Şimdi Ara

Basın görseli sızdırıldı: İşte karşınızda Samsung Galaxy S10 Plus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
4.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nedir bu alt çerçevenin sıfırlanmaması, üst altın orantısızlığı, yine güzel şeyleri Çinli üreticilerden bekliyoruz

• Şu ön kamerada neden ısrar ediyorlar anlamıyorum. Kalkacacağını düşünüyorum zaten. Arkaya küçük ekran koysalar kâfi. Her ne kadar Mesut Çevik gereksiz görse de (=

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S8 i yine değişemeyeceğim.
    Asimetrik ürünlerden nefret ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pc.programcı

Kur artışından önce her sene cihaz yenilerdik. Şimdi Ağustos ayında ne kaldıysa elimizde hala aynıları var çoğumuzun.
    5 seneye yakın G2 kullandım. Maşallah her sene telefon yenilemek derken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paetzold -- 1 Şubat 2019; 8:19:46 >
  • Tasarım bahane pahalı Semsang şahane.

• Kaba duruyor s10 değil de note10 gibi olmuş bence. S serisi biraz daha yumuşak kıvrımlı oluyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

5 seneye yakın G2 kullandım. Maşallah her sene telefon yenilemek derken

Alıntıları Göster
    tabi senin gibi çok takdir ettiğim insanlar da var. ama genelleme yaparak yazdım ben. %85-90 böyleydik yani.
  • Adil Kullanım kotasız fiyatı katlı kilobaytlarınızı heba etmeyin. nasılsa TL nin mevcut degeri nedeniyle kimse alamayacak.

• Teknolojiyi iyi takip eden biri olarak bu kadar ilerlemesine rağmen 2 3 özellik ekleyip insanları adeta aldatmak biraz saçma bence s8 stereo özelliği olmasına rağmen bunu yazılım ile kısıp insanlara bir sonraki seri s9 stereo özelliği kazandı diyip şak şak yapmaları gibi tüm herşeyin soft ile alakalı olduğu aşikar tabiki apple ın kazandığı tek nokta yazılım olduğu gibi bu zamanda asgari ücretin 2020 ? olupda 5000 10000? gibi rakamlara cihaz almak kadar mantıksız birşey yok dünyada %80 üzeri cihazın çin de üretildiği için 1000 1500 ? gibi bir cihaz herkesin işini görür sonuçta kimse 10000? lik cihazla mekik fırlatmıyacak hepsi aynı işi görüyor WhatsApp instagram yetiyor diye düşünüyorum

Vesselam...

• O alt taraftaki çerçeve ne oluyor. Tabi bi dahaki modellere değiştirecek bişey bırakmaları lazım...

• Hayal kırıklığı resmen.

• csh kullanıcısına yanıt
    Sonraki modelde tamamen ekrana geçebilirler. O yüzden sanmam. Yeterince sığdırdılar çerçevelere.

• 12.000 tl vereceksin 2 sene sonra eskimiş olacak güncelleme almayacak vs.

• S9 gayet ideal bu konuda hem çerçevesiz hem çentiksiz gibi. s10 gereksiz oldu malesef. sırf piyasa bunu istiyor diye yaptılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: nikony

S9 gayet ideal bu konuda hem çerçevesiz hem çentiksiz gibi. s10 gereksiz oldu malesef. sırf piyasa bunu istiyor diye yaptılar.
    S9 Plus 4000 TL bandının altına düşerse alınır.
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    S9 kullanıyorum. Plus a hiç gerek yok bence avucuna tam oturuyor ve küçük ekranı hissi vermiyor. Aksine plus kumanda gibi ele sığmıyor. Tabi tercih meselesi.

• nikony kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sene katlanabilir telefonlar çıkarsa bunlar zaten sönük kalacaklar. Belki Xiaomi çıkartır bir şeyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: shafck

Delikli ekranların amacı, çentik kadar yer kaplamayıp göze batmaması olmalıydı bence (Honor’da falan olduğu gibi) Bu çentikten daha rahatsız edici duruyor. Çentik en azından simetrik. OnePlus 6T’deki gibi damla çentik olsa bundan çok daha iyi dururdu diye düşünüyorum. Ayrıca çentik dediğin çerçeveye bitişik, olabildiğince kenarda/köşede olabiliyor. Bu delikle çerçeve arasında kalan minicik ekran kırıntısı çok amaçsız ve verimsiz olacak
    Oppodaki tasarım bence göze daha hoş görünüyor. Hem çok az yer kaplıyor, hem de deliğin tasarımı gereği, sanki cihazın bir uzantısıymış gibi bir görüntü sunuyor.

Yine de tasarım kötü değil bence
  • Katlanabilir çok yeni teknoloji daha fiyatı yüksek olacaktır ve sıkıntılı telefonlar olacaktır o yüzden hemen yaygınlaşması çok zor bence. En az 5 sene var yaygınlaşmasına.

• kızaklı yapı ideal çözüm.zorlamanın alemi yok.çentiğe laf edip buna bayılanlarda tez konusu olacak kafadalar. leke gibi duruyor ortada.çentiğin gizlenmesi falan gene bi derece kolaydı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.