Şimdi Ara

Bardakta Mısır Nasıl Yapılır ? Merak Edenler İçeri (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
63
Favori
189.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bardakta kumpir yapımına başlandı...kumpir bardağa girdi ? nasılmı ?
    mısır tezgahı,nasıl yapılır ? nerelerde bulunur
    bardakta mısır arabası
    cubukta patates
    pamuk şeker makinası
    popcorn makinası

kumpir bardağa girdi,inanmak zor ama insanlar iş deneyimini artırmak için her yolu deniyor.....

biz size iş imkanı sunuyoruz ...nasılmı bu makaleyi oku,

millet simit arabası alıp simit satmaya çalısıyor..ama zabıtadan kaçıp araçlarını kaptırmakta...bunu engelemek ve güzel şekilde para kazanmak zor değil...

bu yazımda insan isteyince neler yapılacağını anlatıyorum...bardak içine girmiyen kalmadı...

yakında bardağın içinde duş aldırırlar.....

şimdi gelelim asıl konumuza para kazanmak için neler yapmalıyız.. şöyle bi düşünün ,bunu yapmak zor değil.

günde 100 bardakta mısır sattığınızı düşünün 1 tl ucuz fiyata satarak aylık 9000 tl kazana biliyor insan ....şaka gibi..

şimdi az daha konuyu anlatayım..ben mısır arabası satın aldım ve sahilde dlaşarak ayda 3000 tl kazandım...

baktım iş iyi geliceğe iyi bakıyor...

çubukta patates arabası aldım, sahidee arabada mısır satarken, çubuka patates e satarak sahilde dükkan açtım ,
    sonra pamuk şeker makinası aldım, 1 kilo şekerde 100 tane üretime geçti tanesini 2.tl den satmaya başladım ve 200 tl kar etmiş oldum...

nasıl ki marketler zinciri varsa benimde 10 tane mısır arabası veya çubuk patates satış yaptım dükkanlarım var,,....

bu sadece istemekle başlar...

yakında marketler zincirlerini kurmaya başlıyacağım...

şimdi bu ürünleri su aşağıda verdiğim adresten aldım..

adamlar dünyaya satmaya başlamış..

malezya,çin,kore,amerika,bulgaristan,fransa,almanya,rusya,ukranya, gibi gibi saymakla olan 45 ülkeye ihraç ediyorlarmışş
    ..yakında bende türkiye patentini satın almayı düşünüyorum...

şimdi bu yazıyı nedenle paylaşıyorum,sadece ben para kazanmak gibi bi hırsım yok...sizde kazansın,iş kurmak istiyen herkes kazansın....

merak ettiğiniz sorunnlar olrsa yanıtlıyabiliriz.

Hızla gelişen girişimcilik sektöründe adından sıkça söz ettiren mısır arabaları son yıllarda artan taleplerle beraber farklı konseptler geliştirmiş popcorn, çubukta patates, mısır patlatma makineleri gibi tüketicilerin ilgisi çekmiştir. AVMler, Standlar, Dükkanlar ile tüketicilerin beğenisine sunulan bu seyyar araçlar yatırımcılarına ciddi gelir imkanı sağlamıştır. Türk halkının damak tadına göre hareket eden bu girişim lezzeti dünyaya açılarak bir çok ülkeye ihtalat saglamıştır.

Özellikle hızla gelişmekte olan tatil beldelerinde sıkça görebileceğiniz ve turistlerin oldukça ilgisini çeken bu seyyar lezzet dükkanları 7'den 70'e herkesin damak tadına uygun ürünler sunmaktadır. Ülkemizin damak tadının da tanıtılmasında büyük imkan saglayan mısır arabaları yatırımcısını mutlu etmeye devam ediyor....

Sizde iş ortağımız olabilirsiniz ....
    Yapmanız gereken sadece

PAMUK ŞEKER MAKİNASI VE ARABALARI
    KOÇAN MISIR ARABASI
    ÖZEL ÜRETİM MODELLERİ
    OSMANLI MACUNU ARABASI
    KÖZDE KESTANE ARABASI
    KÖZDE MISIR ARABASI
    HOT DOG TESGAHLAR
    MISIR KAZANLARI
    ÇAY MAKİNALARI
    SEMAVERLER ISITICILAR
    SÜT SAHLEP MAKİNALARI ÇORBALIKLAR
    TOST MAKİNALARI

bardakta mısır nasılmı yapılır tıkla ve gör...

çubukta patates son günlerde gözde işi, oturduğun yerde para kazanıyorsun...

ürettiğimiz arabalardan birini satın alarak ,dükyanınızın önünde veya alışveriş merkezlerinde,ek gelir edlde adebilirsiniz....

Detaylı bilgi için bizi arayınız..... mısır arabası nasıl yapılır bilgi için bizi arayınız.....

www.goldmisir.com

0533 642 16 59

• Bardakta misir ile degilde normal misirla yapabilir miyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet ama hem sıcak oluyor hemde içi iyice pişmiş oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firmamızın üretemiş olduğu tüm Endüstrel mutfak arabaları, 2009 yılından 70 den farklı ülkelere göndermekte ve satışını yapmaktadır.

Sizde bizim firma ortağımız olabilirsiniz ?
    Kendi işinizi kura bilirsiniz !
    Kendi işinizin patronu olabilirsiniz !
    Günümüzde kar marjı oldukca yüksek olan mısır arabaları gibi çeşitli seyyar arabalar,her geçen gün artmakta ve bir çok kişinin ise gelir kaynağı olmuştur.

Sizde şimdi kendi işinizi kurabilir,hemen kendi işinizi yönetmeye başlıya bilirsiniz.
    Üretmiş olduğumuz seyyar arabalar ise,
    Bardakta mısır, bardakta mısır arabaları, bardakta mısır nasıl yapılır, bardakta mısır sosları, bardakta mısır bayiliği, bardakta mısır işi, bardakta mısır fiyatları, bardakta mısır arabası ikinci el, bardakta mısır kazancı, bardakta mısır tarifi, mısır arabası, çubukta patates arabası, mısır arabaları, mısır arabası modelleri, çubukta patates, Bardakta Mısır Arabası Modelleri, şeklinde sıralıya biliriz.
    Sizde hemen bu seyyar arabalardan alıp işinizi kurabilirsiniz.

Düşünün ! günde 100 bardakta mısır sattığınızı ,bardak mısır tanesi 1 TL olsun günde 100 TL kazanmış olduğunuz anlamına gelir,Ayda ise 3000 TL ,gelir gider 500 TL gitmiş olsa ayda en düşük 2500 TL para kazanmış olucaksınız.
    Daha fazla düşünmeye gerek varmı, Size kendi işinizi kurmak için fırsat veriyoruz !

Hızla gelişen girişimcilik sektöründe adından sıkça söz ettiren mısır arabaları son yıllarda artan taleplerle beraber farklı konseptler geliştirmiş popcorn, çubukta patates, mısır patlatma makineleri gibi tüketicilerin ilgisi çekmiştir. AVMler, Standlar, Dükkanlar ile tüketicilerin beğenisine sunulan bu seyyar araçlar yatırımcılarına ciddi gelir imkanı sağlamıştır. Türk halkının damak tadına göre hareket eden bu girişim lezzeti dünyaya açılarak bir çok ülkeye ihtalat saglamıştır.

Özellikle hızla gelişmekte olan tatil beldelerinde sıkça görebileceğiniz ve turistlerin oldukça ilgisini çeken bu seyyar lezzet dükkanları 7'den 70'e herkesin damak tadına uygun ürünler sunmaktadır. Ülkemizin damak tadının da tanıtılmasında büyük imkan saglayan mısır arabaları yatırımcısını mutlu etmeye devam ediyor. Türkiye'nin kültürel bi parçası olan ve halk tarafından çok sevilen bu seyyar araçlarda satılan mısırlar yaz kış demeden tüketim rekorları kırıyor. Yaz sezonunu iyi ve kazançlı değerlendirmek isteyen yatırımcılar güzel fırsatlar tanıyan firma, "Gerçek Üreticiden Tüketiciye" Sloganıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Tüm girişimcilerin Dikkatine demekte fayda var.

Siz Daha fazla düşünmeyin..
    Bize ulaşmak için
    bardakta mısır
    info@cemkometal.com
    0541 730 25 25

• mısır yokki olsa niye yapmıyım
  • dostlar bu ne bim'deki mısırla nede konserve mısır ile olmaz. biz süper mısır olarak Türkiye'nin her yerindeki bardakta mısırcılara mısır gönderimi yapmaktayız yoğun talep doğrultusunda artık evde de bardakta mısır keyfini çıkarabilirsiniz.
    15 kg şeklinde Türkiye'nin her yerine kargo ile kapıda ödeme kolaylığı ile 90 tl
    ürünlerimiz 1 kalite kesinlikle GDO'suz yerli mısır gerçek bardakta mısır standlarda satılan mısır salata mısır değil sizin aldıklarınız ve söyledikleriniz salata mısır.
    detaylı bilgi içinwww.supermisir.com yada 05326212937
    Bardakta Mısır Nasıl Yapılır ? Merak Edenler İçeri

• http://www.lezzetlipratiktarifler.com/2015/08/bardakta-msr-tarifi.html birde bu tarifi deneyin

• bardakta mısır yazınca ilk bu konu çıkıyor
  • Bardakta Mısır Nasıl Yapılır ? Merak Edenler İçeri
  • Kendim yapıyorum ve dışardakinden daha güzel oluyoo :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzelmiş yeni gördüm kaç yıllık konu
  • Bildiğin mısır-ketçap-mayonez üçlüsüne 5 sayfa doldurmuş DH.

• Arkadaşlar sizlere onerim a101'in mısırıyla yapın en iyi tat onda. Pişman olmayacaksınız

• Evdeki patlamalik normal mısırlarla yapamıyormuyuz?
    Konserveler saglıklı gelmiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mendel50

Evdeki patlamalik normal mısırlarla yapamıyormuyuz?
    Konserveler saglıklı gelmiyor ?

Maalesef olmuyor. Konserve yerine dondurulmus misir da kullanabilirsiniz

• Mısırları buzlu halde bir tencereye döküyorum. Üstünede zeytin yağı döküp arada bir karıştırıyorum. Zaman ilerledikçe karıştırma sıklığını artırıyorum. İçine başka hiç birşey dökmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakki.sert -- 20 Nisan 2016; 3:47:33 >
  • TÜRKİYENİN HER YERİNE 1.KALİTE BARDAKTA MISIR KAPIDA ÖDEME İLE GÖNDERİM YAPMAKTAYIZ.

Evde bardakta mısır keyfi için 15 kg bardakta mısır 90 tl at buzluğa istediğin zaman tüket.

Bardakta mısır satanlar için toptan bardakta mısır 60 kg bardakta mısır 280 tl

bardakta mısır hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz
    bardakta mısır soslarına ulaşabilirsiniz

ÜCRETSİZ KARGO VE KÖYLERDE BİLE OLSANIZ DEVAMLI DESTEK İLE SİZE ULAŞMASINI SAĞLAMAKTAYIZ.

TEL: 05326212937 WEB SİTESİ:www.supermisir.com

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.