Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    Mesele vatan meselesi, Amerika silahları vermiş diyorsun. Amerikan desteği siyasiler tarafından dillendiriliyor. Be bu ülkede hala İncirlik üssü açık. Azıcık samimiyet ve insaf...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Malesef rusyanin amerikanin askerleri kiymetli adamlar bir askerin gitmesindense 1000 tane sivili oldurebilicek kapasitede ama ne hikmetse bu savas oyununu kuralina gore oynayan bi biz variz. Bizde asker cok hamdolsun sehitlerimiz var diyebiliyoruz askerin kiymeti yokki butun ulke asker askerin degeri olsa bakalim nasil oluyo ozaman daha farkli olur

• quote:

Orijinalden alıntı: _yusufaydin_

Mesele vatan meselesi, Amerika silahları vermiş diyorsun. Amerikan desteği siyasiler tarafından dillendiriliyor. Be bu ülkede hala İncirlik üssü açık. Azıcık samimiyet ve insaf...

İncirlik Amerikan toprağı, bir geriye bakmak lazım onları Amerika'ya verirken ne anlaşmaya imza atmışız diye...

Mesele sadece İncirlik olsa keşke, Kıbrıs'tan Malatya Kürecik'e kadar ülke resmen işgal altında zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • afedersiniz de hay sivilinize diyeceğim..

Ver 24 saat..Çıksın siviller(ÖSO kontrolünde) ; canlı bomba olarak da çıkmaya kalkabilirler

Dümdüz edin sonra orayı.
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    Klasik savunma. Hep önceki iktidarlar batırdı. Yok Lozan'da satıldı. Yok bilmem ne... Meclisten çıkan bir yasaya bakar.İncirlik kullanım yetkisini veren meclistir. Meclis göreve...

• quote:

Klasik savunma. Hep önceki iktidarlar batırdı. Yok Lozan'da satıldı. Yok bilmem ne... Meclisten çıkan bir yasaya bakar.İncirlik kullanım yetkisini veren meclistir. Meclis göreve...

Ben önceki iktidar lafı mı kullandım?

Bir baksan ya nedir ne değildir diye?

Amerika'yı ülkeden çıkarmak için karşına alman gerek, sonuçlarını yazmama gerek yok, şu an resmen karşımızda olmasa bile ne kadar fazla etkili üstümüzde...
    BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

2 Türk askerinin yakılması +18 Yakan IŞIDLI bir Türk! Türkiye'ye cihat etmeye çağırıyor 12:00 dan itibaren izleyin.

http://heavy.com/news/2016/12/new-isis-islamic-state-amaq-news-cross-shield-syrian-arab-army-russian-turkey-turkish-soldiers-burned-to-death-execution-wilayat-halab-aleppo-syria-video/

Bence video sahte bunu söyleyeyim. Neden dersek kullanılan askerler memleketleri davranışları tamamen planlı ve şov ürünü. isteyerek sürünür mü bir insan. Savaştasınız ve film gibi görüntü alıyorsunuz çok iyi bir görüntü yönetmenliği var maşşallah. Bence amaç açık bizi galeyana getirecekler güya hükümete baskı yapacağız. Böyle düşünüyorum.

Süreyeye karışmamızın doğru olduğunu düşünmeyenlerdenim. Hadi karıştık 4 yıl önce sınır ötesi ile güvenli bölge oluşturup süreyeli mültecileri orada tutmayı savunanlardanım. Hadi oda olmadı şuan el bab değil menez vs. tüm hattın alınması gerektiğini düşünenlerdenim.

Hadi video doğru diyelim o zaman. önden ösö falan tırıvırılarını göndermek yerine gerçek TÜRK ORDUSU nun El bab-ı yok etmesini canı gönülden istiyorum.Zaten hava savunma sistemleri yok. Askeri yakmak nedir ulan! Biz düşmana bile saygısı olan bir milletiz!

• Askerlerimiz yakılarak şehit edilmiş hala açıklama yapan yok. Havuz medyasında bir tane haber yapan yok. Suriye'deki askerlerimizin ihtiyaçlarını bile karşılayamıyormuşuz. Amacı ne bu devletin? Anlam veremiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu operasyon içimizdeki hainlerin baya zoruna gidiyor anlaşılan.
  • Forum Nazi propagandası yerine döndü.

Herkes Hitler koymuş profil resmine.

Engelliyorum bu ergenleri, 2-3 tık alalım diye forum çoluk çocuk doldu.
  • Twitter da birsey gördüm ordumuz Al Babtaki sivillere son kez sehiri terk edin diye çağrı yapmış umarin dogrudur bu gece yarisindan itibaren tank,obus,iha,f16 ne var ne yok hepsiyle Al Bab i dümdüz etmemiz lazim
  • Yaw dun tv de adam sehitler icin 50 trilyon para toplamis ulan ver bilaliaskere gitsin sehit olsun evi arabami vermezsem en adi serefsizim adim alp buraya da yazıyorum bilal de gitsin askere ya da diger oglu gitsin evimi verecem evimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcqlock

quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

2 Türk askerinin yakılması +18 Yakan IŞIDLI bir Türk! Türkiye'ye cihat etmeye çağırıyor 12:00 dan itibaren izleyin.

http://heavy.com/news/2016/12/new-isis-islamic-state-amaq-news-cross-shield-syrian-arab-army-russian-turkey-turkish-soldiers-burned-to-death-execution-wilayat-halab-aleppo-syria-video/

Bence video sahte bunu söyleyeyim. Neden dersek kullanılan askerler memleketleri davranışları tamamen planlı ve şov ürünü. isteyerek sürünür mü bir insan. Savaştasınız ve film gibi görüntü alıyorsunuz çok iyi bir görüntü yönetmenliği var maşşallah. Bence amaç açık bizi galeyana getirecekler güya hükümete baskı yapacağız. Böyle düşünüyorum.

Süreyeye karışmamızın doğru olduğunu düşünmeyenlerdenim. Hadi karıştık 4 yıl önce sınır ötesi ile güvenli bölge oluşturup süreyeli mültecileri orada tutmayı savunanlardanım. Hadi oda olmadı şuan el bab değil menez vs. tüm hattın alınması gerektiğini düşünenlerdenim.

Hadi video doğru diyelim o zaman. önden ösö falan tırıvırılarını göndermek yerine gerçek TÜRK ORDUSU nun El bab-ı yok etmesini canı gönülden istiyorum.Zaten hava savunma sistemleri yok. Askeri yakmak nedir ulan! Biz düşmana bile saygısı olan bir milletiz!

Yanan askerler de mı sahte? Senin nasıl bir hayal gücün var merak ediyorum.

• Kıbrıs'ın yarısını 2 haftada alan TSK, sınırımızın 30 km uzağındaki El-Bab ilçesine giremedi. Bu utanç hükümete ve TSK'ya yeter. 1920'den beri girdiği her savaşı ve operasyonu başarıyla tamamlayan TSK bu operasyonla resmen çuvalladı. Dünyadaki itibarımız sarsıldı.

Operasyonun çok amatörce yönetildiğini söyleyelim. Bu operasyonu başlatmadan önce her türlü izni alıp ona göre hareket etmeliydik. Ama El-Bab'ın kapısına gelmişiz hala Rusya ve ABD'yle görüşülüyor. Bu yüzden o kadar zaman, asker ve teçhizat kaybı yaşadık. Bu tamamen akp yönetimindeki TSK'nın başarısızlığıdır. Şu saatten sonra Bab'ı alsak ne olur almasak ne olur ? Orayı temizledikten sonra Esad'a teslim edeceğiz zaten. Olan bizim askerlerimize ve itibarımıza oldu.
  • Goruntu gercek veya degil gectimcartik orasini.

Son kez sivilelre cagri yapilip bugune kadar kurtarilanlsr kurtarildi deyip havadan yerle bir etmeliyiz kimseye bakmadan.

Yeter artik.Burdaki suriyeliler nargile icip sex yapip surerken biz orda onlarin vatandaslarini kurtaricaz diye surusuyle sehit veriyoruz..Bi enayi bizmiyiz lsn kodumunun dunyasinda ?

Su saatten sonra sivil mivil dinlemeden yokedilmeli orasi.
  • Çok rica ediyorum, artık şu videoları paylaşıp durmayın!
  • unutmayalım askerlerin türkçe konuşması onları türk askeri yapmaz bir propaganda olabilir sonuçta işidli olan da türkçe konuşuyor
  • Forumdaki daesliler el bab daki daeslilerden daha fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

İncirlik Amerikan toprağı, bir geriye bakmak lazım onları Amerika'ya verirken ne anlaşmaya imza atmışız diye...

Mesele sadece İncirlik olsa keşke, Kıbrıs'tan Malatya Kürecik'e kadar ülke resmen işgal altında zaten.

aynen öyle ülke işgal altındadır, natonun kaç tane üssü var türkiyede . Bu şerefsizler belki de Türkiyede bir iç savaş çıkardıktan sonra kendileri bu üsler vasıtasıyla ülkeyi Afganistana çevirecek

• 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.