Şimdi Ara

Başlangıç motoru için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kardeşim için başlangıç motoru bakıyorum 125-250cc olarak çok seçenek mevcut,ilk tercih marka olarak honda düşünüyorum çünkü tanıdık olduğundan işçilik bakım vs. olaylarını daha ucuza kapatabilicem,tabi bu sadece honda bakıyorum demek değil.Piyasa beni aşırı korkuttu birkaç gün önce milletin çok güvendiği biyerden cbr125 aldım,feci bir bilek ağrısıyla motoru avrupa yakasına getirdim acemi olduğumdan anlamamıştım ama motoru gösterince önden kazalı ve sağa çektiğini öğrendim ve geri verdim,bu yer bildiğiniz canıma kast etti yani bütçem 6800tl. önerilerinizi bekliyorum

• http://bajaj.com.tr/pulsar/44/pulsar-200-ns

quote:

bütçem 6800tl. önerilerinizi bekliyorum
  • Bütçeme uygun 2. el bulamadım ikisinden de
  • quote:

Orijinalden alıntı: King_Diamond

Bütçeme uygun 2. el bulamadım ikisinden de

Bahsettiğim motor 1500 dolar o sitede. Türkiye'de de olsa olsa 2000-2500 dolar civarındadır. 6000 tl'yi geçeceğini zannetmiyorum 0'nın ülkemizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihaxb

quote:

Orijinalden alıntı: King_Diamond

Bütçeme uygun 2. el bulamadım ikisinden de

Bahsettiğim motor 1500 dolar o sitede. Türkiye'de de olsa olsa 2000-2500 dolar civarındadır. 6000 tl'yi geçeceğini zannetmiyorum 0'nın ülkemizde.

1500$ indirimle 3790$ yazıyor yanlışın var
  • Yzf r125 ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kışa doğru biraz daha zorlayarak duke 125 alınabilir

http://ismailterzi.com/2014/07/13/ktm-200-duke-ilk-askim/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sidiklipakize -- 16 Temmuz 2014; 5:00:06 >
  • Yzfr125 uygun 2.el bulamadım galiba sahipleri kıyamıyo Duke 125 içinde bütçe zorlamak sıkıntı tecrübe de yok illaki sağa sola yatacak can yakar
  • 5000 tlye Yamaha ybr veya tvs apache. Alternatif 200 cc 7.300 tl pulsar 200 ns

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence ideal olmasa da 2012 model Hyosung 250R aldık herkese teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.