Şimdi Ara

Başın sağolsun Neyzen kardesim :( (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
0
Favori
7.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin.
  • Abi mekanı cennet olsun.

Çok yakın arkadaşımın babasını kanserden kaybetmiştik. Tam iyileşti derken gitti adam. Tekrar başınız sağolsun.
  • Allah rahmet eylesin.
  • Basi sagolsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet etsin.basiniz sagolsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basiniz sagolsun....

• Başınız sağ olsun. Nur içinde yatsın. Ben de babamı 9 ay önce kaybettim. Zor bir dönem olacak sizin için, ama zamanla biraz (!) hafifliyor o acı. Allah size sabır versin...

(Aşağıdaki eksileyen vatandaşlara da Allah akıl fikir versin!!! Bu mesajları eksilemek ne demektir? Bu kadar mı insanlıktan uzaklaştınız?)

Başın sağolsun Neyzen kardesim :(
  • başınız sağolsun Allah sabır versin cennetine kabul etsin
  • Başınız sağolsun çok üzücü bir durum.Bu illetten herkes tanıdığı birilerini kaybediyor, hormonlu gıdalar, atık gazlar, sigara vs.derken bu hastalık katlana katlana artıyor maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başın sağolsun.Allah rahmet eylesin kardeş.benim annemde de tiroid büyümesi var.doktor kansere dönüşebilir dedi.
    son yıllarda kanser vakalarında, şeker hastalığı gibi hastalıklarda inanılmaz bi artış var. ben buna sebep olarak piyasada doğal yiyecek üretilmemesini görüyorum.tavuğundan şekerine, çubuk krakerinden domatesine her şey hormonlu, ilaçlı, gdolu ve glikoz-fruktoz şuruplu.yazık bu millete.
  • Allah Rahmet Eylesin Kardeşim Mekanı Cennet Olur Inşallah.Tekrar başınız Sağolsun.

• Başınız sağolsun
  • Ruhu şad mekani cennet bahceleri olsun insallah elbet kavusucagiz sevdiklerimizde tek tesellimiz bu yoksa yurek dayanmaz.

• Allah rahmet eylesin kardesim mekanı cennet olsun.
  • Allah rahmet eylesin,başınız sağolsun.Allah tüm sevenlerine sabır versin.
  • Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet, ruhu şâd olsun.
  • Allah rahmet eylesin bizde 19 yaşında arkadaşımızı kaybettik bu kanser illeti yüzünden lanet hastalığın bir çözümü yok doğru dürüst kaldı ki kemoterapi dahada çok öldürüyor adamı
  • Allah rahmet eylesin,Mekanı cennet olsun.
  • Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.
  • Allah rahmet eylesin bi fatihayı çok görmeyiz.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.