Şimdi Ara

Başka Ne Yapılablir?????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyuna yeni başladım 22. levele geldim artık oyunu çözdüm sayılır, questleri yapıyorum birde guilde üye oldum ,benim merak ettiğim oyunda quest yapmaktan başka ne yapılabilir, yani koskoca oyun ordan oraya koşup questler yapmakmı baska ne yapabiliriz biri anlatsın????

• H ye basabilirsin. Ordan herhangi birini seçip gir. Yada I ya bas, dungeon yap.
  • sorun level 22 de oyunu cozdugunu sanmanda olmasin? Sence level 85 e kadar ve sonrasinda sadece senin deneyiminle oradan oraya kosusturmakdan ibaret olabilir mi oyun?

Ben aklima gelenleri yazayim;

Meslekler, PvP ( Arena - Battleground), Dungeon, Raid, World PvP. Achievements, World Events ( Su an midsummer var mesela), her bolgenin kendine has atmosferi ve muzigi, oyunda grafiksel olarak her alani kullanabilme ( 7 sene once bu bir devrimdi hala cogu oyun bunu yapamiyor).

yeterli midir?
  • Archiv kasabilirsin (binek, ttitle hediye verenleri hedef koy kendine)
    Tüm questleri yapıp oyunun hikayesini anlayabilirsin.
    Battleground(Allience-Horde meydan savaşları :D ), Arena ve PvP yapabilirsin
    Dungeon/ Raid girebilirsin.
    Ticari zekanı mesleklerinle birleştirip para içinde yüzebilirsin.

22 level olmak 1-2 günlük iş. Oyun max level olunca başlıyor. Guilddekilerle 3 saat aralıksız balık tuttuğumu bilirim. Raid Call/ Skype..vb açık olur bol bol muhabbet ederiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.