Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15051506150715081509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işid gider ayak abd özel kuvvetlerine bağlı 4 askeri öldürmüş fotoğrafları düştü cesetlerin.bu tür olaylar abd hükumetini zora düsürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Cinderese yapılan hava harekatı.

NEB kullanılmış olabilir. Binayı atomlarına ayırıp krater açmış resmen.
    https://twitter.com/op_shield/status/970576805336928256

Bunlara inanmayın, bu haberler Türkler şehirleri kentleri halkı bombalıyor propagandası yapmak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 5 Mart 2018; 11:51:50 >
  • Afrin'deki "siviller"

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Elle tutulur somut bir kanıt göster. Esad eli kanlı bir katildir. Kendi halkını iktidar uğruna gözden çıkarmıştır. İyi mi oldu yani şimdi onca insan savaşıyor kan gövdeyi götürüyor. Bak muhaliflerin içinde teröristler provakatörler olabilir. Esad eğer önlemini alsaydı baruta ateşle yaklaşmasaydı bu olaylar bu raddeye gelmezdi. Muhaliflerin hatası yok mu onlarında var elbet ama siz tutturmuşsunuz katil esadı savunuyorsunuz. Bunun babasıda böyle soysuz biriydi. Araştırın bakalım nasıl iktidara gelmişler.

Hocam valla şu anda bu durumlards bana tek Esad haklı gibi geliyor bir yandan da israil ile mücadele halinde israilin jetini düşürdü geçenlerde hem muhalifler adam olsaydı Suriye'nin bayrağını yakmazlar ,arabalarla üstünden geçmezlerdi savaşta da bi düzen vardır yani Atatürk bile yunan bayrağını ezdirmemiş yaktirmamıştır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Afrin'deki "siviller"

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Merkeze girdiğimizde ne yapacak bunlar çok merak ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trident682 kullanıcısına yanıt
    TSK, teröristleri gebertmeye başlayınca, biz siviliz teröristlere destek vermedik ayağı yaparlar kesin.
  • Knights of Cydonia kullanıcısına yanıt
    Tiplere bak bana iki secenek sunsalar deselerki bu dullolarlan yasiyacaksin yada cinlerlen cinleri secerim en azindan daha şerefliler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah saatlerinde Jetlerimiz tarafından Cinderese yönelik harekât oldu ki bu gayet normal örgüte ait karargahlar veya önemli noktalar jetler tarafından vurulabilir.Butun sehiri yakıp yıkmıyoruz Ypg/pyd nın başını sokacağı her deliği yıkıyoruz.

Ayrıca ben Türk Silahlı Kuvvetlerimizin bu tarz hava harekatlarinda çok titiz ve özenli bir şekilde çalıştığını düşünüyorum Gerek İhalar ile gerekse askerî ıstihbarat olmadan bir hava harekatı mümkün değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: So Good.

Sabah saatlerinde Jetlerimiz tarafından Cinderese yönelik harekât oldu ki bu gayet normal örgüte ait karargahlar veya önemli noktalar jetler tarafından vurulabilir.Butun sehiri yakıp yıkmıyoruz Ypg/pyd nın başını sokacağı her deliği yıkıyoruz.

Ayrıca ben Türk Silahlı Kuvvetlerimizin bu tarz hava harekatlarinda çok titiz ve özenli bir şekilde çalıştığını düşünüyorum Gerek İhalar ile gerekse askerî ıstihbarat olmadan bir hava harekatı mümkün değil.

• quote:

Elle tutulur somut bir kanıt göster. Esad eli kanlı bir katildir. Kendi halkını iktidar uğruna gözden çıkarmıştır. İyi mi oldu yani şimdi onca insan savaşıyor kan gövdeyi götürüyor. Bak muhaliflerin içinde teröristler provakatörler olabilir. Esad eğer önlemini alsaydı baruta ateşle yaklaşmasaydı bu olaylar bu raddeye gelmezdi. Muhaliflerin hatası yok mu onlarında var elbet ama siz tutturmuşsunuz katil esadı savunuyorsunuz. Bunun babasıda böyle soysuz biriydi. Araştırın bakalım nasıl iktidara gelmişler.

ABD'nin diplomatik diliyle konuşuyorsunuz şu an.
  • Baxa kullanıcısına yanıt
    Görüntüler kafa kesme videolarından bile daha çok etkiledi beni.Hassas olanlar izlemesin.
  • Muhalifler tahliye istemiş Doğu Guta'dan otobüslerle yardım konvoyları içeri girmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 5 Mart 2018; 13:33:13 >
  • Cinderes loading ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ustauydu

quote:

Hocam valla şu anda bu durumlards bana tek Esad haklı gibi geliyor bir yandan da israil ile mücadele halinde israilin jetini düşürdü geçenlerde hem muhalifler adam olsaydı Suriye'nin bayrağını yakmazlar ,arabalarla üstünden geçmezlerdi savaşta da bi düzen vardır yani Atatürk bile yunan bayrağını ezdirmemiş yaktirmamıştır

Haklı falan değil. Esad koltuğunun peşinde olan biri. Abd nin dolduruşuna birileri gelmiş olabilir bu çok doğal birşey abd nin demokrasi satışı altında bir çok ülkenin kaderini kendine bağlamaya çalıştığı bilinen birşey. Ama senin kendi vatandaşın be kardeşim. Halbu ki bu süreci silah kullanmadan polis müdahalesi ile savuşturabilirdi (İran'daki olaylar gibi) ama o ne yaptı yangını söndürmek yerine Din kardeşine müslümanlara katliam yaptı. Sünni şi savaşını alevlendirecek şeyler bunlar. Böyle şeyler topluluklarda kalıcı travmatik politikalara sebep olur. Yazık günah değil mi. Tamamen yozlaşmış bir lider. Sanıyor ki herşey yoluna girecek. Rusyanın boyunduruğunda artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Cinderes zor gibi bugün yıpratma harekatı devam ediyor.

• Çocuk katili esad afrin e personeli ile birlikte tank göndermiş.

Ayrıca abd guam da eğittiği özel teröristlerden 70 tane keskin nişancı teröristi afrine göndermiş.

Gelenler 2 günde telef oldu, bunlarıda paket servis postalarız, İnşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayaletx -- 5 Mart 2018; 13:37:1 >
  • Lotusx L kullanıcısına yanıt
    Arabada ki asker öldükten sonra paniğe kapılıyorlar yanlış görmediysem araçta ağır silahları ve ekipmanları olma olasılığı da yüksek diğer askerler video da gözükmüyor özel eğitimli askerlerin paniğe kapılmaları düşündürücü tahliye noktasında tutunamadılar kayıt yapan askerin acı verici bir şekilde ölmesi kanının oluk oluk boşalması tüy ürperten bir hadise.

Diyarbakır lice de askerlik yaptığım sıra da bu tarz görüntülere tanıklık ettim terhisime yakında bölük komutanımız eyp'ye basıp şehit olmuştu etkisinden uzun süre çıkamamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayaletx

Çocuk katili esad afrin e personeli ile birlikte tank göndermiş.

Ayrıca abd guam da eğittiği özel teröristlerden 70 tane keskin nişancı teröristi afrine göndermiş.

Gelenler 2 günde telef oldu, bunlarıda paket servis postalarız, İnşallah.

Kaynak verir misin?
  • Afrin operasyonunda Şeran merkezi için yapılacak operasyon öncesi belde merkezini gören 4 hakim tepe kontrol altına alındı.

• Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısına yanıt
    http://www.haber7.com/guncel/haber/2565551-tehlikeli-iddia-afrine-tank-gonderdiler

http://www.haber7.com/guncel/haber/2565409-abdden-afrine-ozel-egitimli-terorist

Başka haber sitelerinde de var aynı haber.

• 
Sayfa: önceki 15051506150715081509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.