Şimdi Ara

Basın görseli sızdırıldı: İşte karşınızda Samsung Galaxy S10 Plus (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
4.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shatteredthings

Hayır neden her sene telefon yeniliyorsun anlamıyorum. Adamlar kendi ülkelerinde 500 600 birim para ile en iyi cihazları alabilecekken 3 4 yıldır aynı telefonu kullanıyorlar. Bu hayata sadece telefon değiştirip bununda havasını çok iyi bişeymiş gibi atmaya gelmişsin herhalde.
    İyi güldüm buna. Ben ve hava atmak. Beni tanısan kesinlikle bu dediğinin yanlış olduğunu düşünürdün. Hiçbir zaman hava atmak gibi huy edinmedim. Tek hobimiz teknoloji. Hepsi bu :)

Önyargıyı bırak lütfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekrana gömülü kamera kesinlikle en iyi çözüm. Ondan bir sonra da su damlası çentik geliyor fakat diğer dikdörtgen çentikler tam anlamıyla rezalet..

Honor V20 videolarını izlerseniz ne kadar hoş ve sorunsuz durduğunu görebilirsiniz ekrana gömülü kameranın yalnız tek bir sorun var

Neden sağ tarafta da sol değil? Tabii hangisi daha iyi şu an karar veremedim ancak Honor V20'de sol tarafta ve gayet güzel duruyor sağ olması biraz tuhaf olur mu olmaz mı karar veremiyorum.

• Arkadaş ben hala S6 Edge Plus kullanıyorum ne ara 10plus cıktı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çentiği beğenmeyenlerin bunuda beğenmemesi lazım çentikten tek farkı ekranın sağında olması

• Dünyanın ilk 4 kameralı telefonu dediler.
    Fotoğraf çekiyorsun bakıyorsun bir de bundan 4-5 sene önce çıkmış olan S7 ile çekiyorsun;
    4 kameralı olan A9 sanki 5 sene önce çıkmış.

Parmak izi okuma dediler, ana ekran tuşu ile yapılıyordu bundan rahatsız oldular, tuşu kaldırdılar telefounun arkasına koydular,
    bu sefer de insanlar telefonun arkasını göremediği için tuşa basamadılar, farklı yerlere bastılar bu böyle olmaz dediler, tekrar ön tarafa koyalım fakat tuş olmasın dediler, bu seferde tuş yok parmak izini nereye okutacaksın sorunu ortaya çıktı, ekranın yaklaşık olarak alttan 1-2 cm lik alanına koydular o da kulanımda sıkıntı çıkarttı parmak denk gelmiyordu, gene olmadı dediler.
    Parmak okutuyorsun, diğer telefonlar 0,8 saniyede parmak okuyor bizim telefonumuz 0,7 saniye de parmak okuyor.
    Parmak izi okuma hata oranı diğer telefonlarda 40binde bir, bizimkinde 50binde bir.

Parmak yerine yüz okuma çıktı, bu seferde gözlük takınca okumadı, şapka takınca okumadı, makyaj yapınca , sakal bırakınca okumadı ... gibi sorunlar çıktı.

Şimdi power tuşunu, ses açma kapama tuşunu kaldırmaya çalışıyorlar, kablosuz şarj çıktı, şaj girişini kaldırmak istiyorlar, kablosuz şarj
    teknolojisini çıkarttılar, fakat kulaklık girişini de mi tamamen kaldıracaksınız, peki benim aldığım 700 tl lik kablolu kulaklık ne olacak?

Ekranı bükülen katlanabilen yaptılar, hem tablet hem cep telefonu olsun dediler.
    telefon açıkken kalınlığı 0,5cm katladığında 2cm oluyor!!! İnsan biraz düşünür, insanlar 2 cm kalınlığında telefonu nasıl cebine koyacak?
    Öyle ise yıllardır neden en ince telefon bizim telefon diye reklam yaptınız?

Telefonun arkasını Fosforlu yanar dönerli bile yaptılar. Telefonu zeten herkez kılıfla taşıyor, telefonun arkasına rengarenk sim döksen ne olacak ki? Aynı telefon; biri fosforlu arka kapak 4 bin tl, biri fosforsuz tek renk arka kapa 3 bin tl.

Arkada 4 kamera, önde çentik yerine 2 tane nokta delik şeklinde kamera derken bize telefonu 9 bin tl den satacaklar.

Adam gibi arkada 2 kamera olursa en kral fotoğrafı çekersin. Birisi derinliği hesaplar diğeride focus yapıp çeker.

4 kamera 5 kamera nedir? İnsanlar zannediyor ki kamera sayısı ne kadar fazla olursa fotoğraflar o kadar kaliteli olur.

Arkadaşlar şunu bilin, eminim bu forumda ki birçok kişi bunun farkında, telefon üreticileri artık iyi niyetli değil,
    Cep telefonları gelebileceği en son teknolojiye geldi, üreticilerin artık yapacakları birşey kalmadı. Dolayısı ile hala telefondan para kazanmaya çalışıyorlar.
    Telefonun kullanım amacı zaten belli. Şu anda bütün telefonlar herkesin işini görüyor.
    3bin 4bin 5bin 6bin 8bin 10bin 13bin nedir? Telefon dediğin şeye maksimum verilecek para 2bin tl dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyy -- 1 Şubat 2019; 21:26:25 >

• Üreticilerden şöyle bir telefon istiyorum, benimle birlikte heryere gelsin fakat bana ağırlık yapmasın, mümkünse ortada hiç görünmesin,
    ben ortaya çık dediğimde ortaya çıksın, kaybol dediğimde kaybolsun. Mümkünse gözüme ben istemediğimde hiç görünmesin.

Powwer tuşu nedir iğrenç, ses açma kapama tuşu aklıma geldikçe midem bulanıyor , kaldırın bütün tuşları.
    Tuş felan istemem, açıl dediğimde açılsın, şuranın fotoğrafını çek dediğimde çeksin, kim uğraşacak şimdi fotoğraf çekmek için, telefonu eline alacaksın 150 gr lık alet, ağır sonuçta, elini havaya kaldıracaksın,fotoğraf çekmek için ekrana dokunacaksın, uğraşılır mı?
    Fotoğraf çekmek istediğin yeri gözünle göstereceksin, el ile gösteremem zor olur, şuranın fotoğrafını çek diyeceksin çekecek.

Ayrıca şarj da kendi kendine olsun beni uğraştırmasın. şarjı bitecek, adaptörü aracayacaksın hangi odada, hangi masada, yoksa çantanda mı kaldı. Bulacaksın, ondan sonra hangi prize takmalıyım sorunu ortaya çıkacak, ohhhoooooo uzun iş, yapamam ben.

Bu özelliklerin dışında daha farklı isteklerimde olacak şimdilik bunları yapsınlar yeter.

• heavyy H kullanıcısına yanıt
    kamyon çarpmış Cem Yılmaz kopyası espiri mıçardı...
  • Ulan Apple'ın çentiği ile reklamlar aracılığıgla dalga geçen Samsung'un ne hale geldiğine bak. Çentikli tasarım bin basar buna. Sanki telefonun sağ tarafından ter akıyormuş gibi duruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kameranın ekrandaki konumunu ve yeni halini beğendim fakat şarj ve sinyal seviyesi ekranın ortasında gibi olmuş onu en sola çekip saati de ortaya koyarlarsa daha iyi görünür bana göre.

• Altta cerceve var ustte delik bu ne la

Menuye girerken kasan samsung yazilimi da bonusu

Tam alinacak cihaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayıldım. Hemen arabayı satıp bunu almam lazım..

• quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

Ben Hala fiziksel home button taraftarıyım mesela, o hissiyat çok daha güzel

Alıntıları Göster
    Haptic feedback gibi teknolojilerle ayni hissiyat verilebiliyor. Gelecekte ekrandaki sanal butonlara tiklayinca hepsi haptic feedback gibi bir teknolojiyle gercek butona basmis gibi bir hissiyat verebilir, basma sertligine gore farkli tepkiler de verebilir ornegin. Fiziksel butonlarin kotu tarafi ekranda surekli olarak yer isgal etmeleri.

• s9 plusla devam ederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: csh

Haptic feedback gibi teknolojilerle ayni hissiyat verilebiliyor. Gelecekte ekrandaki sanal butonlara tiklayinca hepsi haptic feedback gibi bir teknolojiyle gercek butona basmis gibi bir hissiyat verebilir, basma sertligine gore farkli tepkiler de verebilir ornegin. Fiziksel butonlarin kotu tarafi ekranda surekli olarak yer isgal etmeleri.

Alıntıları Göster
    Haklısın ama bence bi çıt çıt sedi değil ya, sonuçta basıyorsun falan hojdır

• Leş. Kamerayı sağa alınca çentik olmamış mı oluyor ? Bence oval kenarlı ve çok geniş olmayan çentikler gayet hoş duruyor. Mate 20 pro'dakinin daha dar olanını düşünün o şekilde. Sensör fazlalığından dolayı mate 20 pro da çok geniş. Yalnız ben mate 20 deki su damlası çentiği gayet beğendim. Bence çentik yapmayacağız diye gereksiz tasarımlara girmeye gerek yok hayatta almam şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pc.programcı

Kur artışından önce her sene cihaz yenilerdik. Şimdi Ağustos ayında ne kaldıysa elimizde hala aynıları var çoğumuzun.
    her sene cihaz değiştirdiğin için kur bu halde zaten
  • kamera dağılımı daha güzel olsaydı keşke.
  • Çok satmak istiyen kameraları kaybetmeye değil cebimizdeki paraları kaybetmemeye baksınlar.

• S12 plus a kaldık yine..

• Arkası sanki, gözlerinden sansür yemiş gibi duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.