedektiflik içeren ve karanlıklarda saklanan havasını bozan şeyler tank mank olayları.benim en sevmediğim kısmı 10 adamla dövüşme sahneleri batman oyunlarının. yukardan sarkıp düşmanı sallandırdığı kısımlar da en sevdiklerim. o yüzden tank yerine amiga batmanin meşhur kancalı köşeleri dönen aracı olsaydı daha heyecan verici olurdu benim için. zevk meselesi. insan 20li yaşlarında vur, parçala, öldür oyunlarına fps lere elverişli oluyor. benim için artık keyif veren oyunlar puzzle adventure, uncharted, ac tarzı action adventure oyunlar. başlayıp bitmeyen oyunları oynamıyorum zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sky High Predator Challange ''Hazırlıksız'' speedrun. Hedefim 30 saniye altıydı ve parmağım koptu uzaktan kontrollü batarang takedownları yapmaktan.

• Funder kullanıcısına yanıt
    Hocam harikasın.

• Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kanalımda sıralamalarda 1. olduğum diğer challangeların videoları var istersen bakabilirsin.

• Photo mode çalışmalarım :P
    '' Seni kurtarmaktan bıktım be kadın ''
     BATMAN: ARKHAM KNIGHT (PS4)

'' Bu kalp senin için atar ama sen :( ''

''Özür dilerim Selina, korkarım o kurabiyeleri ben yedim ''

Şovalyesini ödüllendiren kedicik

''Senle nasıl eğlenebilirim bir bakalım''

Bu resmi Flashpoint Paradox animasyon filmini izleyenler anlar

Cat-Bat <3

''Yanlış malikaneden çaldın Selina''

Sinirli kedi

'' Ne demek halen Talia'yı seviyorum ?!?! ''

Cat-Selfie

• oyun çok güzel ama dövüş acayip yoruyor birde hep yeniliyorum. önerisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrChaplin

oyun çok güzel ama dövüş acayip yoruyor birde hep yeniliyorum. önerisi olan var mı ?

Hangi dövüşler sizi yoruyor? Kalkanlı, elektrikli düşmanlar geliyorsa evet zor onlar biraz ilk başlarda. Sadece düşmanları iyi takip etmek ve ona göre uygun tuşlara basmak gerekiyor. Ayrıca Special Combo Boost upgrade'ini yapmadıysanız yapın x8 yerine x5'te skilleri kullanabiliyor olacaksınız. Elektrik çubuklu düşmanlara siz de LT+B'yle elektrik atın.

Kalkansız, silahsız düşmanlar kolay oluyor. Sadece yumruk tuşuna basıp aynı anda yön verseniz yeterli Bir de counter attackleri almak gerekiyor tabii böylece yüksek kombo seviyesine çıkabilirsiniz.

• En sevdiğim oyun serisi olan Batman:Arkham'ın son oyununu %120 oynadım bitirdim İlk başta sistemim yetmiyordu açmaya fakat halledince hemen yükledim oynamaya başladım. PS4 konusu da oyunun PC konusu yok.

Önceki 3 oyunu çok severek oynamış birisi olarak seride en sevdiğim bu oldu. Evet tank savaşları pff dedirtiyor insana bazen denildiği kadar varmış. Hikayesi de ilginç geldi bana. Onun dışında her şey kusursuza yakın. İnanılmaz detaylı oyun yapmış Rocksteady tebrik etmek lazım. Her karakterin modellemesini abartmıyorum 3 dakika aralıksız incelemişimdir. Mükkkkemmel.

Kendimi hiç bu kadar Batman hissetmemiştim uçmak harika bişey ya.

Keşke kanatlarım olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlie Chaplin -- 1 Şubat 2017; 1:56:8 >
  • Charlie Chaplin kullanıcısına yanıt
    oyunu bitirdim şu an tek yan görev riddler kaldı %94 :Ddd oyun muazzam hocam ya ilk başlarda sıkılmıştım çok ama biraz ilerleyince bırakamadım şuan sırf platin için zorluyorum kendimi. bütün görevler bitti riddler hariç
  • quote:

oyunu bitirdim şu an tek yan görev riddler kaldı %94 :Ddd oyun muazzam hocam ya ilk başlarda sıkılmıştım çok ama biraz ilerleyince bırakamadım şuan sırf platin için zorluyorum kendimi. bütün görevler bitti riddler hariç

Ben de trophylerin, bilmecelerin yerini internetten bakarak geçenlerde bitirdim ve protokolün son sinematiğini de gördüm Şimdi de yan hikayeleri oynuyorum ve challengelari yapıyorum

• Charlie Chaplin kullanıcısına yanıt
    şey olayı moralimi bozdu ya 280 tane sokaktaki bilmeceleri çözmem gerekiyormuş ona sabır mı dayanır :Dd
  • Oyunda türkçe altyazı seçeneği var mı beyler?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Oyunda türkçe altyazı seçeneği var mı beyler?

maalesef yine yok
  • quote:

şey olayı moralimi bozdu ya 280 tane sokaktaki bilmeceleri çözmem gerekiyormuş ona sabır mı dayanır :Dd

Aslında birden başladın mı gerisi hızlı hızlı geliyor. Eğer benim gibi netten bakıp yapacaksan tavsiyem YouTube videoları izlemek yerine IGN'in sitesinden yapman.

http://www.ign.com/wikis/batman-arkham-knight/Founders'_Island#Riddler_Trophy_Locations

Mesela örnekte olduğu gibi map üzerinden göstermişler her yeri. Açarsın tarayıcıdan resmi çat çat yaparsın hepsini hızlıca

• Selina ile Photo mode çalışmalarım :) Maskesi olmadığından ve yüz ifadeleri harika durduğundan en çok Catwoman ile kareler yakalamayı seviyorum. Seline Kyle <3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 3 Şubat 2017; 14:44:36 >

• Arkadaşlar scorow nightmare 2 yi açamıyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

• Bunlarda Robin ile Photo Mode çalışmalarım.

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.