Şimdi Ara

bas gitar arıyorum!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 gün 15 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dire depeche (4 mesaj) codex_tr (1 mesaj) hasan2009 (1 mesaj) Avionics (1 mesaj) Jem-Jem (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    676 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yaklaşık bir ay önce cort a5 aldım ve çok severek kullanıyorum ilan silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dire depeche -- 18 Kasım 2009; 16:18:18 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    963 Mesaj
    Burada ilanınız şikayet edileceği için müzik forumlarında çok daha rahat bulabilirsiniz. Her gün ilanınızı güncelleyerek ilgili kitleye ulaşacağınızı düşünüyorum.
  • Yüzbaşı
    676 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    eyw şimdi birde google dan müzik forumlarına bakayım ama burda niye şikayet edilsin onu anlamadım.sonuçta 2.el kısmında hiç ilgi çekmiyo ve konuda müzikle alakalı.umarım silinmez
  • Yüzbaşı
    676 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    abiler yardımcı olan yokmu yahu
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    mrb kardeş bende Cord B5 Opm marka 5 telli tam sana uygun bir bas gitar var satıyorum ilgilernirsen ara beni oke 0543 232 28 93 yada 0506 798 34 18 fiyat felşan sorun değil anlaşırız çook iyi bir gitar..görüşmek üzere...
  • Yüzbaşı
    676 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bilader sağol önerin için yalnız ben cort olarak a5 veya gb75 düşünüyorum..gb75e veya a5 e denk gelirsen bakarım
  • Yüzbaşı
    519 Mesaj
    Selam. Daha dün bas gitarımı satılığa çıkardım=) Ibanez EDA900. Fishman Piezolu (eşik altı manyetik) nadir baslardan. Piezo ile akustik basa çok yakın ton elde edilebilir. Ton aralığı gayet geniş. 24 perde. Zamanında Zuhal müzikten 1400 TL ye almıştım. İlgilenirsen pm atarsın;)

• Er
    3 Mesaj
    ?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant vp
valorant points
bankacılar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,805
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.