Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barut78

Uçaklarımız yine kalktı allah yar ve yardımcıları olsun

Bin kere Amin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Boşu boşuna şehit oldular demeyin. O insanlar ülkenin bekası için gözlerini kırpmadan kahramanca savaşıyorlar. Boşu boşuna deyip haksızlık etmeyin.

Boşu boşuna diyenler siyasetçileri açıkça eleştirsinler. Kahraman askerlerimiz siyasetçilerin basiretsizliklerinin bedelini kanlarıyla canlarıyla ödüyorlar.

Hatta vatandaş olarak bu askerlerin kanında bizim de vebalimiz var.

Menbiç e saldıralım diyenler var forumda. Be hey sığırlar, bab savaşını pkk koridoru kurulmasın diye yapıyoruz ki sonuna kadar devam etmeli. Ayn-el Arab ı pkkya teslim etmek için 29 ekim günü silahlarıyla, üniformalarıyla bu ülkenin topraklarından pkklılar geçerken, dinlenme tesislerinde zıkkımlandıkları lahmacunların faturası valilik tarafından ödenirken neredeydiniz?

Hökümat ne ederse eyi ederdi degil mi?

Azıcık vicdanınız varsa körü körüne hatalı Suriye politikasını savunmayı bırakın, gerisini askerimiz halledip siyasetçilerin basiretsizliğini kanı pahasına telafi edecektir. Gölge etmeyin başka ihsan istemez. Susun yeter.

• turkpasscenter T kullanıcısına yanıt
    Ben müslümanım benim dinimde ölümden sonrada hayat vardır ve duanın gücüne inanırım bu yüzden müslüman arkadaşlarıma çağrı yaptım elimden şu an bu geldi malesef senin daha iyi planın varsa uygula

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdiozgor

Öncelikle herkes bilsin ki savaş halindeyiz. Savaş kayıpsız olmaz, geçmişte bir çok asker bu ülke için şehit oldu. Yine olacaktır! Bu ülkenin bekası için hepimiz şehit oluruz. Sağı solu suçlamayı bırakın yani. Ayrıca biz oraya kendi güvenliğimizi sağlamak için girdik.

DEAŞ köpekleri amacına ulaşamayacaktır.

Bu ülkenin bekasına yön verenlerin stratejik hataları yüzünden şehit oluyorsa vatan evlatları, ülke için değil karar vericilerin hataları için şehit olmuş oluyor maalesef. Büyük hatalar yapılıyor ve fatura hata yapanlara değil, öne sürülenlere kesiliyor, bu çok acı.

• turkpasscenter T kullanıcısına yanıt
    onlar zaten diridirler merak etme sen.
  • Sen rusyanın büyükelçisini öldürürsün oda gelir 14 askerini ışide öldürttürür bu kadar basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunterDare

Başımız sağ olsun,bir çatışma sürerken askerlerin arasına nasıl araç giriyor tabi bunu da anlamak mümkün değil. Apaçık yerde tank konumlandırmalarını da hiç anlamıyorum. Cidden yönetilemiyor sanırım bu operasyonlar. Hendek operasyonlarında da bazı bölgelerde çok basit ve salakça hatalarla şehitler vermiştik.

Adamlarda 1 tane değil onlarca intihar eylemcisi var bunlar bomba yüklü araçlarla son sürat sürüyorlar bizimkilere doğru bizim askerler farkettiklerini araç daha ulaşmadan patlatıyorlar ki çoğunu ulaşmadan patlatıyorlar zaten ama işte 1 tanesi bile ulaşsa sonuç böyle oluyor.

Bu arada çok klasik olucak ama Işidin Amerika ürünü olduğu tamamen ortaya çıktı şu son olaylarla bu saatten sonra ben bu Amerika'dan her şeyi beklerim.

Bizim 3 ayda aldığımız toprağı pkk gitti 3 günde aldı ışidde hiç bir savunma yok.Yakında görürsünüz Amerikan ve Avrupa basınında pkk yine kahraman olarak gösterilicek tüm dünyaya nasıl bizi ışidden petrol satın alan devlet olarak gösterdilerse şimdi pkkyı iyilik meleği ilan edicekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: dgkn99

Allah senin gibilerin belasını versin. "Tork olomdon korkmoz orkodoşlor" ulan bunu diyeceğine stada acilisinda penaltı kullanmaya giderken 1500 tane korumayla giden adama laf et. Niye ölümle burun burunayiz diye. Sen korkmuyorsan defol git ve derhal öl. Yıllarca milletin çocukların kafasını yikadiniz. Türkler ölümden korkmaz hadi olelim biz savaşçı nesiliz vs. Ulan sen savaşçısın da millet pembe kurdeleli heidi mi? Kuzey Avrupanin da ataları savasçı ialyanin da savaşçı. Bunlar korkak olduğu için mi huzur içinde yaşıyor savaşmayı bilmedikleri için mi ? Dizin gibiler yüzünden 60 sene sonra n türk kalacak ne türkiye. Defolun gidin savaşciysan seni antik roma dönemine gönderelim arenaya çık kıçına kilic soktur geri dön.

Ya da o adam kendi çocuklarını da askere göndersin.

• Fatihte yaşıyorum her taraf suriyeli kaynıyor adamlar burada günlerini gün ediyorlar. Bizim garibanlarda suriyede şehit oluyorlar en çok buna yanıyorum. Birde geçen yıl işide silah gönderiyorduk ve onlara terorist değil kızgın gençler diyorduk. ( Hükümet diyordu ) Suriyede işid ile savaşıyoruz diyorlar ama bana hiç inandırıcı gelmiyor bunlar. Hani öso savaşıyordu ne oldu nerede bu öso ? Resmen piyon gibi bizi kullanıyorlar, daha ne için kim için oradayız bilmiyoruz yazık günah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 22 Aralık 2016; 0:39:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Fatihte yaşıyorum her taraf suriyeli kaynıyor adamlar burada günlerini gün ediyorlar. Bizim garibanlarda suriyede şehit oluyorlar en çok buna yanıyorum. Birde geçen yıl işide silah gönderiyorduk ve onlara terorist değil kızgın gençler diyorduk. ( Hükümet diyordu ) Suriyede işid ile savaşıyoruz diyorlar ama bana hiç inandırıcı gelmiyor bunlar. Hani öso savaşıyordu ne oldu nerede bu öso ? Resmen piyon gibi bizi kullanıyorlar, daha ne için kim için oradayız bilmiyoruz yazık günah.

suriyelilerin anavatanı oldu fatih..
  • Bir şeyi açıklığa kavuşturalım. Konuya yazan iyi niyetli, konu hakkında pek bilgisi olmayan ve öğrenmek amaçlı soranlar için.

Diğerlerinin zaten ne olduğu açıkça belli, yazdıklarından kabak gibi belli oluyor ne oldukları. Bunlar foruma değil direkt emniyete şikayet ediliyorlar. Kendilerine cevapta verilmiyor diye yanlarına kalacaklarını sanmasınlar. Özellikle bazıları yazdıkları mesajları sonradan tamamen siliyor, böylece kaçabileceklerini sanıyorlar ama nafile, hepsinin ekran görüntüleri çoktan alınmış oluyor.

Suriye'ye neden girildi diyor herkes, girilmesi şarttı o yüzden girildi, çünkü ülkemiz kuşatılıyordu.

suriye'nin toprak bütünlüğü bozulmasın yeni sözde devletler(terör devletleri) kurulmasın diye girildi.

pkk/pyd devlet kurma amacında, birileri onlara söz vermiş destekliyor.

daeş'le de savaşıyoruz çünkü onlarda terör örgütü, terörü bitirmezsen gelir birileri onu sana karşı kullanır. pkk yı bugün kullandıkları gibi.

bab'a kadar neden inildi diyenler var,

bab önemli pkk/pyd kantonu kurulmaması açısından nemli. hani bazı arkadaşlar diyor ya, afrin'e menbiç'e neden gidilmiyor diye... oralara gitmeden önce bab'ı sağlama almak lazım.

• Bakıyorumda Forum'da Genelkurmay başkanları varmış her şeyi biliyorlarmış . Kilise sınıra şehirlerimize bomba düşürken ne yapacaktı bu ülke her gün halk mı ölecekti . Bir tarafı yunan bir tarafı ermenistan olan ülkemde g.doğu sınırını kuşatan PYD ve İŞİD mal mal bakıp ülkemize girmelerini doğuyu parçalamalarını mı izleyecektik. Tek başımızayız .! Batı ve Amerikan uşaklığından vazgeçin açın gözünüzü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 80.S.5.5 -- 22 Aralık 2016; 0:51:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

Bir şeyi açıklığa kavuşturalım. Konuya yazan iyi niyetli, konu hakkında pek bilgisi olmayan ve öğrenmek amaçlı soranlar için.

Diğerlerinin zaten ne olduğu açıkça belli, yazdıklarından kabak gibi belli oluyor ne oldukları. Bunlar foruma değil direkt emniyete şikayet ediliyorlar. Kendilerine cevapta verilmiyor diye yanlarına kalacaklarını sanmasınlar. Özellikle bazıları yazdıkları mesajları sonradan tamamen siliyor, böylece kaçabileceklerini sanıyorlar ama nafile, hepsinin ekran görüntüleri çoktan alınmış oluyor.

Suriye'ye neden girildi diyor herkes, girilmesi şarttı o yüzden girildi, çünkü ülkemiz kuşatılıyordu.

suriye'nin toprak bütünlüğü bozulmasın yeni sözde devletler(terör devletleri) kurulmasın diye girildi.

daeş'le de savaşıyoruz çünkü onlarda terör örgütü, terörü bitirmezsen gelir birileri onu sana karşı kullanır. pkk yı bugün kullandıkları gibi.

bab önemli pkk/pyd kantonu kurulmaması açısından nemli. hani bazı arkadaşlar diyor ya, afrin'e menbiç'e neden gidilmiyor diye... oralara gitmeden önce bab'ı sağlama almak lazım.

Suriye'nin toprak bütünlüğünü nozan bizzat bizim hükümet. Öso ne sanıyorsun.Öso yu destekleyerek nasıl toprak bütünlüğü istemiş oluyoruz.Suriye'de yaşanan katliamların bölünmelerin sebeplerinden bir tanesi de bizim hükümetimizdir.

• Yetti artik arkadas bu ulkede olan yine garibana olur yine gercek vatan evlatlarina olur.PKK daha bitiremeden simdide isidi cikti fetosu cikti nerden cikti bunlar ? bu ulkenin basina gelen her bir zikkim dis guclerin oyunu mu arkadas ?Deniz kenarinda suriyeliler plaj keyfi yapsin ulkede gunu gun etsin turkiyede sayisiz ac varken sen onlari doyur, doyurmayada bu ulkenin sehit olan askerinin ailesinden aldigin vergiyle devam et.Ne guzel is lan Doguda,suriyede cok zor sartlar altinda gorev yapan askerlerimiz,polislerimizin ailelerinden cok daha iyi yasayan belkide binlerve suriyeli vardir bu ulkede.cok sevdiginiz mesela katarli arap kardesleriniz sagdan soldan kari cagirsin tek geceligine 2 milyon dolar versin altin klozete sicsin siz hala suriyelilere yardimi biz yaptik dunya gorsun biz cok yardimsever ulkeyiz diye haykirin yap yap kardesim yapda cani ugruna vatanini koruyan askerimizin,polislerimizin ailelerine,sehit ailelerine gecen samsunda acliktan olen bebege ve belkide su an acliktan uyayamayan sayisiz TURK vatandasinada yardim yap

Birazda her gun 293995 cagri yaptiginiz 3 milyar € tam vermedi diye soylemedik lafi birakmadiginiz ab ye degil de godunu para ile silen arap kardeslerinize cagri yapin belki insafa gelirler...!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

Orijinalden alıntı: muratcimen98

Ben müslümanım benim dinimde ölümden sonrada hayat vardır ve duanın gücüne inanırım bu yüzden müslüman arkadaşlarıma çağrı yaptım elimden şu an bu geldi malesef senin daha iyi planın varsa uygula

Din denen şey sizin gibi sıradan insanlar isyan etmesin diye uydurulmuştur zaten.

Voov müthiş analiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugiacar

quote:

Bir şeyi açıklığa kavuşturalım. Konuya yazan iyi niyetli, konu hakkında pek bilgisi olmayan ve öğrenmek amaçlı soranlar için.

Suriye'nin toprak bütünlüğünü nozan bizzat bizim hükümet. Öso ne sanıyorsun.Öso yu destekleyerek nasıl toprak bütünlüğü istemiş oluyoruz.Suriye'de yaşanan katliamların bölünmelerin sebeplerinden bir tanesi de bizim hükümetimizdir.

Öso dediğin muhalif grup, muhalif grup dediğin Suriye ordusunun muhalif askerleri, biz onları destekleyince neden Suriye'nin toprak bütünlüğünü bozuyoruz.

Ya da Amerika pkk/pyd'yi destekleyince toprak bütünlüğünü mü korumuş oluyor?

Ya da Rusya, İran Esad'ın kara kaşına gözüne mi girdi oraya?

Daha doğrusu şöyle sorayım, Suriye'de şuan toprak bütünlüğü mü var?

Suriye'de şuan kimin olduğu belli değil, herkesin elemanı vardır orada eminim.

Biz tabiki toprak bütünlüğünü savunuyoruz. Başka türlüsü işimize gelmez. Toprak bütünlüğünü kaybederse orada pkk devleti kurulacağı kesin çünkü. Biz sahiplenecek değiliz girdiğimiz toprakları.

Bizim yaptığımız güvenli bölge oluşturup yukarıda ki saydığım şeyleri engellemek ve ülkemizde bulunan Suriye'lileri oralara yerleştirmek.

Durum düzelince tabi ki oradan çıkacağız.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

quote:

quote:

Din denen şey sizin gibi sıradan insanlar isyan etmesin diye uydurulmuştur zaten.

Voov müthiş analiz.

Tek haneli IQ ile cevap veriyor bir de.

Ateizm'i kabul etmeye karar verdim altın semerimizi nerden alıyoruz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 80.S.5.5 -- 22 Aralık 2016; 1:1:45 >

• quote:

Bence PKK ile girildiği gibi DAEŞ ile de bir çözüm sürecine girilmeli.
    Aslında fena fikir değil bak, FETÖ ile de yarın çözüm sürecine girebilir bu hükümet.
    Belki şikayet ettiğin kişiler emniyet ile çözüm sürecine girerler.

Biz Başkomutanımız ve çürük raporlu oğlunun sonuna kadar arkasındayız.

Abe ben bilgisizim beni hükümetimizin üstün stratezeği hakkında aydınlatır mısın? O kadar silah yolladık Suriye'ye, ne oldu o silahlar?
    Bide biz Hakan Fidan Suriye'ye 4 adam yollatıp 8 roket attırdığı için girmedik mi?

Bide AKP Adıyaman milletvekili "pkk kürdistan için silah kullanabilir" demişti, şimdi niye onlara karşıyız?

Teşekkür ederim.

• quote:

quote:

Hala sizin bizim demeye devammi ediyorsunuz her ne kadar benden benim dinimden rahatsızda olsan bir olmak zorundayız bu ülkeyi sen ben aşağı yukarı ak kara diye parçalaya parçalaya bitirdiniz artık yeter sen benim düşmanım değilsin bende senin bu ülkenin evlatlariyiz hepimiz birbirimize saygı duymak ve gücümüzü bizi bölmek isteyenlere haykırmalıyız

• quote:

Orijinalden alıntı: HunterDare

quote:

Orijinalden alıntı: ironcarbonom

iran ve rusya ile suriye konusunda anlaştın ve 5 yıllık suriye politikanı çöpe attın. hala gelmiş bu harekatı savunuyorsun. Madem bölgede kürt oluşumu istemiyorsun Kobani afrin dağıtsana

5 milyon suriyeli ülkemde camış gibi yatarken gariban mehmetçik yok yere ölüyor.

Tvlerde yalakalıkla çıkan vasıfsız adamları güvenlik uzmanı diye çıkarıyorlar. El bab da ypg olmadığını bilmiyor ortadoğu uzmanı!

El-Bab ın ben artık pkk koridoruyla ilgisini sorgulamaya başladım. Halep e en yakın şehir olarak seçildi burası,zaten halep e açılan kapı anlamına geliyor. Halep düşünce planlar alt üst oldu tabi ama yinede operasyona başlamışken imaj zedelenmemesi için devam edildi. Pkk koridorunu engellemek istiyorsan,süleyman şah türbesini eski yerine taşırsın.Taşırken de kobani ve tel abyad dan girer orada otonom bölge oluşturursun. Pyd li itler Türkler nasıl olsa saldıramaz diye bütün teröristlerini başka yerlere savaşmaya gönderdi. Biz bir operasyon yapsak güneyden ışid batıdan öso kuzeyden biz gireceğiz 3 cephede paramparça olacaklar. Eğer amaç pkk koridorunu engellemekse pkk ya saldıracaksın ışide değil.

Kardeş haberin yok galiba PYD dediğin yerde amerikan üssü var her birinde bir sürü amerikan askeri var Menbiçe Amerika bizzat hava üssü yaptı. Kobani aynı şekilde buralarda hep Amerika var pyd/pkkya her türlü askeri eğitimi veriyor silah falan zaten veriyorlar.Buralara saldırmamız olası değil.

• 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.