Şimdi Ara

Bass Kulaklık Önerisi (Kulakiçi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar birçok kişi yazmış ama eski tarihli olduğu için yeni kulaklıklar ve fiyatlar hakkında bilgim yok.

Forumdan bir arkadaştan Sennheiser CX880i kullanıyorum ama Bass yetmiyor. Ayrıca Iphone uyumlu olduğu için Samsung telefonda bu kulaklık ile konuşamıyorum.

Çok iyi Bass kulaklık tavsiyesi verir misiniz. CX880i ile takas ederim.

Saygılarımla.

• Audio technica cks90

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ep630, CX300, CKS 90, Px100ii denemiş ve bas frekanslara önem veren biri olarak tavsiyem Hippo VB'dir. Sub bas etkisini sadece bu iem'de buldum şahsen. Bütçen varsa yamaha eph-100'de 2.seçenek olarak düşünebilirsin.
  • Hippo VB iyi de bulması baya zor, cks77 derim.
  • Arkadaşların peki bunların rakamları çok mu yüksektir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelastsamurai

Arkadaşların peki bunların rakamları çok mu yüksektir?

monster turbine almıştım bugün elime geçti bass konusunda çok memnun kaldım tavsiye ederim. cks90 ikinci el 90 liraya almıştım bassları iyi ama aşırı sert,kuru,uzun süre dinlemede rahatsız edebiliyor (gerçi bass ağırlıklı kulaklıkların çoğu öyle) ve sibilance yapıyor. monster turbine ikinci el 180 liraya aldım ve çok çok memnun kaldım, cks90da belirttiğim dezavantajların hiçbiri yok. bu arada turbine kulaklığı apple ürünleri için konuşuyorum, sony'de başarısız.
    diğer arkadaşın dediği kulaklığı dinlemediğim için bilmiyorum iyi veya kötü diyemiycem ama eğer ipod yada iphone ile kullanacaksınız turbine'den memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.
  • Basa doymak istiyorsan gümbür gümbür bas istiyorsan cks90 derim fiyatına göre çok iyidir halihazırda kullanmaktayım bass için alın fazlasını verecektir size,ayrıca bu bahsettiğiniz sennheiseir kulaklığın bir model düşüğünü kullandım daha doğrusu 1 gün zor dayandı aşırı tiz vardı bas yeterli değildi iade ettim hemen vecks90 a geçtim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Basa doymak istiyorsan gümbür gümbür bas istiyorsan cks90 derim fiyatına göre çok iyidir halihazırda kullanmaktayım bass için alın fazlasını verecektir size,ayrıca bu bahsettiğiniz sennheiseir kulaklığın bir model düşüğünü kullandım daha doğrusu 1 gün zor dayandı aşırı tiz vardı bas yeterli değildi iade ettim hemen vecks90 a geçtim...

cks90 basa gümbür gümbür falan doyurmuyor, dan dun vuruyor sadece kafana kafana. bas kalitesi diye bişey yok cks90da. 1 ay kullandım, 1haftası burn-in'le geçti, hiçbir haz alamadım sattım zarar ederek. Şekilsiz tipi yüzünden insanlar uzaylı görmüş gibi bakıyor zaten. ie8, ck10 ayarında bir iem kullansanız cks90'ı elinize almazsınız bi daha.

Bu arada kullandığınız sennheiser modeli nedir bilmiyorum ama px100ii, lightweight kafaüstü kategorisinin en kaliteli baslara sahip kulaklığıdır. Yabancı forumlarda bolca incelemesi mevcuttur. Aiaiai Tracks, Jays V Jays ve efsane Koss portapro'yla bolca karşılaştırılır bas konusunda ve kalite olarak da birkaç gömlek üstündür bu modellerden.

Bir basshead olarak benim fiyat skalama göre tavsiye edebileceğim iemler şöyle sıralanır.
    500TL+ - ie80 / ck10 / sony ex-1000 / sm3
    350-500 TL - Sony Ex-600
    250-350TL - Klipsch x10 / Future Sonics Atrio M5
    150-250TL - HippoVB
    40-150TL - Fischer Audio Eterna v2
    0-40TL - EP630
    0-15Tl - Section 8

• cks 77
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4everr

quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Basa doymak istiyorsan gümbür gümbür bas istiyorsan cks90 derim fiyatına göre çok iyidir halihazırda kullanmaktayım bass için alın fazlasını verecektir size,ayrıca bu bahsettiğiniz sennheiseir kulaklığın bir model düşüğünü kullandım daha doğrusu 1 gün zor dayandı aşırı tiz vardı bas yeterli değildi iade ettim hemen vecks90 a geçtim...

cks90 basa gümbür gümbür falan doyurmuyor, dan dun vuruyor sadece kafana kafana. bas kalitesi diye bişey yok cks90da. 1 ay kullandım, 1haftası burn-in'le geçti, hiçbir haz alamadım sattım zarar ederek. Şekilsiz tipi yüzünden insanlar uzaylı görmüş gibi bakıyor zaten. ie8, ck10 ayarında bir iem kullansanız cks90'ı elinize almazsınız bi daha.

Bu arada kullandığınız sennheiser modeli nedir bilmiyorum ama px100ii, lightweight kafaüstü kategorisinin en kaliteli baslara sahip kulaklığıdır. Yabancı forumlarda bolca incelemesi mevcuttur. Aiaiai Tracks, Jays V Jays ve efsane Koss portapro'yla bolca karşılaştırılır bas konusunda ve kalite olarak da birkaç gömlek üstündür bu modellerden.

Bir basshead olarak benim fiyat skalama göre tavsiye edebileceğim iemler şöyle sıralanır.
    500TL+ - ie80 / ck10 / sony ex-1000 / sm3
    350-500 TL - Sony Ex-600
    250-350TL - Klipsch x10 / Future Sonics Atrio M5
    150-250TL - HippoVB
    40-150TL - Fischer Audio Eterna v2
    0-40TL - EP630
    0-15Tl - Section 8

hocam ck10 ve bass ne alaka :)

• +1

• 70-80 tlye kadar kulak içi kulaklık almak istiyorum

bass ağırlıklı bi kulaklık arıyorum

daha çok pop müzik dinliyorum

aklımda olan kulaklıklar şunlar : 1)Sennheiser Adidas MX 680i
    2)CX 200-II STREET
    3)CREATIVE EP-630
    4)Audio technica cks90 veya Audio technica cks77

en fazla 90 lira verebilirim malum öğrenci hali sony xperia z1 telefon var bende yanında verdikleri kulaklığın kablosunu kopardım uyurken kulağımda unutmuşum
    kablosu kopmucak bişey arıyorum arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim
  • itoga İ kullanıcısına yanıt
    100 liraya cks55x al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.