Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.330
Cevap
99
Favori
143.603
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FKILIC

4,5yıllık aktif enpara kullanıyorum . Her ay ayın enparalısı oluyorum ama teklif gelmedi. Ayrımcılıktan öte bu

hesabınde belli miktar para tutanlara veriyorlar genelde.
  • jaroo1 kullanıcısına yanıt
    Çok sanmıyorum (çünkü hesabımda belli bir para var, 2 kez aktif kredi çektim gecikmeden ödedim, hesabımda 5.000 tl ek para tanımlı, 1 ay hariç her ay ayın enparalısı oldum) ama yinede uygun görülmedim, demekki başka bir kriterlerden geçirmişlerdir diye düşünüyorum.

Bende bu kritelerin ne olduğuyla ilgili olarak internet şubesinden sordum enparaya, biraz önce kibar bir müşteri hizmetleri yetkilisi aradı, "Şu anda çok ufak bir grupta test yapıyoruz, yakın zamanda tüm enpara müşterilerine başvuruları açacağız, bu süreçte sizleri üzdüysek kusurumuza bakmayın" dedi,

Bir bankanın müşteriye bu kadar dokunabilmesi yeter bile bence, biraz daha beklemek gerekecek.

Düzenleme : İmla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erturkmen -- 17 Kasım 2017; 16:35:51 >
  • Enteresan. Başvurdum 1 dakika geçmeden mesaj geldi. Limit olayını abarttılar ama düşürmek lazım.
    (BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI
  • Öğlen yaptığım başvuru şimdi onaylanmış. Kart ne zaman gelecek bakalım.

• ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Bence enparanın steam vs gibi değil de daha reel kampanyalar yapması gerekli.
    Market alışverişi,akaryakıt,restorant yada internet alışverişlerini kapsayan kampanyalar daha fazla müşteri çekecektir.
  • Cardfinans la ortak limite sahip olacakmış haberiniz olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

Market alışverişi,akaryakıt,restorant yada internet alışverişlerini kapsayan kampanyalar daha fazla müşteri çekecektir.

+1
    Benzin 6 liraya dayanmış, dolar almış başını gitmiş, temel gıda maddeleri bile el yakıyor millet Steam derdinde. Kredi kartı başlıklarında bile yaş ortalaması 10'lu rakamlara düşmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

8 bin kusurlu arkadaşlar ne iş yapıyor yahu.merak ettim çok yüksek tanımlamislar sanki 😂 yada hiç kredi kartınız yokmu 😋

Benim tek kredi kartım var Paraf. Onun da limiti 5.000TL. Enpara kk'dan memnun kalırsam eskisini kapatırım. Birden fazla kredi kartı kullanmayı doğru bulmuyorum. Enpara limitini gelirimin 3 katından düşük tanımlamışlar. 2 katı civarında.
  • quote:

Bende de vakıf (4550 limit) ve cepteteb (100 TL limit) var görüldüğü üzere sadece vakıf kullanıyorum ücretli öğretmenlik yapıyorum bende başvurup reddedilirsem kredi notunu düşmesin diye arada kaldım sizin yazdıklarınızı belki kriter olur diye sormuştum

Kredi notunuz düşmediyse reddedilmez. Daha önce kredi kartı verilmiş zaten size. Sonrasında notunuz düşmediyse sorun olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara ya yazmıştım şimdi aradılar önümüzdeki hafta için sizi listeye ekliyoruz dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sred

quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

+1
    Benzin 6 liraya dayanmış, dolar almış başını gitmiş, temel gıda maddeleri bile el yakıyor millet Steam derdinde. Kredi kartı başlıklarında bile yaş ortalaması 10'lu rakamlara düşmüş.

Boş boş konuşmayın, herkesin ihtiyacı kendinedir. Senin benzin ihtiyacın vardır bir başkasının oyun ihtiyacı vardır ötekinin başka bir şey. O kadar çok kemer sıkacaksan evindeki internetini kapattır foruma falan girme. Ayda 50-60 lira tasarruf yapmış olursun internet faturasından. Kendin oyun oynamıyorsun diye sana oyun oynayan insanlara laf sokma hakkını kim veriyor.
    İşin komik yanı bir de önceki mesajındaki ekran görüntüsünden görülebildiği üzere iOS 11 li iPhone kullanıyorsun. Dolar 4 lira olduysa benzin 6 lira olduysa o zaman telefona niye para harcadın git Samsung s3 mini kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceh.meh -- 17 Kasım 2017; 17:55:13 >

• quote:

Hocam HSBC ile önceden yaşamış olduğum özel sebeplerden dolayı kara listeye girmiştim (yaklaşık 7-8 sene oldu ve hala ödemedim ödemeyec eğim) fakat daha sonra Vakıfbank olsun cepteteb olsun kredi kartı verdi ve hiç reddetmesi ödemelerinde de hiçbir sıkıntı yaşamadım o yüzden tereddütlü yaklaşıyorum biliyorsunuz kredi notunun yükseltmek zor düşmesi çok kolay

Edit: kredi notunu daha önceleri 0 idi ama geçen sene 2 bin kusurun üstüne çıkmıştı suan notunu bilmiyorum ama 3 bunu geçmiş olmalı odemelerinde hiç sıkıntı yaşamadım

Bankacı değilim ama 2000 üzeri not çok iyi bence. Ben geçen sene konut kredisi kullanırken hiç kara liste olmadığım halde notum 1900’dü. 100.000 TL krediyi yarım günde verdiler.

İsterseniz müşteri hizmetlerini arayıp bir fikir alın.

Oyun ihtiyacı mı? Büyüdüğünde sen de oyunun bir ihtiyaç olmadığını anlayacaksın.

• quote:

Çok özür dilerim hocam yanlış hatirlamisim 5 ay 5 gün önce hesaplamasim findeksten 1236 imiş

Yinede teşekkürler fikirlerinizi için

1200 düşük bir not. Ama kredi kartı veya kredi kullanırken tek kriter not değil. Enpara hesabınızın durumuna da bakarlar diye tahmin ediyorum.

Yinede bence beklemede kalın.

• PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    Öyle diyorsunuz da CEPTETEB market alışverişinde mi indirim yaptı, akaryakıtta mı indirim yaptı da 50 bin kişi koştur koştur CEPTETEB kredi kartı çıkardı. Dijital üyeliklerde yemeksepetinde İDO da falan indirim yaptı diye millet aldı. Şu an o dediğiniz kampanyaları yapmayan kart zaten yok. Hali hazırda kendinde bulunan kartta o kampanyalardan yararlanan insan neden Enpara kredi kartı çıkartsın. Kaldı ki mesela Enpara banka kartını millet ne için alıyor sinemada indirim kampanyası, kitap kampanyası, Online yemek alışverişinde indirim vs özelliklerinden dolayı alıyor. Akaryakıt kampanyası mı yaptı bugüne kadar Enpara da bu kadar çok müşteri çekti.

Tabii dediğiniz kampanyaları da yapsın ama Paraf, World, Axess vs kartı olanları akaryakıt kampanyası ile aklını çelmek biraz zor olur :))

• Gençler
    Ayın en paralısı olunca vadesiz hesabıma faiz falan uygulanıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sred

Oyun ihtiyacı mı? Büyüdüğünde sen de oyunun bir ihtiyaç olmadığını anlayacaksın.

Aynen güzel kardeşim ben bir çocuğum. Çocuk olduğum için sana o limiti veriyorlar bana bu limiti. Kaldı ki hali hazırda bir bu kadar daha limiti olan Vakıfbank, İş bankası vs kartlarım da var. İstersen onların da fotosunu atarım.

Ben sadece dedim ki bende ve birçok insanda zaten halihazırda kredi kartları mevcut ve bu mevcut kartlarda zaten akaryakıt internet alışverişi market vs indirimleri var. Enpara kartı da değişik alanlarda ( PlayStation store gibi ) indirim yapsa güzel olur tadından yenmez dedim. Ama sizin gibilerin işi gücü siyaset yapmak olduğu için konuyu hemen doların fiyatına benzinin fiyatına çekerek gereksiz yersiz bir tartışma başlattın.

Sadece ve sadece Ps Store’da indirim yapsa güzel olur dedim be. Amma abarttın. Oyun oynamıyorsan oynamıyorsundur, öyle bir kampanya yaparlarsa da yararlanmazsın olur biter. Sana ne oluyor anlamış değilim.

• Sred kullanıcısına yanıt
    findeks en yüksek not 1900 dür bilginize.https://www.findeks.com/urunler/findeks-kredi-notu
    İnsanlar enparayı kampanya için değil, birikim için kullanıyor. Enpara, turuncu hesap gibi ürünler kampanya hesabı değil birikim hesabı. Harçlık yerine maaş aldığın zaman farkı anlarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sred -- 17 Kasım 2017; 18:52:5 >
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarı ile kredi kart limiti maaşınızın 4 katı kadar olabiliyor, bankalarda kötü siciliniz yoksa asgari ücretle çalışan birisine bile 6.000 tl limit çıkabilir.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.