Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45.543
Cevap
163
Favori
2.745.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

pm atar mısınız çok merak ettim.

+

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aerosoldreams

quote:

Orijinalden alıntı: emrecyln

quote:

Orijinalden alıntı: 1444

quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

https://www.facebook.com/fethi.sahin1
    videodaki askerin facebook adresi.
    ışid yanlı paylaşımlar var. ben anlamadım bu işi

ne diyo face bir giriliyor bir girimiyoda

İşid yanlısı olduğu çok belli çok ilginç

Ben de profili gördüm. Profil o 2 askerimizden bir tanesi. Fethi'nin paylaşımları ışid destekçisi temalı hep. Çok garip çok.

Acaba operasyondayken ışid saflarına geçmiş olma ihtimalleri var mı?

İnşallah dediğiniz gibidir, inşallah bu orospu çocukları bir hainlik planlamışlardır. Ama gerçekse ve birileri bu haberi duyduğu andan itibaren yumruğunu masaya vurmuyorsa, insanları bir terör örgütü tarafından canlı canlı yakılırken tek dertleri koltuklarıysa ... (İstediğiniz gibi doldurun sonrasını)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kontrollee -- 23 Aralık 2016; 1:31:51 >

• Kalkan bisey var
  • İçim soğumuyor. Çok kötüyüm çok. Nasıl biter bu yıllar?
  • Yukarıda Fethi Şahin isimli profildeki fotoğraflar ile ışidli şerefsizlerin şehit ettiği Fethi Şahin aynı kişiler. Detaylıca bakıldığında anlaşılabiliyor.

Bir arkadaş belki hesap haberi olmadan açılmıştır demiş. Baktım ve hesabın ilk fotoğraf paylaşımı (en azından kendisinde ekli olmayan kişilerin görebildiği kadarı ile 26 Ağustos 2012 tarihli yani pek yeni sayılmaz.

Benim kafamda beliren ilk soru acaba askerimiz operasyonda iken ışid saflarına mı geçti?

Öyle değilse nasıl oldu bu iş?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD2EF0EB9 -- 23 Aralık 2016; 1:40:22 >
  • aerosoldreams kullanıcısına yanıt
    aynen yanında da diğer askerimizi esir götürme(hediye)olarak sunmuş olabilir.sonuçta insanların beyinlerine giremiyoruz.
  • quote:

Yukarıda Fethi Şahin isimli profildeki fotoğraflar ile ışidli şerefsizlerin şehit ettiği Fethi Şahin aynı kişiler. Detaylıca bakıldığında anlaşılabiliyor.

Bir arkadaş belki hesap haberi olmadan açılmıştır demiş. Baktım ve hesabın ilk fotoğraf paylaşımı (en azından kendisinde ekli olmayan kişilerin görebildiği kadarı ile 26 Ağustos 2012 tarihli yani pek yeni sayılmaz.

Benim kafamda beliren ilk soru acaba askerimiz operasyonda iken ışid saflarına mı geçti?

İnfiale neden olacak şey ne biliyor musunuz ? Kimsenin ağzını açmaması. Belki yalan belki doğru, belirsizliğin olduğu yerden kargaşa doğar. Ve bu, şu ülkemizin geçirdiği dönemde olamaması gereken durumlardan biri.

• quote:

Yukarıda Fethi Şahin isimli profildeki fotoğraflar ile ışidli şerefsizlerin şehit ettiği Fethi Şahin aynı kişiler. Detaylıca bakıldığında anlaşılabiliyor.

Bende seninle ayni fikirdeyim hesapdaki kisi videodaki kisi ile ayni kisi ve hesapda eski.

• Ridooo kullanıcısına yanıt
    Atladigimi goruyorsun ataturk lafi gecince zoruna mi gidiyor anlamadim turk dusmani vatan haini misin ne diyorsun sen manyak deli

• 12henry14 kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Time -- 23 Aralık 2016; 1:45:48 >
  • Fethi şahin'in işidli olduğu kendi bilerek yaktırdığını dillendiriliyor, nedir bu resmi aciklama gelsin artik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IznickX -- 22 Aralık 2016; 23:46:11 >
  • Arkadaşlar twitterdan biri yazmış, facebook profilinin linkini paylaştığınız asker jitemciymiş, ışide sızmaya çalışıyormuş, facebooku da o yüzden öyleymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kantlock

quote:

İnfiale neden olacak şey ne biliyor musunuz ? Kimsenin ağzını açmaması. Belki yalan belki doğru, belirsizliğin olduğu yerden kargaşa doğar. Ve bu, şu ülkemizin geçirdiği dönemde olamaması gereken durumlardan biri.

Valla hocam. Şuan ekşideki yorumlara da bakıyorum bazıları hemen başlamış Fethi istihbaratçıydı sızmak için öyle paylaşımlar yapmış vs. diyorlar.

Benim kişisel kanaatim, Fethi ışide sempati besliyordu ve bu operasyonla da belki yanındaki arkadaşını da alıp ışid saflarına geçti. Neden böyle düşündüğümü de açıklayayım, infaz videosunda Fethi son ana kadar sanki söndüreceklermiş gibi bakıyordu bana çok garip geldi. Bilemedim.

Mantıklı ve makul açıklamalar olmadıkça oldukça soru işaretleri olacak.

• day_dreamer kullanıcısına yanıt
    videoda zaten jitem dedi.aceba ordan mı yola çıktı o twiti atan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Arkadaşlar twitterdan biri yazmış, facebook profilinin linkini paylaştığınız asker jitemciymiş, ışide sızmaya çalışıyormuş, facebooku da o yüzden öyleymiş.

Tabi yersen

• Ekşici tayfa da kendisini istihbaratçı olarak tanımlamış. Tamamdır artık kafamızın karışmasına gerek yok.
  • hayatımda bu kadar iğrenç bir video izlemedim. sakın sakın videoyu izlemeyin. daha bir şey yazamayacağım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kantlock

quote:

Valla hocam. Şuan ekşideki yorumlara da bakıyorum bazıları hemen başlamış Fethi istihbaratçıydı sızmak için öyle paylaşımlar yapmış vs. diyorlar.

Benim kişisel kanaatim, Fethi ışide sempati besliyordu ve bu operasyonla da belki yanındaki arkadaşını da alıp ışid saflarına geçti. Neden böyle düşündüğümü de açıklayayım, infaz videosunda Fethi son ana kadar sanki söndüreceklermiş gibi bakıyordu bana çok garip geldi. Bilemedim.

Mantıklı ve makul açıklamalar olmadıkça oldukça soru işaretleri olacak.

Şu an hükümetimiz %50 duymasın diye var gücüyle çalışıyor. Eğer herhangi bir açıklama gelmezse yarın ortalık karışır, bu oldukça açık. İnşallah olaylar sahtedir, eğer değilse ülkemizdeki o koltuk sevdalısı kahpeler yatacak yer bulamaz inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Arkadaşlar twitterdan biri yazmış, facebook profilinin linkini paylaştığınız asker jitemciymiş, ışide sızmaya çalışıyormuş, facebooku da o yüzden öyleymiş.

Asker kacirilmis, ne sizmasi her okudugunuz gordugunuz seye inanmayin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.