Şimdi Ara

Basketbolcu Olabilirmiyim (ileride)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Boy : 1.67
    Ayak Numara : 41
    Kilo:61
    Babama Çekmişim Babam 2.03 Boyunda
    Basketbolcu Olabilirimyim ?

• İmkanı yok. Kriterlere uymuyorsun.
  • olmazsın.
  • Neden Ney eksik Hocalar Gelecegin BAsketcisisin Dİyor ?
  • Hemde Basketbol Hocası Bu Arada Ayyakabı Numara m 38
  • boyun o yaşa göre güzel arkadaşım 17 - 18 yaşına kadar 1.95 gibi bi boyda olursun büyük ihtimal ama tabiki tek boy yetmez azim azim azim , kriterlerin uymuyor diyen arkadaşlar herşeye bakmadan okumadan atlıyor sen bakma onlara , çocuk 12 yaşındayım yazmış ileride basketçi olurmuyum yazmış olamazsın diyorlar :@
  • İlk Olarak Teşşekürler Akdeniz Çok Azimliyim Ve Altyapının En Uzunuyum Çok Fazla 3'Lük Atabiliryorum 3 Pointer Olma Şansım Var 360 Dunks Yapıyorum Ancak Potaya Boyum Daha Ytişmiyor Yorumlarınızdan DOlayı Teşekkürler. :)
  • İlk Olarak Şimdi BAsketbolcU Olmayacagım İlerde Diyorum İLERDEEE Bu Boyla olamam Biliyorum Siz Nerenizden Okuyorsunuz Babamın Boyunu Salladdım Eve 2.01 Boyund :) Bu Ardaa Doktor Basketbola Git Gelecegin VAr Yaşına Göre Çok uzunsun 2 Metre Olursun Veya GeçersinBe SEnin 2.05 Cm Ye Ulaşacagına İnanıyorum Dedi.
  • Arkadaşlar 98 doğumluyum.Boyum 1.90 ilerde basketbolcu olabılırımıyım ? topsuz sıçrayıp potayı tutabiliyorum ama topla smaç basamıyorum topu tutamıyorum havada.Önerileriniz var mı? ve de sizce boyum kaç olur?
  • Arkadaşım Başka Sayfa Aç !
  • bence boyla basketbolun hiç bir alakası yok demişki 2 metre olursan olursun lan ne alakası var tekniğin iyi olursa fundemantalın yani boyun 1.70 olsada oynarsın ben cok gördüm öle basketbolcu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikdo9898

Arkadaşlar 98 doğumluyum.Boyum 1.90 ilerde basketbolcu olabılırımıyım ? topsuz sıçrayıp potayı tutabiliyorum ama topla smaç basamıyorum topu tutamıyorum havada.Önerileriniz var mı? ve de sizce boyum kaç olur?

ciddimisin 1.90 boyundasın ve 14 yaşındasın?
  • evet ama fenerin alt yapisinda 2m bile war. Boy uzamasi durur mu ki ya...
  • Bu Arada 1.70 Oldum Yaşım 12 Kilom 63
  • quote:

Orijinalden alıntı: 33ryder33

Bu Arada 1.70 Oldum Yaşım 12 Kilom 63

sen böyle haftada 3 cm uzarsan çok yakın zamanda 3 metreyi geçersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 33ryder33

Boy : 1.67
    Ayak Numara : 41
    Kilo:61
    Babama Çekmişim Babam 2.03 Boyunda
    Basketbolcu Olabilirimyim ?

burdaki cevaplara bakma nasıl oynadığını görmeden tam olarak bişey söylemek doğru değil isterse LAL in koçu gelsin.
  • senin boyun max 1.90 o da haftada 2kere yuzme, her aksam süt icersen filan. Ben 14 yasindayim 1.90 im 13 de 186 12 de 182 idim.doktor cok uzun dedi diyosun ama normalsin. Basketbolcu olmak kolay degil. Hangi il de oynuyosun bilmiyorum ama bi istanbul ankaradakileri gorsen hayal kirikligna ugrarsin.
  • 98lı yada 95lı olmus boy 1.90olmus.cok normal.hatta kısa bıle kalıyor artık basketbol alt yapıları ıcın.boy normal 1.70 ama daha 12yaşındasın.ilerekiş 5yılda senın boıy ya bırden uzayacak yada hep boyle kalacak.sen doktora gıdeceksın ve dıyeceksınkı toktor amca benım boyum uzarmı.oda bakacak senın kemık bırleşme noktalarındakı açıklıklara.oda sana şu kadar daha uzayabilirsin maksimum der.ama bana göre sen 1.90olabılırsın en kotu.baba 2.03ıse .eger annede uzunsa 2de olabılırsın
  • sizce ben kac olurum 14 yasindayim boyum 190. Haftada 1 yuzmeye gdiyorum resmi maclara ckyrm. Her gun basketbol oynuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikdo9898

sizce ben kac olurum 14 yasindayim boyum 190. Haftada 1 yuzmeye gdiyorum resmi maclara ckyrm. Her gun basketbol oynuyorum

190.01.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.