Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.591
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gerenk yok
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir bankanin subesine gidersen ekranlari vardir,milat limitini kontrol edebilirler orada boslugun var mi yok mu soylerler.ancak ugrasmakta istemeyebilirler.Aslinda bu kisiye ozel limitleri devlet getirdi ancak ozel bankalar cok kolay asabiliyorlar bu durumu sen yinede sansini denersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müthiş loo zaten herşeyi karttan alıyoruz, kapatırım diğer kartımı

• Çok da bi esprisi yok. World bu ay mesela her 50 tlye 10 tl wp 250 tllik alışverişe 50 tl wp veriyor. Oranlarsak 500e 100 tl wp yapar. Ki öyle 6 ay sartı, her ay 10 harcama sarti vs yok. 50 tllik alışveriş yaptığında tak diye veriyor 10 tlyi. Ben çıkarmaz miyim bu kredi kartını tabiki çıkarırım. Ama abartılacak bir kampanya değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyka06

Arkadaş yazmayayım diyorum ama bir millet ancak bu kadar nankör olur ya...

Malum sektördeki bankalar adeta tuttuğunu düdüklerken, ölüyü diriyi soyarken adamlar tersine kampanya yaparak, kredi kartını kullandığın için üste aidat ödüyor sana, ama yok, yine de memnun edemiyor

Sanki kredi kartını normalde hiç kullanmıyosun da, kampanya beğenmiyorsun, bime gittiğinde bile ekmeği, suyu vs 10 tl tutuyor zaten.. Nedir beğenmediğiniz daha,
    ha verin ibanlarınızı banka direk her ay haraç ödesin karşılıksız uyar mıhayret birşey ya..

Yani enpara hiç kampanya yapmasın isterse, umurumda bile olmaz, ben verilen hizmet kalitesine bakarım, aradığımda müşteri hizmetlerine direk bağlanmam bile yeterli sebeptir benim için..

Ayrıca iki üç ayda arar, hatır sorar öneri, şikayetiniz var mı diye sorarlar, daha ne olsun..
    O yüzden, doğru oturup doğruları konuşun artık biraz...

bi söz vardır s... severler, seveni s..ler diye tam yeri

• quote:

Orijinalden alıntı: Fornax Elysion

quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

Paint?

Android uygulaması güncellendi. Google Play'de yayınlanan resmi koydum. Yani paintle işim olmaz merak etme ;)

• ortak limit olması güzel

• haydi açın başvuruyu artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Çok da bi esprisi yok. World bu ay mesela her 50 tlye 10 tl wp 250 tllik alışverişe 50 tl wp veriyor. Oranlarsak 500e 100 tl wp yapar. Ki öyle 6 ay sartı, her ay 10 harcama sarti vs yok. 50 tllik alışveriş yaptığında tak diye veriyor 10 tlyi. Ben çıkarmaz miyim bu kredi kartını tabiki çıkarırım. Ama abartılacak bir kampanya değil.

Biri puan veriyor, diğeri iade veriyor. Axess-Bonus puan olsa hadi neyse ama World Puan neredeyse online hiçbir sitede de geçmiyor. Arada ciddi bir fark var.

• Hocam bu hesap müthiş.akil oyunlari 2 filmi çekilirse sizin gibi bir matematik dehası anlatılmalı bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Çok da bi esprisi yok. World bu ay mesela her 50 tlye 10 tl wp 250 tllik alışverişe 50 tl wp veriyor. Oranlarsak 500e 100 tl wp yapar. Ki öyle 6 ay sartı, her ay 10 harcama sarti vs yok. 50 tllik alışveriş yaptığında tak diye veriyor 10 tlyi. Ben çıkarmaz miyim bu kredi kartını tabiki çıkarırım. Ama abartılacak bir kampanya değil.

Hocam bu ay 50 tl ama genelde 100 tl alışveriş sarti var. Her market vb alışverişinde bu rakamlari harcayamiyorum. Ama 10 tl markette her zaman harcanir. Benzin vb de alabilir araci olanlar. Bir de sureli puan veriyor world, bonus. Harcamayi unutma ihtimali yuksek. Tabi world size daha uygundur belki, saygi duyarım.

• Yıllardan beri Finansbank'a duyduğum nefret,

En para ile azaldı, kredi kartı ile sevginin de ötesine geçmeye başlayacak gibi... (kalp) ❤️

• quote:

Orijinalden alıntı: Uacellat_62

quote:

Biri puan veriyor, diğeri iade veriyor. Axess-Bonus puan olsa hadi neyse ama World Puan neredeyse online hiçbir sitede de geçmiyor. Arada ciddi bir fark var.

Hocam Wp ile yakıt alınabiliyor. Benim de ayda 300 tlye yakın yakıt giderim oluyor. 5 kere 50 tllik yakıt alsam hop diye 50 tl daha geldi. E onunla da yakıt alabilirim. Hem 6 ay boyunca 10 10 ugrasmamis oluyorum. Hem 6 ay beklememis oluyorum. Bana göre enparanin yaptığı güzel bir algı yönetimi. @ali222 kaldı ki world daha önce temassız ödemeye çok daha güzel kampanyalar da yapmıştı. Bana göre çok da esprisi olmayan bir kampanya. Ama faydalanırim elbet.

• quote:

quote:

quote:

Hocam Wp ile yakıt alınabiliyor. Benim de ayda 300 tlye yakın yakıt giderim oluyor. 5 kere 50 tllik yakıt alsam hop diye 50 tl daha geldi. E onunla da yakıt alabilirim. Hem 6 ay boyunca 10 10 ugrasmamis oluyorum. Hem 6 ay beklememis oluyorum. Bana göre enparanin yaptığı güzel bir algı yönetimi. @ali222 kaldı ki world daha önce temassız ödemeye çok daha güzel kampanyalar da yapmıştı. Bana göre çok da esprisi olmayan bir kampanya. Ama faydalanırim elbet.

Sadece kendi açınızdan bakmayın olaya. Arabası olmayan birçok insan vardır veya yakıt alımını kredi kartı puanları ile değil de daha avantajlı şekilde alan vardır. Para iadesi her halükarda kredi kartı puanından iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uacellat_62 -- 15 Kasım 2017; 21:28:44 >

• quote:

quote:

quote:

Siz iyi bulmussunuz temassiz odeme alan istasyon. Ben bulamadim. Ayrica simdiki telefonumda nfc yok

• Rez yerimizi alalim

• Günde bin kere arayıp 3. kartı ve daha fazla limitli kart "satmaya" çalışan Axess ve her sene ısrarla yeniden yeniden aidat alıp sonra puan olarak iade eden Bonus'u anında kapatacağım kapatırken yalvaran bankalara da "enpara.com bankadan güzeli" sloganını şarkılı olarak dile getireceğim ;)
  • Acaba finansbankta sağlanan taksit imkanları olacak mı. Eğer olacaksa geçmeye değer. Sadece peşin alışverişe izin verirse o zaman sıkıntı

• Oley be enpara candır <3
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.