Şimdi Ara

Başka bir pc ye UZAKTAN erişim---ÇAKTIRMADAN--- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42
Cevap
1
Favori
95.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mehmetdelgado

logmein nasıl kullanılıyor??? ve karşı bilgisayara yüklenmelimi???

karşı bılgısayara yuklemen gerekıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: exxxplorer

real vnc:http://www.realvnc.com/download.html

karşıdaki bilgisayara "server" olarak programı kurarsınız.
    isterseniz kendi bilgisayarınıza program kurarak, isterseniz de web tarayıcı ile bağlanabilirsiniz.

eğer uzaktaki bilgisayar guest gibi sınırlı yetkilendirilmiş bir hesaba sahipse real vnc programını kapatamaz. değilse kapatır :)
    free sürümde, bağlandığınızda saatin oradaki simge siyah oluyor, yani bağlanıldığı (dikkat edilirse) anlaşılıyor. belki ücretli sürümlerde gizleme yapılabilir.

ben evde çocuklar için kullanıyorum. çok çok memnunum hâlâ bağlanıp bağlanmadığımı anlamadılar. çünkü saatin yanındaki simgenin ne olduğunu bilmiyorlar

verdiğim adresteki diğer sürümlerde ayrıntılı karşılaştırma mevcut. ihtyaca göre birini kullanabilirsiniz.

yalnız...
    eğer dükkandaki internet sabit IP değilse no-ip.com gibi çözümlere başvurmanız gerekmekte. veya sabit IP müracaatı yapmalısınız ttnet'e.
    ayrıca, modemden port açmanız gerekiyor

simgeyi sag tıkladılarında yada uzerıne geldıklerınde simgeye dair herhangı bı acıklama yada menu cıkıyor mu ?eğer çıkmıyorsa gayet güzel bir uygulama.yazan ellerine sağlık..modemden port açmak şart mı..

• menü çıkıyor ama izleyici olduğu pek anlaşılmaz... bilen de bilir ama...
    eğer yönetici hesabıysa menüler aktif oluyor. mesela durdurabilirsin... ama sınırlı hesaba sahip kullanıcılar herhangi bir müdahalede bulunamıyorlar... hiç bir şekilde yani.

ücretsiz sürümü olması bizim gibi pasif (sadece izlemek ve arada müdahale için) kullanıcılara biçilmiş kaftan.. hakkaten allah razı olsun :)
    şirketler için ücretli ve daha prof versiyonları var.

mesela ücretsiz sürümde veriler ve şifre cyrpto (şifreleme) yapılmıyor. eğer o anda senin ağını, bağlantını dinleyen bir hacker varsa şifreni ve ne izlediğini görebiliyor. güvenliği düşük.
    ama prof sürümlerde şifreleme var ve güvenlik üst düzeyde. ayrıca dosya paylaşımı mevcut, karşı bilg. ekrarnından dosyayı sürükle kendi masaüstüne bırak mantığı...

son olarak router modemlerde portsuz çalışmaz.

usb modemlerde ise port sorunu olmadığı için sadece firewall üzerinden izin vermek yeterli olur.

• quote:

Orjinalden alıntı: Mhzania

Dameware mini remote control tam aradığın program.
    server üzerinde konfigurasyon yapılarak uzaktaki bilgisayarın bağlandığınızı anlamamasını sağlayabilirsiniz ancak
    o bilgisayarda firewallda izin verilmesi gerekli.

http://www.dameware.com/downloads/default.aspx#dmrc
    Gerekli konfigurasyon yapılırsa bütün istediklerinizi karşılıyor.
    Ayrıca bu programlar yasal ve genelde büyük şirketlerde kullanıcılara uzaktan destek verme amaçlı kullanılıyor.

• quote:

quote:

Dameware mini remote control tam aradığın program.
    server üzerinde konfigurasyon yapılarak uzaktaki bilgisayarın bağlandığınızı anlamamasını sağlayabilirsiniz ancak
    o bilgisayarda firewallda izin verilmesi gerekli.

http://www.dameware.com/downloads/default.aspx#dmrc
    Gerekli konfigurasyon yapılırsa bütün istediklerinizi karşılıyor.
    Ayrıca bu programlar yasal ve genelde büyük şirketlerde kullanıcılara uzaktan destek verme amaçlı kullanılıyor.

kardeş, damware demişsin de, en ucuzu (1 kullanıcı) 90 dolar

• Güvenmediğiniz adamı işe almayın.

Kusura bakmayın ama bana bu muhabbet yalan gibi geldi. Doğru olsa bile YANLIŞ.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vanq

Güvenmediğiniz adamı işe almayın.

Kusura bakmayın ama bana bu muhabbet yalan gibi geldi. Doğru olsa bile YANLIŞ.

insanlara güvenmek çok zor bu devirde her ne kadar guvensende başında olmayınca olmuyor.neden yalan atma ıhtıacı duyayım kı dostum.akıl danışmak ne zamandan beri suc oldu..
  • quote:

Orjinalden alıntı: exxxplorer

menü çıkıyor ama izleyici olduğu pek anlaşılmaz... bilen de bilir ama...
    eğer yönetici hesabıysa menüler aktif oluyor. mesela durdurabilirsin... ama sınırlı hesaba sahip kullanıcılar herhangi bir müdahalede bulunamıyorlar... hiç bir şekilde yani.

ücretsiz sürümü olması bizim gibi pasif (sadece izlemek ve arada müdahale için) kullanıcılara biçilmiş kaftan.. hakkaten allah razı olsun :)
    şirketler için ücretli ve daha prof versiyonları var.

mesela ücretsiz sürümde veriler ve şifre cyrpto (şifreleme) yapılmıyor. eğer o anda senin ağını, bağlantını dinleyen bir hacker varsa şifreni ve ne izlediğini görebiliyor. güvenliği düşük.
    ama prof sürümlerde şifreleme var ve güvenlik üst düzeyde. ayrıca dosya paylaşımı mevcut, karşı bilg. ekrarnından dosyayı sürükle kendi masaüstüne bırak mantığı...

son olarak router modemlerde portsuz çalışmaz.

usb modemlerde ise port sorunu olmadığı için sadece firewall üzerinden izin vermek yeterli olur.

teşekkürler paylaşım için

• Bknz; Uyarisiz Uzak Masaustu, Unattended Remote Control
  • Cevap yazacaktım ama tüm öneriler bitmiş gibi bana öneri kalmamış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: unstoppable

quote:

Orjinalden alıntı: ByAdmin

Radminde şu şekilde; sağ alt köşede R şeklinde bir ibare oluyor ama her iki pcde de yüklü olması lazım tabi öncelikle. Sonra bağlandığında o alttaki ibare renk değiştiriyor ve sadece küçük bir ses çıkarıyor bip gibi. Pc konusunda az çok anlayan bir insan farkına varıp bağlantıyı iptal edebilir. Ama tavsiye ederim çok güzel bir produr.

işte o ufak simgeyi kaldırmanın ımkanı varmı.trojansız olmuyo galba tam gizli ızleme .oof oof işimiz zor galba

radmini kur gerisini bana bırak o kucuk simgeyi kaldırayım .
    nasıl kalkmazmız kalkmaz diyenlerde görsün.
    trtornado@hotmail.com
    ulas bana

• quote:

Orijinalden alıntı: machine

quote:

Orijinalden alıntı: unstoppable

quote:

Orjinalden alıntı: ByAdmin

Radminde şu şekilde; sağ alt köşede R şeklinde bir ibare oluyor ama her iki pcde de yüklü olması lazım tabi öncelikle. Sonra bağlandığında o alttaki ibare renk değiştiriyor ve sadece küçük bir ses çıkarıyor bip gibi. Pc konusunda az çok anlayan bir insan farkına varıp bağlantıyı iptal edebilir. Ama tavsiye ederim çok güzel bir produr.

işte o ufak simgeyi kaldırmanın ımkanı varmı.trojansız olmuyo galba tam gizli ızleme .oof oof işimiz zor galba

radmini kur gerisini bana bırak o kucuk simgeyi kaldırayım .
    nasıl kalkmazmız kalkmaz diyenlerde görsün.
    trtornado@hotmail.com
    ulas bana

Machine arkadaşım haklı no tray icon olan versiyonunu kurarsan her türlü gizlersin..

• Salfeld Child Control programında Remote özelliği ile ne yapığını o anlık resim ile görebilirsin,gireceği siteleri kelimeleri saati belirleyebilirsin,girdiği sitelerin çalıştırdığı programların dökümünü alabilirsin,Pc'ye reset atabilirsin.Programın seriali hata verene kadar kullanırsın,serial sorunu yaşamak istemezsen yıllık 29 dolar olması lazım.
  • 5 sene önceki konuya cevap yazmak nerden çıktı ? Bahsettiğiniz öneriler 2007 de varmıydı ? yada siz o tarihte bu konu hakkında bilgi sahibimiydiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kumandan

5 sene önceki konuya cevap yazmak nerden çıktı ? Bahsettiğiniz öneriler 2007 de varmıydı ? yada siz o tarihte bu konu hakkında bilgi sahibimiydiniz ?

5 sene degil 10 sene oncede vardı.
    bilgi bilgidir eskisi yenisi olmaz...
  • Vaay iyiymiş ilk sürüm Mart 2003 'te duyurulmuş ama sen developer tarafında olduğundan sanırım ayrıcalıklısın ...
  • programsız pc ye girme

pc ele geçirme alın size port açığı bulmak için dos komutlar

bakın şimdi ilk olaydan başlayalım işletim sisteminizin xp olan lkar için komutlar sunlar

başlat/çalıştır/cmd

ardından kurbanın ip adresini bilmeniz gerekiyor ip adreis bulmak içinde çaşitli yöntemler var

sonra komutlara gelelim

net view kurbanın ip nosu

bu komutun ardından eğer pc paylaşıma açıksa bütün paylaşımlarını görebilirsiniz değilse pc ye NULL olarak giriş yapmalısınız bu da 139 uncu port tan içeri dalmak demektir

net use kurbanın ip nosuipc$ /u:"" ""

bu komutu girdikten sonra komut başarıyla tamalandı şeklinde bir yazı ile karşılasacaksınız
    ,
    onunaerdından ilk yazdığım komutu tekrar deneyin ve pc size tüm paylaşımları gösterecek fakan NULL olarak isimsiz bir şakilde pc ye girmiş sayıldığınızdan yapabilecekleriniz sınırlı bu nedenle administrator olarak pc ye girmek içnde administrator şifresini bulmanız gerekli şifre bulma yonteminin anlatmıyorum konumuz dışında olduğu için şifre kırmak için net uzerinde bir çok program var ney se konuya donelim admin olarak pc ye girmek içinse bir önceki girişinizi silmeniz gerekiyor bunun için

net use kurbanın ip nosuipc$ /delete

komutunu klullanınız

şifreyi bulduktan sıonra varsayalımki şifre 123456

net use kurbanın ip nosuipc$ /u:"administrator" "123456"

komutunu girdiğinizde pc de artık yapabilieceklerinizin bir sınırı kalmıyor pc sizin elinizde bunu ardından siyah dos ekranından kurtulmak için

başlat/ayarlar/denetim masası/yönetimsel araçlar/bilgisayar yönetimi ni tıklaYasak Kelime Kelime eylem menüsünden başka bilgisayara bağlanı tıkladığınızda karşınıza çıkan pencereye kurbanının ip nosunu yazıp entere basarsanız artık pc nin bütün öğeleri önünüzdedir kişi pc yi kullkanırken masaüstüne müdehale edebilirsiniz kendi pcniz gibi kullanabilirsiniz yani

pc den çıkarken şunu sakın unutmayın muhakkak girişinizi iptal etmelisiniz..

net use kurbanın ip nosuipc$ /delete

komutunu kullanarak iptal edebilirsiniz bunuyapmadan çıkmayın aksi takdirde bilmediğiniz önemli bi pc ye girersiniz ilk bakacakları yerde pc nin paylaşımlarıdır ve ip nonuz görünür hakkınızda yasal soruşturma açılır ve interneti şuçlarının en ağırı olan internet bilgi paylaşımını kötüye kullanma suçundan hakknızda açılan soruşturmada en az 4 ay en fazla 5 yıl olmak üzere hapis cezasına çarptırılırsınız... bunu da bilin

• Paradise trojan diye bisey var teamviewer gibi giris felan istemiyor tek tik ile otomatik olarak herseyi ayarliyor karsi bilgisayarda tek seferligine resim dosyasi calistirmaniz yeterli, webcam kaydina kadar aliyor +kurulumsuz(no-ip ya da port acma felan hicbi islem gerektirmiyor) ve de tamamen gizli calisiyor, sahsen kullaniyorum tavsiye de ederim bu yazilimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paradise trojan sakın almayın tam anlamıyla dolandırıcı cetesidir.sana yıllık verir sonra hesabını kapatır ayda 2 3 sefer para ister ve programda antivirüs tarafından cok cabuk tanınıyor
  • smartruling le tatmin olursunuz babanızda sizde
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.