Şimdi Ara

Bardakta Sıvı Yağ 2 TL, 1 Liralık Toz Şeker Satışları Başladı - Make Great Turkey Again 2 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
11.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
206 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shankssan

Mümkün değil. Bardak da 2 TL ise ortalama 5 litresi 40 45 TL arasında birsey tutar. Kar yerine aşırı zarar var. Gereksiz bir haber inananlar a Allah akıl fikir versin.

Gelmiş bir paralı troll, hacim hesabı yapmaktan bile acizler.

O boyutta plastik bardağın alacağı max 100 mL -> litresi 20 TL yapar bu da.

5 litreliklerin market satış fiyatı bimde 60 TL, biryağ ise 68 TL. Burdaki videodakina göre 5 litresi 80 TL'ye geliyor.

Marketin toptancıdan daha ucuza aldığı ve fiş kesmediği düşünülürse her türlü karı var.

• Başka ülkeleri izlerken eskiden " Bu nasıl olur, ne acayip ülkeler var!" derdik. Şimdi onların seviyesine düştük.

Bu rezillik halkındır. Çünkü halk nasıl istiyorsa öyle yönetiliyor. Daha beter durumlara düşmedikçe bu milletin akıllanacağı yok.

Allah sonumuzu hayır etsin.

• Konudan bağımsız şu başlığı düzeltin lütfen :) Make Turkey Great Again daha doğru olur .

• Bunların yanına 1 liralık keyif çayı da paketlemesi çok yerinde olur.
  • arkadaşlar ne olmuş burada

• bu tarz konuların hepsine yazdım her zaman gördükçe yazacağım

beter olun beter.

4 yıl önce bugünleri dediğimizde terörist ilan ediliyorduk dün akp tayfası berat seninleyiz diyordu umarım ekmeği bile dilimle alacak hale gelirsiniz ki geleceksiniz.

• Adorer kullanıcısına yanıt

İroni dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Morgoth Draqe

İroni dimi

Yok degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık ülkemin haline.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

bu tarz konuların hepsine yazdım her zaman gördükçe yazacağım

beter olun beter.

4 yıl önce bugünleri dediğimizde terörist ilan ediliyorduk dün akp tayfası berat seninleyiz diyordu umarım ekmeği bile dilimle alacak hale gelirsiniz ki geleceksiniz.

emekli kurbandan kurbana et yiyorum diyor,tatile gidemiyorum diyor,torunuma harçlık veremiyorum diyor.oy kullanan emekli sayısı bir partiyi iktidara getirir ,ama ..... yok hakettiklerini yaşamaya mahkumlar.asgari ücreti enflasyona ezdirmem dediler ama emekliye gelince kasadan çıkacak diye zam yapmadılar.kola 9 tl süt en ucuzu bile 5 tl şok şok reklam çocuk bezi tanesi sadece 1 tl (boşalt boşalt kullan )

• quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe_V

Yazık ülkemin haline.

32'li tuvalet kağıdı,5 lt sağlıksız ayçiçek yağı alabilenler zengin sayılacak az kaldı.

• daha durun bu şükürcü tayfanın dilimlenmiş kuru ekmeğe muhtaç kaldığı günleri de göreceğiz umarım.

• Akıyor maşallah... Yanlış anlamayın, yağ değil akan. Rezillik, sefalet ve fakirlik...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden cafede masaya Mercedes Bmw anahtarı koymak hava yaratırdı, şimdi 5 litrelik yağı çıkar koy masaya tüm gözler üzerinde olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Bana biraz abartı gibi geldi...

Birini hatırlattın bana :))

• Bir insan neden toz şekere para verir hiç anlamam :D

• https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonomi/aycicegi-yagi-avrupada-sudan-ucuz-6270544/

"litre fiyatı 75 cent (6.3 TL) 5 litresi ise 3.25 Euro (28 TL) bandında."

• Riven Mı kullanıcısına yanıt

Bedava vermedikleri için.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.