Şimdi Ara

Barınaklardan köpek almak..? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
51.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Teufel

quote:

Orijinalden alıntı: aragorn7

quote:

quote:

Sahibinden.com dan gönüllü sahiplendirme kataloğunda aradığım 1 kişi bile ücretsiz demedi. Hepsi para istiyor site kuralına göre yasak diyor. Ben yavru bi golden mı sahiplensem eğitim li bi golden mı bilemedim. İstanbul Kartal'da oturuyorum bi fikri olan var mı?

Yedi Kule Hayvan Barınağı 'ndan sahiplenmeni tavsiye ederim arkadaşım.Sahibinden deki çoğu kişi bedava sahiplendirme demesine karşın ücret talep ediyorlar.Ama barınaklarda böyle bir durum söz konusu değil ve birsürü ırk ve yuva arayan evcil hayvan mevcut ben kedimi bir arkadaşım aracılığıyla ordan aldım sanada tavsiye ederim.Herkes de çok ilgili sana kesinlikle yardımcı olucaklardır.Bir iletişime geç bence zamanın varsa hatta git oraya kesinlikle bir dostla dönüceksin eve eminim.

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Hafta sonu gidicem inşallah. Barınakta ki hayvanlara yemek karşılığında olursa da veririm hiç üşenmeden sorunum o değil. Sadece sahtekarca ticaretlerinin yapılması.

Rica ederim. Burası Fatih Belediyesinin bir barınağı.Tamamen hayvan sever gönüllü insanların evcil dostlarımıza yardım etmek için bir araya geldiği bir yer.Ticari amaç kesinlikle güdülmüyor.Mama veya herhangi bir şey talep edilme durumu söz konusu değil sahiplendirme için.Gerekli şartlar sitede yazmakta zaten.Ama acil ihtiyaç listesinden siz götürmek istediğiniz bir şey olursa o da sizin gönlü zenginliğiniz olur.Umarım dostunuzu bulursunuz barınaktan haber verirseniz de seviniriz.Resimle paylaşın lütfen.

Aslında dün sokağa atılmak üzere olan bi golden yavrusu aldık evimize. Adam satamamış sokağa bırakıcakmış alıcaksan al dedi, gittim aldım. Bana kalsa ben 3-4 tane beslerim ama eşim 1 tane olsun istiyor :) Neyse ben sevgili karımı ikna edebilirsem birde barınaktan arkadaş almayı düşünüyorum. Resimlerini buradan paylaşırım :)

• aragorn7 A kullanıcısına yanıt
    o yavruyu almakla ne iyi etmişsiniz :)) sokaklarda o kadar cok var ki insanın içi aıyor onları görünce ,duyunca
    umarım sizinle uzun yıllar mutlu yaşar sizde onun la tabisi :))
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sahibinden.com dan gönüllü sahiplendirme kataloğunda aradığım 1 kişi bile ücretsiz demedi. Hepsi para istiyor site kuralına göre yasak diyor. Ben yavru bi golden mı sahiplensem eğitim li bi golden mı bilemedim. İstanbul Kartal'da oturuyorum bi fikri olan var mı?

Yedi Kule Hayvan Barınağı 'ndan sahiplenmeni tavsiye ederim arkadaşım.Sahibinden deki çoğu kişi bedava sahiplendirme demesine karşın ücret talep ediyorlar.Ama barınaklarda böyle bir durum söz konusu değil ve birsürü ırk ve yuva arayan evcil hayvan mevcut ben kedimi bir arkadaşım aracılığıyla ordan aldım sanada tavsiye ederim.Herkes de çok ilgili sana kesinlikle yardımcı olucaklardır.Bir iletişime geç bence zamanın varsa hatta git oraya kesinlikle bir dostla dönüceksin eve eminim.

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Hafta sonu gidicem inşallah. Barınakta ki hayvanlara yemek karşılığında olursa da veririm hiç üşenmeden sorunum o değil. Sadece sahtekarca ticaretlerinin yapılması.

Rica ederim. Burası Fatih Belediyesinin bir barınağı.Tamamen hayvan sever gönüllü insanların evcil dostlarımıza yardım etmek için bir araya geldiği bir yer.Ticari amaç kesinlikle güdülmüyor.Mama veya herhangi bir şey talep edilme durumu söz konusu değil sahiplendirme için.Gerekli şartlar sitede yazmakta zaten.Ama acil ihtiyaç listesinden siz götürmek istediğiniz bir şey olursa o da sizin gönlü zenginliğiniz olur.Umarım dostunuzu bulursunuz barınaktan haber verirseniz de seviniriz.Resimle paylaşın lütfen.

Aslında dün sokağa atılmak üzere olan bi golden yavrusu aldık evimize. Adam satamamış sokağa bırakıcakmış alıcaksan al dedi, gittim aldım. Bana kalsa ben 3-4 tane beslerim ama eşim 1 tane olsun istiyor :) Neyse ben sevgili karımı ikna edebilirsem birde barınaktan arkadaş almayı düşünüyorum. Resimlerini buradan paylaşırım :)

Ne kadar güzel yapmışssınız. Tebrikler. Umarım sizde o da çok mutlu olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarçın-gulten

o yavruyu almakla ne iyi etmişsiniz :)) sokaklarda o kadar cok var ki insanın içi aıyor onları görünce ,duyunca
    umarım sizinle uzun yıllar mutlu yaşar sizde onun la tabisi :))

Teşekkür ederim. Hafta sonu oyunlar oynayıp fotoğraflarını buraya atıcam.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne kadar güzel yapmışssınız. Tebrikler. Umarım sizde o da çok mutlu olursunuz.

Çok teşekkür ederim.

• arkadaşlar bu internet sitelerinde yazılan satılık yavru köpek ilanlarına prim vermeyin lütfen..köpekte olsa kedi de olsa para ile satılamaz satılamaz satılmamalı

bu dostların ticaretini yapan ve rant sağlayan kişiler var lütfen yapmayın bu ikişilere müsade etmeyin

kendi çocuğunuzu düşünün para ile satılması güzel bişeymi nice haberler de duyuyoruz hastaneden ordan burdan cocuk kaçırıldı evlatlık verildi die para ile satıyorlar coukları cocuksuz ailelere bunlaar nasıl vicdansızlar ahlaksızlar diyorsak

işte bu insan dostlarına da bunu layık gören para ile satışını yapanlara müsade etmemeli prim vermemeliiz

barınaklarda her cins ve yaş ta köpek var sahiplenmek isteyene bazı barınaklar köpeklerin çokluğundan ve sadece yardımlarla ayakta durdukalrından sadece sahiplenme aşamasında sizlerden mama,havlu,ilaç vs gibi sizin temin edebileceğiz şeyleri bekler o kadar bu da cok normaldir ki orada yaşayan ve henüz yuva sahibi olamamış misafir dostar için yaşamsal ihtiyaçlar dır.

bu dostlara sadece sevgi verin her yaşta alışırlar sizlere..

• tarçın-gulten kullanıcısına yanıt
    +1

Ayrıca yönetim bu bölümde çok yavaş. Bazen satılık ilanı günlerce kalıyor şikayet edildiği halde, sonra siliniyor.

Sahibinden.comdan ilanlar arasında gerçekten ücretsiz sahiplendirmelerde var. Ücret isteyen ilanları şikayet edin mutlaka.

Sokaklar değil asıl kötü olan ormanlar. Ormanlarda bir sürü yavrular, goldenlar, küçük ırklar dolu..
  • Chum lee C kullanıcısına yanıt
    haklısınız +1

bu ırklar orman da hatta sokakta yaşabilecek dostlar değiller ..vahşi hayvanlara hatta kendi türünden büyük ve aç olanlara yem oluyorlar :(

elimde olsa kojaman büyük bi arsaya tarlaya müsait bi ortama onlar için yer yaparım hepsini toplar sağlıkla bakarım walla :) hemde seve seve
  • quote:

haklısınız +1

bu ırklar orman da hatta sokakta yaşabilecek dostlar değiller ..vahşi hayvanlara hatta kendi türünden büyük ve aç olanlara yem oluyorlar :(

elimde olsa kojaman büyük bi arsaya tarlaya müsait bi ortama onlar için yer yaparım hepsini toplar sağlıkla bakarım walla :) hemde seve seve

Öyle yerler aslında İstanbul çevresinde oldukça fazla.Bizim öyle yerlerden çok onları ziyaret edecek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ( özellikle sevgi ) özverili vatandaşlara ihtiyacımız var. Polonezköy hayvan barınağına yolunuz düşerse eğer açıklık orman içerisinde yüzlerce hayvan var mesela.Şartları çok iyi değil ama kendi dünyalarında ve açıklık arazide olmaları beni kafeste olmalarından daha çok sevindiriyor. Zamanı olan arkadaşlar lütfen uğrasınlar.Araç gördüklerinde direk yanınıza geliyorlar zaten.Hepsi sevgiye aç.

• zaten benimde bahsettiğim hayalimde onları bağlamak kafeslemek değil rahat rahat dolaşıp eğlenip oynayabilecekleri yatmak istediklerinde üstleine yağmur kar yağmayan bi ortam :))

yolum düşerse mutlaka uğraarım polonezköy'e :))

yolumu düşürebilriim de :))
  • quote:

zaten benimde bahsettiğim hayalimde onları bağlamak kafeslemek değil rahat rahat dolaşıp eğlenip oynayabilecekleri yatmak istediklerinde üstleine yağmur kar yağmayan bi ortam :))

yolum düşerse mutlaka uğraarım polonezköy'e :))

yolumu düşürebilriim de :))

Eliniz boş gitmezseniz sizi daha çok severler :) Kemik tavsiyemdir. Mama maalesef yetmiyor çünkü çok kalabalıklar :)
  • tabisi elim boş gider miyim hiç :)) tavsiyeniz için sağolun
  • ben de zaman zaman ucuz da olsa ( bu da benim yanlışım , kendi evcil hayvanlarım için pahalı ama barınaktakiler için ucuz mama) kuru mama alıp yakınımızda ki barınağa bırakıyorum. ayrıca belediyemiz, bazı marketler, hayvan severler , belli sürelerle kampanya yapıp market önlerine makarna alınması için bidonlar koyuyorlar. makarna tabii ki beslenmek için yeterli değil ama barınaklarda ki hayvancağızları görseniz , makarna bile onlar için nimet.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.