Şimdi Ara

BAŞLATTAKİ PC OYUNLARI SİLİNDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
14.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar başlattaki pc'nin kendi oyunları(hearts,freecell gibi) silindi bunları geri nasıl getirebilirim?

• denetim masasından program ekle kaldırda windows bileşenlerini ekle kaldırdan yükleyebilirsin
    yüklemek istediklerini seç devam de windows cd si isteyecektir

not:işaretli olmayan ve yüklü olan programlarda silinir
  • tesekkür ederim arkadasım deniyecegim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: branco

denetim masasından program ekle kaldırda windows bileşenlerini ekle kaldırdan yükleyebilirsin
    yüklemek istediklerini seç devam de windows cd si isteyecektir

not:işaretli olmayan ve yüklü olan programlarda silinir

• arkadasım dedigin gibi cıkmıyor yani windows bileşenlerini ekle kaldıra giriyorum oyunlar gibi bi secenek yok..
  • Windows'u onarmayı deneyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: alibuhur

arkadasım dedigin gibi cıkmıyor yani windows bileşenlerini ekle kaldıra giriyorum oyunlar gibi bi secenek yok..

windows bileşenlerini açtığında donatılar ve hizmet programları seçeniğini seç ayrıntılara tıkla orada oyunları göreceksin onları seçili hale getir tamam de
  • tesekkür ederim arkadaasım ama baska bir yolla yaptım..arkadasın bilgisayarından oyunların kısayolunu benm pcye kopyaladım yeniden cıktılar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: alibuhur

tesekkür ederim arkadaasım ama baska bir yolla yaptım..arkadasın bilgisayarından oyunların kısayolunu benm pcye kopyaladım yeniden cıktılar..

o zaman windows klasörüne gel (hearts,freecell) oyunlarını arattır. bulursun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.