Şimdi Ara

Başlangıç seviyesi için YDS hazırlık kaynak tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar açıkcası geçerliliği olan bir YDS puanına ihtiyacım var (70+) ve bi şekilde bi yerden çalışmaya başlamam gerek. Öncelikle elemantary-pre-intermediate arasında bir seviyedeyim, evli ve çocuk sahibiyim hatta ve hiç hazırlık vs. okumadım.. Zor olduğunun farkındayım ancak başlangıç seviyesinde, mümkünse türkçe anlatımlı tavsiye edebileceğiniz bir yayın var mıdır..? Araştırırken irem yayıncılığın yds stratejileri 1-2 kitabı ilgimi çekti, bayağı olumlu yorum almış ancak başlangıç seviyesi için pek tavsiye edilmemiş. Sizin önerileriniz nelerdir..?

• YDS sınavı hazırlık aşamasında kaynak olarak Android için aşağıdaki mobil uygulamayı tasiye ederim. İçerisindeki kelimeri öğrenmeniz size büyük katkı sağlayacaktır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fbaltacioglu.ydskelimeler
  • Pek cevap gelmemiş. Başlangıç seviyesi için kitap tavsiyesine ihtiyacım var.
  • statica S kullanıcısına yanıt
    temel zayıfsa modadil passegework serisi var onu öneririm detaylı ve güzel.. ben de var ancak seviyeme uygun olmadığı için satıyorum almak isterseniz yardımcı olurum. sıfır ve hiç kullanılmamış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.