Şimdi Ara

Başarısızlık dünyadaki en kötü şey değildir , en kötüsü hiç denememiş olmaktır.[Herkese Başarılar] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
7
Favori
25.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
308 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki

Başarısızlık dünyadaki en kötü şey değildir , en kötüsü hiç denememiş olmaktır.[Herkese Başarılar]

(En Son Oy Tarihi: 29.6.2018)
Giriş
  • fatih portakalı alın kadrajaaa
  • Fatih portakala tweet atacaklar #ÖzürDilerim tag ini eklesin. Şuan fox ta tabela bu
  • https://www.uludagsozluk.com/e/37889847/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • La niye kimse destek vermiyor?

• Hadi nerdesiniz ya destek verin
  • Dünden daha beter oldu sağlam bir popi hesap desteği olmadan tt olmak zor.

• Mavizer78 kullanıcısına yanıt
    aynen öyle bundan böyle fosforcular>dh dir
  • Uppppp

• OBP kalkacağını hiç sanmıyorum arkadaşlar umarım hayırlısı olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pü pü dh bitmiş destek veren yok

• Ben 4 tweet attım. Toplam tweet sayısını nasıl görebliiriz.

• bugün olmadı ya bir daha hiç olmaz umarım forum obp diye ağlar buralarda ağlaşın svihs
  • ups
  • Obpnin kaldırılmasını istemeyen ve özel okullara giden arkadaşlar tweet atmaz tabii. Seslerini çıkarmıyorlar. Biz çırpınıp duralım.

• 70 obp var. Hukuk hayal oldu...
  • Dostum güne göre baya iyi durumdayız. Az kaldı tt olmaya ha gayret destek çıksın herkes. Twitter hesabı açmak 2 dakika sürmüyor. Kendi adınızla açmak zorunda değilsiniz, açın abi fake bir hesap atın tweetinizi. Zaman destek olma birlik olma zamanıdır.
  • Mike Toreno M kullanıcısına yanıt
    Bu kadar insanın girdiği sınav her ihtimale açıktır. O yüzden öyle yobazca kesin yargılara varmadan önce neyin ne olduğunun farkına var. ODP sistemi temelde doğru bununla üni yerleştirmesi yapan tabi daha kapsamlı bir sistemle gelişmiş ülkelerde var. ODP'nin problemi Türkiye'de ki rüşvet alışkanlığı. Biz kötü alışkanlık yerine sistemi kurcalamayı seçiyoruz her zamanki gibi. Lise öğrencisinin okulda ki hayatı 4 sene ve ODP mi test sınav mı daha iyi ölçüyor derseniz bence ODP. Biz ODP'yi alıp %50 pay sahibi de yapmıyoruz çünkü gerçekten kafası çalışan ama bazen bir sebeple/ler bazen tembelliğinden son seneye kalıyor işleri. Bu çocuklara da ciddi bir şans veriyoruz. ODP özellikle en tepelerde bazılarını hayaline kavuşturuyor bazısına engel oluyor. Biliyorum zehir gibi çocuklar var bunları kaybetmemek lazım eğer bu yüzden ben bölüm kaçırdım (örneğin diş hekimliği) yazamadım diyenler oluyorsa 2. sene içinde ODP'nin korunup sınav için bir daha hak tanınması gerektiğini düşünüyorum.

• Destek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar herkesin isi vardir bu aksam denk gelmemistir vs.

cuma aksami eminim TT olur bundan sonra gerek twitter gerek buradan ben de destek veririm lutfen hemen pes etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1593E8EC2 -- 2 Ekim 2017; 21:1:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.