Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

#sondakika

Afrin'den sorumlu YPG sözcüsü

Biz Suriye ordusunu hiç bir zaman kente davet etmedik. Böyle bir şey de olmayacak. Eğer anlaşma olacaksa onu da biz istediğimiz için olur ve biz açıklarız.

:D ulan bunları okuyunca sesli gülüyorum :))))
    bak hele laflara bak :D
    Esad askerini afrine sokmaz bu arada. gelirsede karşılığını alır. Rahat olun. onlar konuşur TSK yapar.
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladmir Putin ile telefonla görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin'in telefon görüşmesinde, terörle mücadele konusunda işbirliği ve eş güdüm içinde hareket etmeyi sürdürme kararlılığı teyit edildi.

Erdoğan-Putin görüşmesinde, İdlib'de Gerginliği Azaltma Bölgesi'nde yeni gözlem noktaları oluşturma süreciyle ilgili meselelere değinildi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esad ın gönderdikleri asker değil PKK lıymış. Kaynak haber7 fotoğrafları mevcut.
  • urfes U kullanıcısına yanıt
    Ben kimseyi savunmuyorum ki. Ben ne diyorum sen ne diyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arph

Esad ın gönderdikleri asker değil PKK lıymış. Kaynak haber7 fotoğrafları mevcut.

pkklılar Esadın onları eritmek için cepheye yolladığını anladıklarında çok geç olacak :) Ateş bizden odun esedden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsoro

quote:

Esad ın gönderdikleri asker değil PKK lıymış. Kaynak haber7 fotoğrafları mevcut.

pkklılar Esadın onları eritmek için cepheye yolladığını anladıklarında çok geç olacak :) Ateş bizden odun esedden.

:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoapGhost

quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

quote:

Orijinalden alıntı: SoapGhost

Rus slavı diyorum başka birşey demiyorum. Ruslara güvenip hareket etmek zaten başlıca komedi. Kendi ordularında geri çekilen askerleri vuran bir milletten bahsediyorum, bunu rusyanın uçak ve elçi intikamını birazı olarak yorumluyorum.

He ya biz hükümet olarak çok güvenilir olduğumuz için aylardır terörist besleyicisi ABD derken yine gidip el sıkıştık. Birader dalga mı geçiyorsunuz insanlarla? Böyle bir hamle yapıldıktan sonra Rusya'nın izlemesini mi bekliyorsunuz? Rus slavıymış bilmem ne, önce aynaya bak da hükümetinde siyasi iktidar anlamında bir devamlılık var mı ona bak? 7 senede Suriye savaşında bütün taraflarda bulunduk sanırım.

Türkiye nato içinde olduğu sürece abd'den izinsiz birşey YAPAMAZ. Şuan alan razı veren razı, sürekli abd karşıtı söylemler yapanlar yine aynen kardeşim sizinle devam dedi. Ayrıca demek isteğimi tam anlamamışsın, Türkiye tek hareket etmek yerine (edemez, nato içerisindeyiz) gidip Rusya bilmem kim ile anlaşıyor, mahallenin kızı gibi dalga geçiyor tüm devletler ülkeler... Tekrar aynı pozisyona düştük, umarım harekat bitmez, benim görüşüm kazma kürek dalana kadar devam etmeli hatta Kıbrıs çıkarmasında olduğu gibi sivil unsurlardan birlikler kurulmalıdır. Afrin şehir merkezinde türk ordusu olarak yüksek kayıp vereceğimizi herkes söylüyor. Acilen türk gençlerden oluşan birliklere ihtiyaç var, bu tarz birliklerin faydalarını ikinci dünya savaşından beri biliyoruz yüksek vuruş ve istihbarat imkanı oluyor. Dediklerimi ters anlamışsın ben ne fistanlıyım ne de beyaz ev perdeli troll! Anladın sen, slavlar öyle sinsidir ki o Türkiyeyi sürekli dalgaya alan amerikayı aratırlar ciddi söylüyorum bunu.

Anlıyorum. Hemen başlamışlar nato vs var diye natoyu bilmeden saçmalamayın ülkedeki tüm nato üsleri ve askerlerini dışarı atarsın yinede natodan çıkmazsın(BKZ:FRANSANIN NATONUN ASKERİ KANADINDAN ÇIKMASI) natonun askeri kanadı bilmem ne kanadı diye bir ton şeyi var.Bilmeden anlamadan salllamak ne güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

Herkes birbirine vatan haini desin kurtulalım. Kimin vatan sevgisi daha fazla bunu ölçen bir cihaz mı var. Sen benim vatan sevgimi sorgulayacak kalibrede biri değilsin. Bu gün vatanın için ne yaptın. Oradan atıp tutması kolay. Nasıl devleti kazıklasam da daha az vergi ödesem. Çalışanını asgari ücretten gösterip, gerçek aldığı ücret üzerinden sgk primi yatırmayanlar, sahte rapor alıp rapor parası alıp sgk'yı dolandıranlar mı vatan sever. Benim gibi vergisini tam ödeyen mükellefler mi? Sor bakalım bu soruları kendine hangisi yaptın. Vergi ödevini yerine getirdin mi? Vatandaşı nasıl kazıklasam nasıl az vergi öderim hesabı yapan esnaf bozuntuları gelip burada vatan sevgisi kasmasın.

Uğraşma şu arkadaşla malın teki zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine anlaşamamışlar Afrin için.

Kamillerin elinde düzgün bir araç bile yok hala direnme derdindeler.

Esad ile Putin bunlara gazı verip gönderiyorlar.Harbiden manyak dolu bu Suriye.
  • Bu ülkede zorunlu askerlik diye bir şey var. Hepimiz yaptık. bedelli yapmadıysan sen de yaptın. EE biz yapıyoruz da bnlar padişah dölümü de sahte çürük rapolarıyla askerlikten yırtıyorlar. Daha düne kadar doğu ve düney doğuda şehit olanlar profesyonel askerler miydi? Ben hiç bir çığırtkanlık filan yapmıyorum. Senin için farketmiyor senin kanına dokunmuyor herhalde bu durum. bakanların, cumhurbaşkanınını çocuğu rapor alıp yırtacak. Sen askerlik yapacaksın. Sonra çocukları askerlikten kaçmış olanlar ben de şehit olmak istiyorum, yürüyün afrine diye popülist söylemlerde bulunacak senin gibi saflar da alkışlar bunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

Bu ülkede zorunlu askerlik diye bir şey var. Hepimiz yaptık. bedelli yapmadıysan sen de yaptın. EE biz yapıyoruz da bnlar padişah dölümü de sahte çürük rapolarıyla askerlikten yırtıyorlar. Daha düne kadar doğu ve düney doğuda şehit olanlar profesyonel askerler miydi? Ben hiç bir çığırtkanlık filan yapmıyorum. Senin için farketmiyor senin kanına dokunmuyor herhalde bu durum. bakanların, cumhurbaşkanınını çocuğu rapor alıp yırtacak. Sen askerlik yapacaksın. Sonra çocukları askerlikten kaçmış olanlar ben de şehit olmak istiyorum, yürüyün afrine diye popülist söylemlerde bulunacak senin gibi saflar da alkışlar bunları.

bunların operasyonla ne alakası var şimdi. bunun yeri burasımı.
  • Hayaletx kullanıcısına yanıt
    BU lafları bana değil. Çürük raporu alıp askerlikten kaçan bakanların çocuklarına anlat. Benden yana sıkıntı yok. Bir savaş çıksa ben de koşarım cepheye. Ben askeri lise sınavlarında sağlıktan elenmesem askeri okul sınavlarına giren birisiyim. Askerliğimi de yaptım. Vatanımı ülkemi seviyorum. Vatan sevgimi sorgulamak size düşmez.
  • Polemiğe çekiyorlar beni. Soruyorlar cevap veriyorum ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dor Niro

quote:

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 19 Şubat 2018; 17:30:31 >
  • adam battlefield diyor call of duty dıyor yaa..Allahım ya Rabbim sana geliyorum..elbabda yapılan gece çatışma videosu vardı bulabılsem de bir atsam..izlemesi bile cesaret ister..biride neden yavaş ilerliyruz diye paşalara kafa tutuyor...
  • levent_taka61 L kullanıcısına yanıt
    saçmaladığının farkında mısın?
    ne alakası var

neticeye bakarız, savaş amaç değil araçtır.
    k*rd kantonlarına engel olabildik mi hayır,
    abd, rusya, esad'a rağmen bişey yapabildik mi hayır.
    tek bir Türk'ün burnunun kanamasına rızam yok.
    evlatlarımızı feda ediyorsak, karşılığını almamız gerekir, bundan bahsediyorum.
    yoksa yazık olur gençlerimize...
  • Rusya'nın anti-balistik füze testlerinin ardından İsrail ile ABD yeni geliştirdikleri "Arrow-3" anti-balistik füze sistemlerini başarıyla test etti.

Arrow-3, şu an İsrail'in elinde bulunan en gelişmiş savunma sistemi.Eskisine göre daha hızlı ve küçük boyutta.30 saniyede 5 adet füze fırlatma kabiliyetine sahip.

"Uzay savaşları" için geliştirilen Arrow-3, atmosferde bulunan uyduları yok edebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

adam battlefield diyor call of duty dıyor yaa..Allahım ya Rabbim sana geliyorum..elbabda yapılan gece çatışma videosu vardı bulabılsem de bir atsam..izlemesi bile cesaret ister..biride neden yavaş ilerliyruz diye paşalara kafa tutuyor...

bu yüzden paralı askerliğe karşıyım, her türk erkeği en az 3 hafta intikal eğitimi almalı, anasından emdiği süt burnundan gelinceye kadar yürütmeli. askerliğini yapmayan adamın battlefield gibi sanması çok doğal.
  • quote:

Diyarbakır 8. Ana Jet üssünden yaklaşık 15 dakika önce kalkan uçaklarımız an itibariyle Rejime yakın Afrin'in güneyindeki geçiş güzergahlarını (köprüleri otoyollarını demiryollarını) bombalıyor.

esadın askerlerı gecmesın dıyemı vuruldu oralar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

quote:

Diyarbakır 8. Ana Jet üssünden yaklaşık 15 dakika önce kalkan uçaklarımız an itibariyle Rejime yakın Afrin'in güneyindeki geçiş güzergahlarını (köprüleri otoyollarını demiryollarını) bombalıyor.

esadın askerlerı gecmesın dıyemı vuruldu oralar..

tahminim afrinden sivil maskesi altında kaçmalarının önüne geçmek için yollar imha edilmiş.

afrine 5 kala anlamına geliyor bu, bizimkilerin amacı sulh etmek değil, kararlı bir yokediş olacak gibi duruyor. hepsini öldürecekler teröristlerin.
  • 
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.