Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bataryası uzun giden akıllı telefon ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
1
Favori
2.054
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> Bataryası uzun giden akıllı telefon ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    99 Mesaj
    Arkadaşlar yakın zamanda telefon alacağım fakat: batarya / işlemci / ram / fiyat dengesi önemli
    şarjı en az 24 saat dayansın 1500TL'yi geçmesin, bilimum teknolojik yeniliklere açık olsun hızlı olsun vs vs..
    bir kaç model inceledim fakat pek aklıma yatmadılar. ( Sony Xperia Ion LT28i - Samsung i9300 Galaxy S3 16GB - Sony Xperia S Nozomi LT26i - motorola droid razr maxx vb.)
    kısaca birinde işlemci iyiyse batarya zayıf, batarya iyiyse işlemci çok iyi değil. herşey müthiş olsa Türkiye'de satışı yok. anlayacağınız aklıma yatan model olmadı.

önerebileceğiniz modeller varsa bekliyorum.

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: filimadam

Yokmu tavsiye?

S II olabilir. 2000mah orjinal batarya alarak kullanabilirsin telefonu.

Orijinalden alıntı: Elitforce

quote:

Yokmu tavsiye?

bendeki orjinal en fazla 9saat gidiyor

Orijinalden alıntı: hazeyns

quote:

Orijinalden alıntı: Elitforce

quote:

Yokmu tavsiye?

bendeki orjinal en fazla 9saat gidiyor

Hmm bilmiyordum teşekkür ederim. Eğer S II'de de batarya sorunu varsa Nokia Lumia modellerine yönelmesi gerekir arkadaşın
    |
    |
    P503 Optimus one var 200tlye bulursunuz şuanda rağbet görmüyor lg olduğu için ama kullanıslı bir telefon kullanırsınız 1.5-2 sene sonra satarsınız 100e tekrardan.Kamerası 3mp ekranı 3.2 şarjı sürekli oynasanız bile bitmez 1 gün içinde.
    Arc s bilmiyorum şarj durumunu ama iyi gidiyor diyorlar
    |
    |
    Sony Xperia S kafama yattı gibi 1850mah batarya var ortalama kullanımda 1 gün gidiyormuş üstelik 1100tl civarında.
    şu an için en mantıklısı o görünüyor.
    |
    |
    |
    |

Arkadaşlar yakın zamanda telefon alacağım fakat: batarya / işlemci / ram / fiyat dengesi önemli
    şarjı en az 24 saat dayansın 1500TL'yi geçmesin, bilimum teknolojik yeniliklere açık olsun hızlı olsun vs vs..
    bir kaç model inceledim fakat pek aklıma yatmadılar. ( Sony Xperia Ion LT28i - Samsung i9300 Galaxy S3 16GB - Sony Xperia S Nozomi LT26i - motorola droid razr maxx vb.)
    kısaca birinde işlemci iyiyse batarya zayıf, batarya iyiyse işlemci çok iyi değil. herşey müthiş olsa Türkiye'de satışı yok. anlayacağınız aklıma yatan model olmadı.

önerebileceğiniz modeller varsa bekliyorum.

Batarya sorunu senin telefonu nasıl kullandığınla ilgili. Benim s2 bazen 6 saatte şarjı bitiyor ama 4 saat ekranı açık kullanmışım bu yüzden. telefonla haşır neşir olmayan arkdaşımın telelfonunu elime aldığımda ise(s2) 4 gün 15 saat olmuş telelfon %27 de. Adam ne oyun oynar, ne face e girer, ne de internete ;)
    |
    |

• Yüzbaşı
    998 Mesaj
    note 2 var bataryası uzun giden.dün vatan da 1640 filandı.yıl sonu döneminde belki distrübütör ürünü olarak 1600 altına inebilecek kampanyalar olabilir.bence takip edin ürünü

batarya farkını aşağıdaki karşılaştırma da kullanım sürelerinde net olarak görebilirsin.

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-Galaxy-Note-II-N7100-vs-Apple-iPhone-5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharheke -- 17 Aralık 2012; 12:43:53 >
    |
    |

PSN: pharheke
  • Teğmen
    161 Mesaj
    Dostum,

Anlattıkların NOTE 2'yi tarif ediyor.
    |
    |
    |
    |
    Yıllarca Samsung kullandım Samsung'dan soğudum.
    Sanırım batarya konusunda Motorola Droid razr maxx 'dan gerisi yalan. Ancak Motorola'yı da google'ın almış olması Motorola'nın yeni telefon çıkarmayacak olması ve yeni güncelleme gelmeyecek oluşu da Motorola almamaya yöneltti.
    Sony'ler arasında kaldım.
    Xperia İon veya Xperia S aralarında sadece 100TL fark var Ion daha yeni bir model daha görünse'de işlemcisi daha zayıf.
    Fiyat performas açısından Sony Xperia S aldım.
    Yardımlarınız için teşekkürler.
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,405
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.