Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Operasyondan çok karşı saldırıda olabilir. detaylar henüz bilinmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jin

https://twitter.com/mustafahos/status/811691835689205761

İnşallah yalan söylüyordur. Başka dileğim yok.

Ben doğru olduğunu düşünüyorum hatta çok inandırıcı buldum. Bu devletin gözünde insanının 1 kuruş değeri yok gayet normal bunlar.
  • Lütfen bu olayı siyasete vurmayın. Siyaset üstü bir mesele bu. Eğer doğruysa tam bir vatan hainliği var. Açık açık göz göre göre bir hainlik var. Bu olay yolsuzluktanda büyük bir hainlik. Askeri aç karnına savaşa sürmek ne demek! Bu halk aç kalır, zorluk çeker askerini aç bırakmaz ama bu yöneticiler, bu kurmaylar bunu hiç mi düşünmez? Bu ......(boşlukları siz doldurun keyfinize göre doldurun istediğinizi söyleyin.)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lews Therin Telamon

quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jin

https://twitter.com/mustafahos/status/811691835689205761

İnşallah yalan söylüyordur. Başka dileğim yok.

Ben doğru olduğunu düşünüyorum hatta çok inandırıcı buldum. Bu devletin gözünde insanının 1 kuruş değeri yok gayet normal bunlar.

Askere niye işgence ediyorlar?

• Anasınıı satayım sanki Amerikaya sefer düzenliyoruzda asker lojistik sıkıntı çekiyor. Elim ayağım titriyo sinirden. Lise öğrencisini kurmay olarak koysan onun bile aklına ilk lojistik gelir mk.

• Ordaki askerlerin piskolojisini askerliğini yapmayan bilemez elimizden ne gelebilir nereye mesaj gönderelim bişiler yapalım aç kalmaları nedir nasıl bir ülkeyiz bize yazıklar olsun :((
  • Tebrikler turkiye cumhuriyeti tarihi boyunca bu kadar berbar hale dusurulememisti az kaldi basariyorlar
  • Sene 2009 Bülent Arınç "Allaha şükür bu orgeneraller zamanında savaşa girmedik!"
    Bunları geçmişte söylemişlerdi.
  • Bu aç kalma olayı gerçekse, söylenecek söz kalmadı
  • TRT Haber'de hala Halep diyor. Ümit Özdağ, askerimizin lojistik sıkıntısı olduğunu söylüyor. 1 haftada verdiğimiz şehidin haddi hesabı yok. Ne günah işledik biz bunları yaşayacak? Sinirden, üzüntüden elim ayağım titriyor.
  • al bab ta ne işimiz var ?
    sınırımızı niye çevrelemiyorlar ?

http://syria.liveuamap.com/tr/time/23.12.2016
  • Zamanında ne diyordu bunlar?

"Öfkeli çocuklar"

Esad ne diyordu? "Terör bir akrep gibidir, cebinde taşıyanın elini bile sokar"

Bunlar daha birşey değil beteride olacak maalesef..

Ne dedin pardon? avrasya tüneli mi yaptık? kıskanıyorlar mı? tamam
  • Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahili ve harici bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklâl ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şeraitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerait, çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve cumhuriyetine kasdedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr-ü zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk İstiklâl ve Cumhuriyeti'ni kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Okuyup iyi anlamak lazım..

• Sokakta milletin karısını kızını taciz eden laf atan suriyelileri toplayın, verin ellerine eski talim m1lerinden. Sürün el baba, bir işe yararlar mayın temizlerler hiç yoktan. Sayıları da bitmez makine gibi doğuruyor suriyeli bacılarım zaten.

Benim askerim, kanım orada ölürken bunların ülkemde paramla keyif çatması, milleti gasp etmesi, hırsızlık yankesicilik yapması hiç adil değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Ben ucu hiçbir şeye çıkmayacak bir şey için şehit olmam.
    Ayrıca devleti değil hükümeti kötülüyorum. İkisi farklı şeyler.

İşte zihniyet bu. Çıkarım yoksa şehit olmam! Neden El-Bab 'a girdik otur biraz gündemi takip et. Sana anlatırım ama zaman kaybım olursun

• quote:

Orijinalden alıntı: erdiozgor

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Ben ucu hiçbir şeye çıkmayacak bir şey için şehit olmam.
    Ayrıca devleti değil hükümeti kötülüyorum. İkisi farklı şeyler.

İşte zihniyet bu. Çıkarım yoksa şehit olmam! Neden El-Bab 'a girdik otur biraz gündemi takip et. Sana anlatırım ama zaman kaybım olursun

Ama camiyi ahır yaptılar?
  • Siz iktidara gelince yapın da övünün biraz. Beceriksizler

• Surpentor kullanıcısına yanıt
    bülent arıncımı tasdik ediyon yoksa onamı satasıyorsun ne demek istedigini acık bi dille ifade etsen daha iyi olur bişey anlasılmıyor.?

yanı bülent arınc haklımı demek istiyorsun sen?

benmi yanlıs anladım

• Arkadaşlar! birlik olma zamanı.

Başkomutanımız ve çürük raporlu oğlunun sonuna kadar arkasındayız!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lews Therin Telamon

Sokakta milletin karısını kızını taciz eden laf atan suriyelileri toplayın, verin ellerine eski talim m1lerinden. Sürün el baba, bir işe yararlar mayın temizlerler hiç yoktan. Sayıları da bitmez makine gibi doğuruyor suriyeli bacılarım zaten.

Benim askerim, kanım orada ölürken bunların ülkemde paramla keyif çatması, milleti gasp etmesi, hırsızlık yankesicilik yapması hiç adil değil.

Bu vatanın gerçek evlatları şehit ediliyor maalesef.

• 
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.