Şimdi Ara

Başarınız Bir Kat DAHA TAVAN Yapacak [ Geçmiş Konu Onaylı]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün yoğun olarak internetteyim ,
    Az çok forumu kurcaladım ve inanılmaz tabularınız olduğunu gördüm ve içim acıdı doğrusu .
    Ve mümkün olduğunca tabularınızı yıkmak için bir önceki konumda yardımcı olmaya çalıştımhttp://forum.donanimhaber.com/m_59971674/tm.htm
    Burada ise , seneye düşünecek arkadaşlara yada 11 olan arkadaşlara 1 senelik uzun bir zaman dilimi olanlara önereceğim birşey var.
    Hızlı okuma eğitimi alın .
    Bakın o denli gerekli birşey ki , hayatımda kazandığım en büyük kazanımlardan biri bu herhalde .
    Neden diye soracaksınız 40 dakika içinde türkçeye tur atmanıza 30 dakika sınavda ekstra zaman yaratmanıza sebebiyet veriyor .
    Bu yadsınamayacak derecede muazzam bir rakam .
    Siz siz olun bol vaktiniz varsa , bu eğitimi alın .

• quote:

Orijinalden alıntı: Andre Villas Boas

Bu mesaj silindi.
    Böyle bir yoruma inanamıyorum gerçekten inanamıyorum .
    Yok bilader paylaşım maylaşım .
    Emek veriyoruz hale bak .
    Allah'a ısmarladık
  • bi kişinin saçma sapan yorumundan sinirlenme ya:D herkesede gayet faydalı oluyosun boşver:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhat1026

bi kişinin saçma sapan yorumundan sinirlenme ya:D herkesede gayet faydalı oluyosun boşver:)
    adam size hızlı okuma eğitimini benden alınmı diyor iyilik yapanda suç birader boşver
  • Sacma sacma yorumlari takma konularin gercekten yararli. Hizli okuma programlari konusuna gelirsek gercekten sonuna kadar katiliyorum. 8.siniftayken okulda 3 aylik bir programa alinmistik hizli okuma icin ve normalde oksleri ucu ucuna yetistiren ben yarim saat arttirmaya baslamistim. Gercek oksde ise tam 45dk erken bitti(belki 2008 oksnin cok kolay olmasinin da payi vardir.) Su an 11.siniftayim ve hala bu kursun etkisini goruyorum 3 yildir denemeye girmiyodum ama bu sene oldugum tum ygslerde 160 soruyu 140dk gibi bi zamanda bitirdim. Artik 12. Siniflar icin gec ama dusunen 11.siniflar varsa yazin uygulamalarini oneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: alles90

Sacma sacma yorumlari takma konularin gercekten yararli. Hizli okuma programlari konusuna gelirsek gercekten sonuna kadar katiliyorum. 8.siniftayken okulda 3 aylik bir programa alinmistik hizli okuma icin ve normalde oksleri ucu ucuna yetistiren ben yarim saat arttirmaya baslamistim. Gercek oksde ise tam 45dk erken bitti(belki 2008 oksnin cok kolay olmasinin da payi vardir.) Su an 11.siniftayim ve hala bu kursun etkisini goruyorum 3 yildir denemeye girmiyodum ama bu sene oldugum tum ygslerde 160 soruyu 140dk gibi bi zamanda bitirdim. Artik 12. Siniflar icin gec ama dusunen 11.siniflar varsa yazin uygulamalarini oneririm

bir yazım hatası fln oldu sanırım. 2008 oks sine girmiş bir kişi şu anda 12. sınıfta olması gerekiyor. tıpkı benim gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kavil

quote:

Sacma sacma yorumlari takma konularin gercekten yararli. Hizli okuma programlari konusuna gelirsek gercekten sonuna kadar katiliyorum. 8.siniftayken okulda 3 aylik bir programa alinmistik hizli okuma icin ve normalde oksleri ucu ucuna yetistiren ben yarim saat arttirmaya baslamistim. Gercek oksde ise tam 45dk erken bitti(belki 2008 oksnin cok kolay olmasinin da payi vardir.) Su an 11.siniftayim ve hala bu kursun etkisini goruyorum 3 yildir denemeye girmiyodum ama bu sene oldugum tum ygslerde 160 soruyu 140dk gibi bi zamanda bitirdim. Artik 12. Siniflar icin gec ama dusunen 11.siniflar varsa yazin uygulamalarini oneririm

bir yazım hatası fln oldu sanırım. 2008 oks sine girmiş bir kişi şu anda 12. sınıfta olması gerekiyor. tıpkı benim gibi

hazırlık okumuş olabilir.

• 1 yil hazirlik okudum
  • quote:

1 yil hazirlik okudum

hangi lise hocam :)

ayrıca bu piyasadaki programlarla okuma hızı arttırılmaz mı cd-datanın programı var mesela ?
  • Kadikoy Anadolu Lisesindeyim. Bizim program okulda haftada bir ders seklinde koyulmustu. Bi de evde yapmamiz icin cdler verilmisti. Eve gidince adini yazarim cdlerin. Ama adinin o kadar farkedicegini zannetmiyorum kaliteli bir programa duzenli bi sekilde aksatmadan uyarsaniz karsiligini alirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofcx

quote:

1 yil hazirlik okudum

ayrıca bu piyasadaki programlarla okuma hızı arttırılmaz mı cd-datanın programı var mesela ?

Mert kardes, gayet faydali uyorsun. Takma sen bunlari.

Ben cd data ile ogrendim. Kendime daha once ogrenmedigim icin KIZDIM..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

quote:

quote:

1 yil hazirlik okudum

cd data işe yarıyor mu kardeşim sanki ben yaptığımda o an işe yarıyor sonra yaramıyor gibi geliyor :))

Sanki önce zor sonra kolay paragraf veriyorlar :D

• quote:

Orijinalden alıntı: orhun_ua

quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

quote:

quote:

1 yil hazirlik okudum

cd data işe yarıyor mu kardeşim sanki ben yaptığımda o an işe yarıyor sonra yaramıyor gibi geliyor :))

Sanki önce zor sonra kolay paragraf veriyorlar :D

Alıntıları Göster
    mert arkadaş, pm atmıştım sana cevaplarsan.

• muhaha hocam yanlis anlama ama basligi gorunce [bakanlik onayli] azdirici damla/ boy uzatici reklamlari geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2DF0CD106

muhaha hocam yanlis anlama ama basligi gorunce [bakanlik onayli] azdirici damla/ boy uzatici reklamlari geldi
    1-2 muhalifi kafana takma hocam. Paylaşımlarından gayet faydalanıyoruz, devamını da bekleriz.
  • quote:

Beyler bırakın bu adamı amacı yardımcı olmak değil reklamını yapıyo

Bide yüzbaşı olcak adamın dediğine bak ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerocknuq

quote:

Beyler bırakın bu adamı amacı yardımcı olmak değil reklamını yapıyo

Bide yüzbaşı olcak adamın dediğine bak ya.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim .
    Bir kez daha beni motive ettiniz .
    Tecrübelerimi tekrar paylaşmaya devam edeceğim merak etmeyin :) .
    Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert AYDIN

Arkadaşlar bu değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim .
    Bir kez daha beni motive ettiniz .
    Tecrübelerimi tekrar paylaşmaya devam edeceğim merak etmeyin :) .
    Saygılarımla

Alıntıları Göster
    http://www.full-download.net/gorselegitimsetleri/56681-hizli-okuma-teknikleri-gorsel-egitim-seti-turkce.html
    burdaki program bi işe yarar mı?

• quote:

Arkadaşlar bugün yoğun olarak internetteyim ,
    Az çok forumu kurcaladım ve inanılmaz tabularınız olduğunu gördüm ve içim acıdı doğrusu .
    Ve mümkün olduğunca tabularınızı yıkmak için bir önceki konumda yardımcı olmaya çalıştımhttp://forum.donanimhaber.com/m_59971674/tm.htm
    Burada ise , seneye düşünecek arkadaşlara yada 11 olan arkadaşlara 1 senelik uzun bir zaman dilimi olanlara önereceğim birşey var.
    Bakın o denli gerekli birşey ki , hayatımda kazandığım en büyük kazanımlardan biri bu herhalde .
    Neden diye soracaksınız 40 dakika içinde türkçeye tur atmanıza 30 dakika sınavda ekstra zaman yaratmanıza sebebiyet veriyor .

yukarda verdiğim linke bi göz atar mısın? faydası olursa indiricem de.. boşu boşuna vakit kaybetmiyim yararı olmıcaksa..

• quote:

Orijinalden alıntı: punkiznotded

quote:

Arkadaşlar bugün yoğun olarak internetteyim ,

yukarda verdiğim linke bi göz atar mısın? faydası olursa indiricem de.. boşu boşuna vakit kaybetmiyim yararı olmıcaksa..
    CDRom Hakkında hiçbir bilgim yok hocam .
    Yanlış bilgilendirmiyim sizi .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.