Şimdi Ara

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ -2016- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
2
Favori
11.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende kursa gitsem mi yoksa kendim mi kassam bilmiyorum ingilizcem grammer açısından çok eksik..

59 alan kalıyor hocam. Test sonuçta adamlar ek puan vermiyor.// hazırlık okuyanlar ise dönem içi Quizlerden ekstra puan alıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graves or Feed

Bende kursa gitsem mi yoksa kendim mi kassam bilmiyorum ingilizcem grammer açısından çok eksik..

59 alan kalıyor hocam. Test sonuçta adamlar ek puan vermiyor.// hazırlık okuyanlar ise dönem içi Quizlerden ekstra puan alıyor

Hocam ben davul çalıyorum ce ankarada profesyonel eğitim alacağım kursu filan kafamda ayarladım ve kurs kızılayda okulda servisler nerelere sıklıkla gidiyor? Kızılay, ulus, Sıhhiye buralara ne kadar sıklıkla

• Reyizz42 kullanıcısına yanıt
    Hocam bildiğim kadarıyla saat başı gidiyor sıhhiyeye. Diğer yerleri bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graves or Feed

Hocam bildiğim kadarıyla saat başı gidiyor sıhhiyeye. Diğer yerleri bilmiyorum

Sağolasın hocam koskoca Formda bu kadar mı başkentli var

• Reyizz42 kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum işte belki de konuyu görmüyorlar
  • Şimdilik kimsenin sorusu yok, üniversiteye gelen arkadaş yok Dışlanmışız resmen..
  • hazırlığı nasıl atlıycaz benim için en önemli konu bu.
  • o bu değilde bir şey sorcam şimdi ben bu sene şubatta diper unimi bıraktım şimdi başkenti kazandım yapamam gereken işlemler varmı ?
  • Çalışarak başka bir alternatif yok Belli düzey ingilizce varsa kursa gidebilirsin 2500 lira dediğim gibi.

@DoricoDH

Hiçbir fikrim yok hocam. Bana göre bir durumu yoktur da araştırmanızda fayda var
  • Kursa gidicem zaten. Belirli bir seviye İngilizcem var sadece essay yazdiriyorlar iki tane onlardan çekiniyorum.

• hazırlık çıkmıs sınav soruları varmış heralde nereden temin edebiliriz bunu
  • Hazırlık olayı tam nasıl direk kayıt olanı hazırlığa alıyorlarmı yoksa ilk sınava sokup sen hazırlık oku seviyen yetersizmi diyolar ?

EDİT :

İNGİLİZCE HAZIRLIK SINAVI
    İngilizce Seviye Tespit ve Yeterlik Sınavı Tarihi: 09 Eylül 2014, Saat:13:30

NOT: 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında ÖSYM tarafından yapılan merkezi yerleştirme sonucunda Üniversitemizde herhangi bir programa kayıt olan öğrencilerden, bir başka Yükseköğretim Kurumunun İngilizce Hazırlık sınıfında en az bir yıl eğitim görmüş olduğunu belgeleyenler; İngilizce Hazırlık Bölüm Başkanlığı'nın yapacağı İngilizce Seviye Tespit ve Yeterlik Sınavına girerek başarısız olsalar bile "şartlı geçerek" bölümlerinde eğitimlerine başlarlar. Ancak, bu öğrencilerin kayıtlı bulundukları lisans programlarından mezun olabilmeleri için daha sonra açılacak Seviye Tespit ve Yeterlik Sınavında başarılı olmaları veya TOEFL, IELTS, ESOL, KPDS, ÜDS, YDS gibi eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu’nca kabul edilmiş İngilizce sınavlarından, Üniversitemiz Senatosunda kabul edilmiş olan puanları almış olmaları gerekir. Hazırlık Eğitiminin alındığı Yüksek Öğretim Kurumundan temin edilen belgenin (antetli kağıda imzalı ve mühürlü) kayıt sırasında İngilizce Hazırlık Bölümüne ibraz edilerek onaylatılması gerekmektedir.

Kısaca sınava giriyoruz onlar karar veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoricoDH -- 25 Temmuz 2014; 17:29:46 >

• DoricoDH kullanıcısına yanıt
    Kısacası ilk olarak yeterlilik sınavı daha sonra ileri ki bir tarihte hazırlık ana sınavı var İlk sınavdan korkum yokta 2. si sıkıntılı..
  • benide yaz hocam
    patoloji laboratuvar teknisyenliği
    sağlık hizmetleri myo. bağlıca kampüsündeymiş. şanslıyım.
    gerçi keçiörenden gelecem. ailemle kalıyorum. 30 km yol hergün
    ama sanırım keçiörenden ücretsiz servisi varmış okulun
  • Yuri Boyka.. kullanıcısına yanıt
    WhoKnows? W kullanıcısına yanıt
    http://angora.baskent.edu.tr/ankaraweb/ulasim/semtler_cift.php?yon=1&sablon=3

Evet hocam, ücretsiz servisi mevcut. Diğer arkadaşlarda bu linkten bakabilirler.

quote:

Orijinalden alıntı: WhoKnows?

Benide yaz.Makine mühendisligi.

Arkadaşlar hazırlık sınavının tarihi kesin olarak bellimi?

09.09.2014 Yeni kayıt yaptıran öğrenciler için 2. sınav yazmıyor..

http://ogrisl.baskent.edu.tr/takvim/20142015/pdf/2015lisans.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 26 Temmuz 2014; 5:13:48 >

• Ben dönem 2 diş hekimliği okuyorum. Hazırlıkta kalmamaya çalışın. Gereksiz bir hazırlığı var diyor herkes. Ben atladım çalışmadan. Alt yapım vardı. Siz ne olur ne olmaz bi çalışın. Sorularınız varsa ben de yardımcı olabilirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: benim2

Ben dönem 2 diş hekimliği okuyorum. Hazırlıkta kalmamaya çalışın. Gereksiz bir hazırlığı var diyor herkes. Ben atladım çalışmadan. Alt yapım vardı. Siz ne olur ne olmaz bi çalışın. Sorularınız varsa ben de yardımcı olabilirim..

Hocam hazırlıkta fazla kasıyorlar mı benim temel biraz kötü.ben %25 burslu girdim hazırlığı ilk senede veremezsem bursum kesiliyor mu? Son sınıfa kalsa ingilizce bitirme sınavı lisedeki gibi yardım ediyorlar mı?

• Hazırlık okumadım ama hazırlıkta kalanlar da var. Kasmıyorlar diye biliyorum, çalıştığın sürece geçersin. Ayrıca şartlı geçme diye bir şey var hazırlıkta. Kalma yok geçiriyorlar ama dediğim gibi onun sınavını vermek zorundasın. Burs konusunu tam bilmiyorum. O konu hakkında okulda da çok bir bilgisi yok sanırım :D ayrıca dönem içerisinde de ingilizce dersleri var. Hazırlığı geçmiş olsan bile

• Bende dişi kazandım arkadaşlar.Mutluyum.Ekleyin bir arada olalım
  • benim2 kullanıcısına yanıt
    dostum ben öylesine yabancı dil sınavına girdim ösym nin yaptığı derecem 5000 geldi. fazla gramer bilgim olmasa da okuduğumu anlama ve kelime bilgim iyidir. başkentin vereceği kursa gitmeyi düşünüyorum. sen nasıl hazırlandın? ne tavsiye edersin? mutlaka geçmem gerek hazırlığı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.