Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONURTO -- 23 Aralık 2016; 19:38:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Sızarken deşifre olmuş, kaçırılma değil, esir alınmış. Bütün parçaları birleştirdiğimde mantıklı geldi bana. Askerin kendisi de jitemci olduğunu söylüyor.
  • Ya arkadaş hala yalan fake diyenler var fake yada yalan olsa interneti kapatırlar mıydı şaka mısınız nesiniz.
  • oruspu çocukları canlı canlı nasıl yakmışlar sinirden elim ayağım titriyor
    sebeb olanların allah belasını versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarun -- 23 Aralık 2016; 2:38:52 >
  • 2 asker yakılıyor , 2 asker kafasına kurşun sıkılıyor ve şehit ediliyor.

http://m.mynet.com/isid-turk-askerlerini-katlettigini-duyurdu-guncel-2794814/

Ne yazık ki videolar kol geziyor hiç birini izleyecek cesareti bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav arkadaş her şekilde giren türk halkına giriyor,savaş olumlu bitse bile bu sefer çekecek suriyeli pislikleri ülkeye,vericek veriştircek oy toplamak için,bu adam kadar bencil şerefsiz bir insan görmedim ben,aklınız fikriniz varsa oturun yerinize arkadaşlar,bi b.k da yapılmaz adam kendi savaşını veriyor

bizde müslümanız elhamduillah yav arkadaş adam sırf suriyeliler var diye beklemede kalıyor,yak yık gitsin hayvan gibi ordu oranın saniyelik işi var yavv,arabından müslümanından ne yarar gelmiş bu ülkeye,o yobaz suriyelilerin ışidden hiç bir farkı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jetztt -- 23 Aralık 2016; 2:23:13 >
  • Hala izlemek isteyen varsa sakın izlemeyin.Psikolojiniz bozulur.Boyle bir vahşet olamaz.Askerimizin bu duruma düşmesine sebep olanlar inşallah daha beter olsun.
  • Görüntülerin tamamını psikolojisi kaldıramayanlar izlemesin. Ama askerlerin maruz kaldığı işkence yenilir yutulur cinsten değil. Çok gücüme gitti.
  • videoyu izledim, böyle bir dehşet olamaz.bir insan bunu yapamaz yani, böyle bir vahşet olamaz.bunların hepsini telef etmek lazım diye atıp, tutuyoruz ama ne yalan söyleyeyim benim şahsen işid ile savaşacak kendi adıma cesaretim yok.böyle bir sapıklık olamaz yani, kendim cesaret edemediğim birşeyi başkasından istemeye de hakkım yok.o yüzden en mantıklısı geri çekilmek, buradan atıp tutmak kolay ama bu sapıklar kıyamet kopsun diye and içmişler sanki, hala kendime gelemedim.
  • Sakın izlemeyin sakın...Psikolojiniz çok etkilenir.Bunlar bir de müslümanım diyor.Delirecem ya delirecem...
  • Fethii şahin jandarma istihbarat elemanı

Diyecek laf yok sinirden elim ayağım titriyor harekete geçmeliyiz halk olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Fethii şahin jandarma istihbarat elemanı

Diyecek laf yok sinirden elim ayağım titriyor harekete geçmeliyiz halk olarak

Teşkilata ne zaman girmiş ne zaman suriyede görevlendirilmiş.

Sen yetkili birisisin herhalde. Aydınlatsana bizi?
  • Her türlü ideolojiyi, düşünceyi, savaşı anlarım ırakta petrol için , filistinde toprak için insanlar katlediliyor da burda ne için katlediliyor.Bu yaratıklarla aynı yeryüzünde olmak bile kahrediyor
  • AGLICYAM YA IZLEMEZ OLAYDIM VIDEOYU BU NASIL INSANLIK BUNLAR ÜLKEMIZDE ARAMIZDA GEZIYOR ACILEN BIRSEYLER YAPILMASI LAZIM ELLERIM TITRIYOR ABI ABI DIYOR COCUK SEREFSIZ SOYLARI ALLAHIM BUNA NASIL IZIN VERIYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

videoda kendisi söylüyor.

Facebook hesabında İngiltere ligine 500 liralık iddia oynamış. Garip. Ben bırak istihbaratı "i" si bile olduğunu düşünmüyorum.
  • Sakalını sıfatını siktiğimin orospu çocuğu. Başka ülke olsa ortalığı ayağa kaldırırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aerosoldreams

quote:

Facebook hesabında İngiltere ligine 500 liralık iddia oynamış. Garip. Ben bırak istihbaratı "i" si bile olduğunu düşünmüyorum.

İstihbaratcılar iddaa oynamaz zaten.Oynarlarsa da 500 liralık oynamaz 2 lira atarlar en fazla.
  • Akgençlik bunun montaj olduguna kanaat getirmiş e o zaman montajdır 17 aralık gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Conlon

quote:

Orijinalden alıntı: aerosoldreams

quote:

İstihbaratcılar iddaa oynamaz zaten.Oynarlarsa da 500 liralık oynamaz 2 lira atarlar en fazla.

Fethi Şahin in Facebook profili 1 saat önce kapatıldı. Profili incelemiş olsaydın ne demek istediğimi anlardın.

İstihbaratçı filan değil hatta uzaktan yakından da alakası yok. Bu tabi benim değerlendirmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Burada teröristlerin propagandasına aracılık eden herkes soruşturmaya açık olsun... Psikolojik savaşa aracılık edenler neyle karşı karşıya olduklarını bilmiyor sanırım. Yurt dışında değilseniz Emniyet ile yüzleşeceksiniz. Forum yönetimi IP vermekte şimdiye kadar hiç çekinmedi. Dikkatinize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.