Şimdi Ara

Başımız Sağolsun (Alex745alejandro/Ali Can Abimiz Vefat Etti) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
248
Cevap
0
Favori
29.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
175 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok kötü hissettim şu son videoyu izlerken be, oğlu küçük sanırım insan ekran başında bile zor dayanıyor... ne iyi adamdı, iyiler hakikaten bu dünyada uzun süre kalmıyor, oğlunun büyüdüğünü görebilseydi keşke.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adieu

Çok kötü hissettim şu son videoyu izlerken be, oğlu küçük sanırım insan ekran başında bile zor dayanıyor... ne iyi adamdı, iyiler hakikaten bu dünyada uzun süre kalmıyor, oğlunun büyüdüğünü görebilseydi keşke.

Oğlu yok hocam 23 yaşında bir kızı var.Ama sanırım kızıyla arası pek yoktu Alican abinin.Oğlu dediğin yardım ettiği hasta bir çocuk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "amaaannn sende" dedi ve yumdu gözlerini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ölümü için tırdan yükü boşalttıktan sonra yorgun düşüp dorsede uyurken vefaat ettiği söyleniyor. Şunu merak ediyorum, bir kaç videonun yorum kısmında yazdım ama cevap gelmedi. Tırcılar yük boşaltımında çalışır mı yoksa ben direksiyon salladım deyip bir kenara çekilebilir mi ?
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Mal boşaltımında aslında birşey yapmazlar boşalttığı mal onun değil sadece aracı durumda oluyor malın A noktasından yüklenip B noktasına sorunsuz hasarsız taşımakla yükümlüdür.

Ama insanlık yapıp yardım edeyim deyip yardımda eden oluyordur yani.

Allah tekrardan rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dun vefatının 1. yıl dönümüydü... :(
  • vay be iki sene dolmuş... nur içinde uyusun
  • İki sene olmuş. İlk duyduğumda hiç tanımama rağmen çok üzülmüştüm. Allah taksiratını affetsin. Mekanı cennet olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.