Şimdi Ara

Batman: Arkham Knight (2015) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.646
Cevap
16
Favori
61.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    origins prequel bir oyundu,ilk oyunun 5 sene öncesinde geçiyor demişsin zaten.
  • Beklentim sıfır. Oyunun cılkını çıkaracaklar belli oldu. Bu seriyi de kaybettik, geçmiş olsun.
    Arkham Asylum Eylül 2009
    Arkham City Ekim 2011
    Arkham Origins Ekim 2013
    Arkham Knight 2014..
    Seri üretime bağlanan her yıl çıkmaya başlayan ya da her yıl çıkmaya devam eden oyundan pek bir şey beklememek gerek..
    Çok sevdiğim bir seriydi. Origins'de belli etti zaten kendini..
  • Trailer fena..
  • Fuusrodah kullanıcısına yanıt
    sevdiğin halde seriyi bilmeyen birisin o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknbyz

Ben kendi yorumumu yaptım. Bana göre seri bitti. Sana göre daha da şahane olacak.
    originsi araya koyup her seneye bağlaman yanlış onu kastediyorum.
  • quote:

originsi araya koyup her seneye bağlaman yanlış onu kastediyorum.

Tamam işte seri el değiştirdi diye biliyorum Asylum ve City yapımcısı, geliştiricisi rocksteady değil miydi? Yanlış hatırlıyor olabilirim ama Origins'te bu değişmişti. Tanıdığım Rocksteady her yıl oyun çıkarmaz.. Seriyi bozacaklar gibi geliyor bana.
  • Prequel olması Arkham evreninde geçmediğini göstermiyor. Senin dediğin farklı birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuusrodah

Beklentim sıfır. Oyunun cılkını çıkaracaklar belli oldu. Bu seriyi de kaybettik, geçmiş olsun.
    Arkham Asylum Eylül 2009
    Arkham City Ekim 2011
    Arkham Origins Ekim 2013
    Arkham Knight 2014..
    Seri üretime bağlanan her yıl çıkmaya başlayan ya da her yıl çıkmaya devam eden oyundan pek bir şey beklememek gerek..
    Çok sevdiğim bir seriydi. Origins'de belli etti zaten kendini..

Arkham City 2011 de çıktı , Knight da bu sene çıkıyor Rocksteady senelik oyun çıkarmıyor yani en az 2,2-5 senedir geliştirilen bir oyun bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    tamam çıkartmıyor zaten hatta bu son oyunu rocksteadynin.
  • quote:

tamam çıkartmıyor zaten hatta bu son oyunu rocksteadynin.

Geliştiricisi gene Rocksteady Studios ise tamam o zaman.. Bunu bilmiyordum. Gene Origins'i yapanların elinden çıkacak sandım Knight. E iyi o zaman..
  • archVillain A kullanıcısına yanıt
    demek istediğim oynanmasada birşey fark etmeyen bir oyundu.iyice temele indiği için seriyle hiçbir bağlantısı yok neredeyse olayların.
  • Beyler oyunun finali hakkında tahminim ve düşüncem: Arkham knight en sonda joker olarak çıkıcak ortaya sonra duygusal bir konuşma yapıcak 2dk falan sen Gotham'ı sonsuza kadar değiştirdin diyicek ve bu sefer cidden ölücek, bir anda aklıma geldi.
  • oyun duyuralı ne ara 4 gun oldu yha önlerden yer alıcaktık kendimize
  • Oyunun kilit noktası olan batmobili nasıl kullanmamıza izin verecekler cidden merak ediyorum.Hani GTA gibi desen, oyuna uymaz gothamda caddede dolaşmak falan Batman'in işi değil, normal sadece seneryo gereği ekranda çıkan tuşa bas arabayla bunu yapsın tarzı olsa da o zaman da zevki kalmaz.Yani bize o nasıl trailer usulü Batmanvari araba kullandırtacaklar enteresan.
  • sscarecroww kullanıcısına yanıt
    Bence hos

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lilith Immaculate kullanıcısına yanıt
    Troll level over 9000 konuyla alakalı bile yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Katılmamak elde değil bu cevaba

Artık moda oldu hersene çıkan oyunları kötülemek nedense..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skywalkerhan -- 11 Mart 2014; 15:31:45 >
  • skywalkerhan kullanıcısına yanıt
    aynen dostum
  • serının son oyunu ve basında rocksteady..orıgıns ara oyun gıbı bıseydı ve rs trılogy le tarıhe yazdıracak adını.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.