Şimdi Ara

Bassları ile içimi titretecek sağlam kulakiçi kulaklık önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 150 TL civarında bütçem var. Kulakiçi kulaklık arıyorum. Şu 2 özellik kesinlikle olmalı.
    1-Bassları ve ses yüksekliği ile içimi titretecek, tizler temiz olması
    2-Malzeme kalitesinin çok sağlam olması(2-3 ay sonra bozulacaksa önermeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle söylemeliyim ki kulaklık piyasasında çoğu zaman ne kadar ekmek o kadar köfte. Bu özellikle malzeme kalitesi konusunda öyle.

İç titretmek demek epey düşük frekanslara inebilmesi demek. Onda biraz daha şanslısınız. Bu konuda KZnin modellerini öneririm. Zsn ve Zsn Pro dışında aradığınızı bulma şansınız var.https://kulakligim.net/?s=Kz

• Mair kullanıcısına yanıt
    Zsn ve ,szn pro dısında aradiğinizi bulma sansiniz varken ne demek istediniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: boğaziçili bilgecan

Zsn ve ,szn pro dısında aradiğinizi bulma sansiniz varken ne demek istediniz hocam
    Kz markası o iki kulaklıkta basla sub basa o kadar önem vermez. O yüzden.

• Memt X5 ve Rock Zircon’un baslarını çok övüyorlar, bir bak derim. Ben kullanmadım ikisini de.
    JBL C100SI’ın basları çok iyi değil ama rap şarkılarda beni tatmin ediyor. Yine de çok bas istiyorsan tercih etme. Tizleri de o kadar iyi değil zaten. Çinlilere bak bence sen.

• Haylo plus uygun olmaz mı arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kapisiz kullanıcısına yanıt
    Kablosuz dememiş.
    Ayrıca Plus'ı bilmem de GT1'i denedim, ses yüksekliği yetersiz. Kalitesine bir şey diyemem göreceli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısınız kablosuz dememiş arkadaş

• 20 dolara öyle bir kulaklık yok. Basımsı olur ancak ne yazik ki

• Selam hocam
    8 aydır redmi airdots kullanıyorum
    aslında memnun sayılırım ama biraz daha üst seviyeye çıkmak istiyorum basları biraz yetersiz geliyor bunun
    Gökçe maksimum 250 300
    tavsiyen var mı tam kablosuz veya kablosuz boyundan asmalı olabilir ama uzun ömürlü olsun 1 yıl dixon en az

• Şarjı iyi giden , sesi yüksek ve basları güzel veren , tizleri tırmalamayan kulak içi kulaklık almak istiyorum. 150 tlik xiaomi aldım ama bas yok , tizler cızırtılı ve sürekli bağlantı kopuyordu telefonda bir şeye dokununca. Dedim biraz daha vereyim düzgün bir şey olsun. 400-500+600 tl civarı müzik için kulaklık tavsiyesi olan var mı ?
  • koçari K kullanıcısına yanıt
    kablolu size uyarsa kbear diamond var aslında.
    kullanmışlığım yok henüz ama pek çok yabancı forumda övülen bir model. bunun yanı sıra TFZ No.3, TFZ t2 galaxy gibi modeller de oldukça dikkat çeken tek sürücülü modeller. TFZno 3 için baskafa kulaklığı diyenler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Present-Mic

kablolu size uyarsa kbear diamond var aslında.
    kullanmışlığım yok henüz ama pek çok yabancı forumda övülen bir model. bunun yanı sıra TFZ No.3, TFZ t2 galaxy gibi modeller de oldukça dikkat çeken tek sürücülü modeller. TFZno 3 için baskafa kulaklığı diyenler var.
    Kafa üstü de var kablolu da var. Kablosuz kulak için istiyorduk ergonomiklik için. 1more aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koçari

Kafa üstü de var kablolu da var. Kablosuz kulak için istiyorduk ergonomiklik için. 1more aldım.

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun o zaman :)
    diğerleri hangi modeller?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Present-Mic

hayırlı olsun o zaman :)
    diğerleri hangi modeller?

Alıntıları Göster
    4.40 bt ve mi pro
  • Qkz Vk4 dahi denenebilir. Nice KZden daha iyi. Ancak midlerde o kadar değil.

• 150 ye çok kaliteli bulamazsın
  • hele ki bu dönemde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.