Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.567
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CARDFİNANS kredi kartı olanlarla ortak limit olur sanırım
  • kutsal bayrağımızı profil fotoğrafı yapıp alakasız konularda insanlara yalan yanlış bilgiler verip siyaset yaparak insanları tahrik etmeye çalışan şu şahısa cevap vermek yerine şikayet edip geçin.

Yaklaşık 3 senedir enpara kullanıcısıyım, şu kredi kartı da kazasız belasız kullanıma açılırsa bundan sonra diğer bankalarla tüm ilişkimi keseceğim o derece memnunum.
  • oo meşhur akp vatandaşı da teşrif etmiş konuya, lakin ne hikmetse bu şahsı benzine lpg ye zam konularında pek göremezsiniz,

ayrıca adios,ing,teb o kampanya senin, bu benim takılır sonra da siyonist visa mastır cart curt yersenah ulan ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 15 Kasım 2017; 14:58:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

bende ing maximiles teb qnb var. başvursam mı.bir sürü kart oldu.

ingyi uçuş puanı için kullnıyrum.

Pegasus kartınızın süresi dolduktan sonra aidat istenecek. Bende kullanıyorum, bittikten sonra iptal edeceğim mecburen.
    Hatta belki Enpara çıkınca iptal edeceğim :)
  • Şu an tek merak ettiğim kartı kimlere verecekler. Bence son 2 sene her ay ayın enparalısı olanlara şartsız verilmeli. :D
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Cevap verecek bir şey bulamazken ben

• Niye sadece mobil sitede gözüküyor ? websitesinde '' kredi kartı çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Çok yakında hizmetinizde'' yazıyor. Yerinizde olsam formu doldurmam beyler.
  • Enpara'dan efsane comeback.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En para bir kredi kartımı beyler bonos ve Word illallah dedirtti. Nasıl alabilirim en para kredi kartını.

• Bugün banka kartımı teslim etmeye gelen arkadaşta gördüm kendileri kullanmaya başlamışlar. 1 ay içerisinde çıkacakmış, gri basit bir görüntüye sahip. Bronze veya gold diye farklı sınıflar olacak mı diye sordum bizde tüm müşteriler eşittir dedi tek kart olacakmış :)
  • Çıkarsa efsane olur

• inexo kullanıcısına yanıt
    milli bankan ziraat, işbankasının maximum kartını kullanıyor hatırlatırım.
  • 6 ay boyunca her ay en az 10 alışveriş mi (10 tl üstü) yoksa 6 ay boyunca toplam 10 alışveriş mi? Yani bizden her ay 10*10'dan 100 lira para harcamamızı istemiyor dimi?

Edit: Galiba her ay 10 liradan en az 10 alışveriş istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbell -- 15 Kasım 2017; 16:7:30 >
  • şu diğer kartlarını kapatıcam diyenler niye kapatıyor anlamıyorum. enpara'nın kampanyası güzel de diğer kartlarından güzel kampanyaları oluyor. kim kampanya yapıyosa onun kartını kullanırız. aidata itiraz edince iade etmeyen banka çok az.
  • güzel diğer karttaki otomatik fatura ödemelerini buna aktarırız olur biter :)
  • theabir kullanıcısına yanıt
    Temassız özelliği var mıydı, dikkatinizi çekti mi?

• 44cihan44 4 kullanıcısına yanıt
    Qr kodla da yatiriliyo kartsiz

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Klasik ziraat kredi kartı al kardeş aidat da yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada link var orada kart görseli mevcut temassız var. Visa değil master

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklemedeyiz tam olarak ne zaman çıkar acaba? Kaç yıldır çıkacak kredi kartı ama güzel kampanya diğer bankalara .. ...olsun. Bankalar aidat alıyor, enparada bize ödüyecek 2 yıl süper

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.