L

Yüzbaşı
10 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
PS4 üm var Xbox one aldım psn de pay by me kart kullanıyorum ama xbox kabul etmedi , bankamatik kartınıda kabul etmiyo, size sorum kredi kartı almadan xbox live da nasıl ödeme yapabiliyoruz bilinen yöntemler neler arkadaşlar ben ps4 den geldimde bilgim yok kredi kartı almak istemiyorum initial kart paypal kart falan ne varsa bana sölermisiniz
arkadaşlar 7 mayısa kadar ps4 + bloodbourne 1649 tl yerine 1499 tl oluyor freezonlulara , ben vodafonlu değilim ama paketi almak istiyorum herkesin 2 hakkı var bana ya da bu konuyu okuyan arkadaşlara yardımcı olmak isteyen varsa ps4 almayı düşünmüyorsa ya da almışsa çoktan kod paylaşımıyapabilirmi acaba
arkadaşlar eskişehirdeyim ps3 açılınca görüntü gelmiyordu gelincede çizik çizik olup donuyordu tamire götürdüm esnaf sarayına anakart değişecek dedi ve 300 tl ye olur dedi sizce fiyat doğrumu yardım lütfen
FX X8 8350 Soket AM3+ 4GHz 16MB Cache 125W 32nm İşlemci
M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart
8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram
3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk
R9 280X DirectCU II TOP 3GB GDDR5 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı (asus)
CARBIDE SERİSİ™ 300R MidT ATX SİYAH KASA
CX SERİSİ 80PLUS BRONZE 600W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI
120GB V300 Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma Hızı 450MB / Yazma Hızı 450MB)
=2700 tl (ssd yi gaza gelip ekledim çıkarabilirim)

Arkadaşlar bu bilgisayarda hata varmı yardımcı olusanız sevinirim ayrıca performans olarak nasıldır en azından bu yeni nesili belasız atlatabilirmiyim the witcher 3, fallout 4
battlefield 5 yada benzeri oyunlarla birde 2000 tl yi geçmesin diyordum ama bayağı aştık çözümü olan varmı?
arkadaslar max payne 3 ün son bölümndeyim ve neredeyse sondayım heralde son sahne bitirenler hatırlarlar en son sağdaki metroya binip gidiyo max fakat benim metro kapıları tam açılmadığından içine giremiyorum ve oyunu bitiremiyorum bazılarındada bu sorun varmıs çözümü bilen varmı?
oyuna yeni başladım 22. levele geldim artık oyunu çözdüm sayılır, questleri yapıyorum birde guilde üye oldum ,benim merak ettiğim oyunda quest yapmaktan başka ne yapılabilir, yani koskoca oyun ordan oraya koşup questler yapmakmı baska ne yapabiliriz biri anlatsın????
uzun süre oyun için hangisi daha iyi?
arkadaşlar yeni kulaklık alıcam büyüklerinden, fakat oyun için uzun süreli kullanımda terletmicek sıcak tutmayacak bişi olmalı, bazı yerlerde kadife terletir sıcak tutar bazılarında ise deri terletir sıcak tutar diyor bu konuda yardımcı olabilirmisiniz...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 403
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 4.440 (Bu ay: 36)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 196 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.