Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tvde kanallar diziler eğlence programları yarışmalar tam gaz devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerk88 -- 22 Aralık 2016; 0:9:12 >
  • Şu konjonktürde esadı muhattap almaktan başka seçeneğimiz yok sanırım.

Bilenler bilgilendirsin lütfen, daeşe karşı yaptığımız bu operasyonda abd ve koalisyonun bize katkıları var mı? En azından uçakla bombalama istihbarat paylaşımı vs.?
  • bldoy kullanıcısına yanıt
    Zararın neresinden dönersen kârdır. Umarım senin gibi düşünenlerin sayısı çoğalır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suriyeli eli silah tutabilen milyonlarca erkek ülkemizde beleş yaşarken bizim askerimiz neden suriyeliler için orada şehit oluyor.
  • "suriyeliler burada sevişip çoğalırken, iş kurup para kazanırken(kayıt dışı ekonomi ile ekonominin anasını ağlatırken), tatil yaparken, bize nefretle bakarken, ab'ye kapağı atınca bize hakaretler ederken bizim yiğitlerimiz onların ülkesinde şehit düşüyor. ne desem bilemedim."

https://eksisozluk.com/entry/64908908 doğru söze ne denir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: er-soy

Zararın neresinden dönersen kârdır. Umarım senin gibi düşünenlerin sayısı çoğalır.

Anlamazlar beyinleri yıkandı din kardeşi onlar peygamber ocağı ümmeti Muhammed hulogggg alican duvara yapistiracan görecekk din kardeşini neyse yazmiyim da fazla nefretimi atamiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bldoy -- 22 Aralık 2016; 0:20:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugiacar

Suriyeli eli silah tutabilen milyonlarca erkek ülkemizde beleş yaşarken bizim askerimiz neden suriyeliler için orada şehit oluyor.

Dünya liderimizin ve kiziroğlu küçük eniştemizin hatalarını şehitlerimiz canlarını vererek düzeltmeye çalışıyor.
    Yani geçmişteki hatalar yüzünden çıkan zoraki ve zorunlu bir harekat...

Allah mekanlarını cennet etsin.
  • Mustafa Kemal araplarin ve ortadogunun pisligini Anadolu cocuklarindan uzak tutmak icin halifeligi kaldirmisken simdi yine o pislige sokuluyor Anadolu'nun tertemiz cocuklari...
  • Nazzicanavarı kullanıcısına yanıt
    su herife bir snickers verin kendisine gelsin..

nasil bir denyosunuz arkadas?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr. Hannibal Lecter kullanıcısına yanıt
    Ne ABD'nin, ne uluslararası koalisyonun El Bab operasyonuna herhangi bir desteği yok. "Bu sizin ulusal güvenlik sorunumuz" diyip sıyrıldılar işin içerisinden. Şu anda El Bab'ın ele geçirilmesi hiç kimsenin işine gelmiyor.

• FIRAT KALKANI HAREKATINDA YARALI HALDE HASTANEYE GELEN ASKERLERİMİZ, AÇ OLDUKLARINI SÖYLÜYORLARMIŞ!
    Ümit Özdağ;
    Fırat Kalkanı harekatında askerlere hala kışlık çadır ile portatif ısıtıcıların verilmediğini savunarak, şöyle konuştu:
    "Sahra koşullarında bile kullanılacak banyolar varken bunların yollanmamasından ötürü askerler operasyon başladığı günden beri banyo yapamadıklarını ancak teneke bulurlarsa su ısıtıp yıkandıklarını söylüyorlar. Kılık kıyafet ikmali olmadığı için toz çamur içinde olduklarını söylüyorlar. Askerler beslenme sıkıntısı olduğunu söylüyorlar. Kilis'te devlet hastanesinde yaralı olarak gelen askerler kendi ceplerinden aldıkları gıdalarla karınlarını doyurduklarını söylediler. Bunlar kolay kolay şikayet etmezler. TSK'nın bu imkanı olduğunu biliyorum. Kuzey Irak'a operasyon yapan komandoya sıcak hamburger servisi yapılırdı helikopterle. Burada bir sıkıntı var. BAKANLA görüştüm. Konunun üzerinde duracağını bildirdi"

• quote:

Orijinalden alıntı: seyitonbaşi

quote:

Orijinalden alıntı: umut_1981

quote:

Orijinalden alıntı: seyitonbaşi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

quote:

Ya arkadaş Amerika bu ortadoğuya elini kolunu sallaya sallaya giriyor vuruyor kırıyor. Burnu kanamadan çıkıyor. Bu beceriksizlik nedir ya. Yapamıyorsanız girmeyin lan milletin toprağına. Ölen askerin hesabını kim verecek. Götü boklu işıd vuran da. Ne şehittir ne gazi bok yoluna gitti niyazi durumu

Kardeş birincisi adam gibi konuş. Bok yolunda gitti niyazi ne demek ?

Sizin tasmanizi kim saldı gene geldiniz buraya toplandınız.

Gun bey inş bu konuya el atar. Yoksa teröristleri beslediği için ve şikayetlerimizi sonuçsuz bıraktığı için gidip donanımhaber e suç duyurusunda bulunacağim

Savaştığın bir devlet bir millet yok orda. Saldırının nerden geleceği belli değil. Göğüs göğüse çarpışma yok. Gelip patlatıyorlar seni. Bu bok yoluna gitmektir.

Bu arada sen kimsin lan denyo. Sen mi savunuyorsun bu ülkeyi köpek soyu

Burası terörist yuvasamı bu .. niye banlanmıyor @gün

Terörist derken? Nerden vardın bu çıkarıma? Açık açık yaz küfürünü bebe. Korkma banlanmaktan. Ülke elden gidiyor korktuğun şeye bak. Banlanmak

Yahu klise roket atılıyordu sence 600 km sınır pyd+işide bırakılırsa ne olur?Şehit olmuş insanlara bok yoluna gitti diyemezssin , adam ol adam!

Ağzınıza sağlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle herkes bilsin ki savaş halindeyiz. Savaş kayıpsız olmaz, geçmişte bir çok asker bu ülke için şehit oldu. Yine olacaktır! Bu ülkenin bekası için hepimiz şehit oluruz. Sağı solu suçlamayı bırakın yani. Ayrıca biz oraya kendi güvenliğimizi sağlamak için girdik.

DEAŞ köpekleri amacına ulaşamayacaktır.
  • Daha dün Turkiye isidci diyen adam bugun ne isimiz var suriyede diyebiliyor. Sanki isid bu ulkede eylem yapmamıs bizim dusmanımız degilmis gibi. Vur Mehmedim vur icerdeki köpekleride aglat dısardaki köpekleride. 200+
  • Rusya ve İranin tepkisi ne bu saldırıya ?

Bu arada arkadaşlar dualarımızı eksik etmeyelim elimizden ne geliyorsa
  • Uçaklarımız yine kalktı allah yar ve yardımcıları olsun
  • Bir gün suriyeli biriyle karşılaştım iş yerinde dikkatimi çekti Türkçesi iyiydi. Yanına gittim Türkmen misin diye sordum yok dedi.
    Sonra biraz konuştuk işte savaşa gidecek misin diye sordum o da bana sen gidecek misin dedi, bir dumur oldum ben neden gideyim dedikten sonra o da bana Türkler gidiyor, ben niye gideyim dedi.
    Şimdi gel bana laf anlat hadi, artık din kardeşi filan dikiş tutmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcimen98

Rusya ve İranin tepkisi ne bu saldırıya ?

Bu arada arkadaşlar dualarımızı eksik etmeyelim elimizden ne geliyorsa

Dua edince ne olacak ölen askerler dirilecek mi?
  • Bu şerefdiz adi işidliler pkk'ya karşı hiç bi şekilde direniş göstermiyor adamlar 3 günde 100 köy aldılar resmen. bol bol pkk'nin yürüyüş resmi var başka bişey değil. ne çatışma ne halt hiçbir şey yok. bize geldi mi aslan kesildiler. bu köpeklerin tasması kimin elinde olduğu bence çok açık.
  • asiruhh1903 kullanıcısına yanıt
    Biz Çanakkale ve diğer tüm cephelerde kadını,çoluğu çocuğu demeden kanımızın son damlasına kadar savaştık.

Namusumuz,şerefimiz ve vatanımız için onlar ne yaptı hadi kadınları,çocukları anlarım insanlık için yardım edersin milyonlarca erkeğiyle gelip ülkemizde hayvan gibi çoğaldılar toprakları elden giderken onlar çocuklarının geleceklerini düşünmeden kendi vatanlarını düşünmeden keyiflerine baktılar devletimizden hertürlü yardımı aldılar üstüne üstlük bizim müslümanlığımızı eleştirip bize dini öğreteceklerini Türk erkeklerinin p... karılarını satan olarak tanımladılar .

Acilen Suriyelilere zorunlu askerlik getirilmeli ve vatan hainleri,terör örgütü propagandası yapan kim varsa vatandaşlıktan çıkarılıp sınır dışı edilmeli TC diyipte bu ülkenin nimetlerinden faydalanıp yediğin kaba sıçmıycaksın eğer beğenmiyorsan kendi rızanla vatandaşlıktan çıkacaksın !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 22 Aralık 2016; 0:28:12 >

• 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.