Şimdi Ara

BartPE Windows -SLAX Linux (Vista-XP)/USB/CD/HD/ (Linux) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
11.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Vaktim olduğunda deneyeceğim tavsiyenizi. Denedikten sonra başlığa geri dönerim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: marangozustasi

/>

• ya emekleri gülümsüyerek taktir etmek istedim
  • hard diskteki hatalardan gene kurtulamadım diğer topicteki kısa makaleyi denedim slax shell ekranı çktı tam oldu derken sscı hata verdi bende qemu dan vista üstüne bodoslama kurdum slax ı fakat sadece slax ole kendi halinde calısıyo ne cd sürücüsünü tanıyo ne usb portları anlasılan hardiski fiziksel olarak bölmeden bu iş olmayacak
  • Ellerine sağlık.Gerçekten süper.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßy Spécops. -- 9 Mayıs 2008; 1:27:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: delmar

hard diskteki hatalardan gene kurtulamadım diğer topicteki kısa makaleyi denedim slax shell ekranı çktı tam oldu derken sscı hata verdi bende qemu dan vista üstüne bodoslama kurdum slax ı fakat sadece slax ole kendi halinde calısıyo ne cd sürücüsünü tanıyo ne usb portları anlasılan hardiski fiziksel olarak bölmeden bu iş olmayacak

qemu bu islerde cok guvenililr olmuyor. Deneme yapmak icin vmware e xp32 kurup oyle dene.

poyraz- icin kisa bir aciklama yapmistim
    "Windows Üzerinden Slax kullanmak Çok kolay" da
    26 Nisan 2008; 23:49:48
    tarihli yazimi oku. sanirim grubu kurabilmissin, poyraz- da grubu kurduktan sonra karistirmisti.

birde usbflash den calistirmak icin yukarda anlatilandan daha kolay bir yontem var, hic kullanmiyorum o yontemi lakin usb flash diskin varsa anlatiriz.

• Lancelot cok sagol anlatımın ıcın ben dedıklerının hepsını uyguladım

ancak iso imajlarını bu yontemle cd den boot edemıyorum no executables format atapi diye devam eden bır hata verıyor benım hayalımdekı olay butun lıve cd isolarını dvdnın ıcıne senın bu anllatıgın yontemle atıp grubtan boot ettırmek hddden boot flashtan grub ıle boot ettırmeyı anladım yapabılıyorum da bı turlu cdden iso boot ettıremedım kullandıgım menu.lst ıcıne yazdıgım komut su

title MnXp Kurtarma
    cdrom --init
    map --hook
    chainloader (cd0)/MNXP.iso
    boot

bu olmadı bı de soyle denedım wınrar ıle ısoyu cıkardım dırek klasor halınde attım cdye
    sunu denedım o da olmadı

title Mnxp
    cdrom --init
    map --hook
    chainloader (cd0)/mnxp/setupldr.bin
    boot

bunun bır cozumu varmı saygılar ıyı calısmalar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.