Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.968
Cevap
99
Favori
1.000.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih37 -- 28 Nisan 2011; 17:53:37 >
  • Server hizmet veremiyormuş... Ben bağlanabildim; yok henüz. Ama akşam/sabah olacak
  • Merhaba Alim bey,

Konya yolu eski trafik hastanesinden gelip, çetin emeç köprüsüne 70 gün köprüsü sanırım adı, dönüş yapmamız gerektiğini söylemediği gibi, döndükten sonra polis evine doğru gidişteki migros un önünde sağdan soldan gidin gibi bir uyarı vermiyor.

Önemli bir yol ve alt köprü vs olduğu için tekrar bir kontrol edilmesinde fayda olduğunu düşünüyorum.

Selamlar Altuğ
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Server hizmet veremiyormuş... Ben bağlanabildim; yok henüz. Ama akşam/sabah olacak

evet bende bağlandım bişey yok
  • Ankara icin ufak bi kozmetik duzeltme. belki yeni haritada duzeltilmistir bilemiyorum.

Ankarada Samsun-Konya istikametinde giderken ASTI onune yaklasirken emek metrosu ve asti arasi tunel olarak goruluyor. Igo hemen gece moduna geciveriyor.Oysa orada oyle birsey yok.
    Kucuk bir hata belki ama olsun :)
  • evet primo hariç diğerlerinde bende denedim tamam, primo da küçük büyük harf seçeneği de bulunmuyor -etkisi varmı bilmiyorum- fakat aramada aynı şekilde elitel vodafone yazıp hiçbirşey çıkarmıyor, bulmadığı zaman yok diyordum ama bu versiyon farkına göre bulması primoya olan güvenim sarstı.
  • Avustralya ve Brezilya için 2011.Q1 yayınlanmış. Herhalde yarına kadar diğer ülkeler de ftp sunucusuna yüklenir.
  • avusturalya,costarica,brezilya 2011 yüklenmiş
    bizimki başka sabaha

iyiki nijeryada değiliz 2008 haritası var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih37 -- 30 Nisan 2011; 14:37:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih37

avusturalya,costarica,brezilya 2011 yüklenmiş
    bizimki başka sabaha

Nijeryada bizimki kadar yol ve güzergah değişikliği olduğunu zannetmiyorum, soldaki büyük kaktüsü geç aslan başlı kayadan sağa dön alsana nijeryalı navigasyon yazılımı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutk

quote:

bizimki başka sabaha

Nijeryada bizimki kadar yol ve güzergah değişikliği olduğunu zannetmiyorum, soldaki büyük kaktüsü geç aslan başlı kayadan sağa dön alsana nijeryalı navigasyon yazılımı:)

Nijerya'da araba varmı ki, belki hiç navigasyon cihazı satılmadığından yeni harita çıkarmıyorlardır. Yada hiç yol yapılımıyordur...

• 2011.3 Başarsoft haritası Ndrive ve Garmin için de yakında gelecek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

Orijinalden alıntı: aykutk

quote:

bizimki başka sabaha

Nijerya'da araba varmı ki, belki hiç navigasyon cihazı satılmadığından yeni harita çıkarmıyorlardır. Yada hiç yol yapılımıyordur...

Nfusu: 92.000.000 (1993 tahmini) (N켼fus bakımından Afrika lkeleri arasında birinci sırayı alır.) Nfusun % 36'sı şehirlerde yaşamaktadır. Ortalama 켶mr 52 yıldır. ocuk 쇶lmlerinin oranı yılda ortalama binde 96'dır. Nfusun % 48'ini 14 yaşın altındakiler oluşturmaktadır. burada trafik vardır bence insan trafiği en azından

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih37 -- 2 Mayıs 2011; 21:30:33 >

• harita yapcaz güncelleyeceğiz diye alıp kaçmış olabilirler parayı üç kağıçılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

alim bey ne fırınmış bizim harita yanmasın mayıs geliyor

muhtemelen, lezzetli olsun diye düşük ateşte pişiyor. aceleye getirip düzeltme yapmaktansa, one shot one kill yapacaklar

kısık ateş bile olsa artık yanacak ,Mayıs'ın ilk haftası dendi saat itibari ile şuan tarih : 03.05.2011 saat: 00:50 ,ama hala güncelleme görünmüyor,artık ateşten alsalar iyi olacak

• mayısın ilk haftasındayız daha,belki yarın çıkar
  • Belki yarın belki yarındanda yakın.
  • Orijinalden alıntı: _imkansız_

mayısın ilk haftasındayız daha,belki yarın çıkar
    bu bir tiyo sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih37 -- 3 Mayıs 2011; 11:24:29 >
  • ben baytekinden dün bir mail aldım.7 veya 10 gün içinde sitelerinde yayınlayacaklarını söylediler.bilginize
  • Alim bey bu tts konusunda bir çalışmanız varmı acaba yani cadde adları falan söyleme konusu
  • Bir de şu poileri düzeltseler. Üstüne tıklayınca ne olduğunu bilelim o poinin...
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.