Şimdi Ara

Bard Hakkında Bilgiler, Skilleri ve Açıklamaları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
135.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Butun Video Sitelerini İnceledim Ama TIk Yok :D

Ayrıca Bard PvP Video sunu Forumda Sercana Söylerseniz 82 LwL Charla da Cekebilir Skilleri Farma Soktu Onun Charıyla Sırf Uniq İcin Bekleyecem

Ayrıca Unique Konusunda Su Kararımda Hala İnatım Var

Bir Yanım Bard Wizard Diyor Diğer Yanım Bard Cleric Ama Wizardla Full Uniq Kosturabilirim Zaten Bard Burda İşime Yarayacak

Partylerde 2 Silahlada Görev Alacagım İcin Güzel Olacak 2 Tane FF Bard Hazır Ama Yan Build Konusunda Kararsızlıgımız Hala Devam ediyor

Neyse Bakalım Bulan Olursa Bana Pm Vs Ulassın En Cok Merak Ettiğim Konu Oldugundan ugrasıyorum
  • O videoları çeken kişi Guardia kendisi Venus Avalon'da. Her zaman party ile olduğu için defence'e ihtiyaç duymuyor. Wiz. açmasınada "Aslında hiçbirşey açmanıza gerek yok, ben yanlızca istediğim için açtım" diyordu guide sinde. Birkaç sebeb halindede yazmıştı. Party de yer alma şansını artırması (çünkü venusde çok fazla bard var.)Powerlevel ve solo kasarken ve uniq'ler içindi sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Out Of Low -- 26 Mart 2009; 9:31:24 >
  • Çok yararlı ve güzel bir konu olmuş, emeğine sağlık . . .
  • Harika bir rehber..Umarın cidden sen hazırlamışsındır
  • quote:

Orjinalden alıntı: !ronmaiden

O videoları çeken kişi Guardia kendisi Venus Avalon'da. Her zaman party ile olduğu için defence'e ihtiyaç duymuyor. Wiz. açmasınada "Aslında hiçbirşey açmanıza gerek yok, ben yanlızca istediğim için açtım" diyordu guide sinde. Birkaç sebeb halindede yazmıştı. Party de yer alma şansını artırması (çünkü venusde çok fazla bard var.)Powerlevel ve solo kasarken ve uniq'ler içindi sanırım.

Guardia'ya hayranım ya, çok iyi Bard kullanıyor.
    Ama diğer Bard'cıları da unutmamak gerek. Mindmaker var mesela o da çok iyi bir Bard.

quote:

Orjinalden alıntı: Exadusthebest

Harika bir rehber..Umarın cidden sen hazırlamışsındır

"En küçük noktasına kadar ben hazırladım."

• çok iyi olmuş elinize sağlık
  • Yeni bir bilgi

Bard'daki Temptation veya Curious Temtation skillerini kullandığınız mob'da Confusion statusu oluşur. Siz moba bu statusu yaptıktan sonra Bind statusundaki gibi bozulmaz. Yani saldırsanız bile mobda kalmaya devam eder, bozulmaz. Ama belli bir süresi vardır. O süre bitince kaybolur.
  • Wizzy Kardeşim pm atmış rica etmiş oyuna girince charımdan ss ve merak ettiklerinizin cevabını vereceğim..
  • bende barda celerik kasıyorum iki builde buffır olduğu için saldırı skilleri fazla bu biraz sıkıcı geliyor 2 skille saldırı yapmak belli bir süre sonra insanı sıkar...........
  • quote:

Orjinalden alıntı: max2003

bende barda celerik kasıyorum iki builde buffır olduğu için saldırı skilleri fazla bu biraz sıkıcı geliyor 2 skille saldırı yapmak belli bir süre sonra insanı sıkar...........

Ana buildin Bard ise zaten cleric ten saldırıları açmıyorsun.

Bard olup party deysen zaten cleric e ihtiyaç duymazsın fazla. Recovery Division + Bless Spell bas yetiyor. Tambour'lardan birini açacağın için rod değiştirmeye fazla gerek görmüyorum ben.

Dediğin de doğru ama. Bard'da 4 tane temel atak skili ile 2 tane absoults damage skili var. Buff çok. Genede eğlenceli bir build. Ben hiç sıkılmıyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: Se®can

Wizzy Kardeşim pm atmış rica etmiş oyuna girince charımdan ss ve merak ettiklerinizin cevabını vereceğim..

Teşekkür ederim.

• Up
  • Pcde olan bir problemden dolayı chara giremedim.. Şuan chardayım sormak istediğiniz ne varsa buyrun sorun Birazdan ss ekleyeceğim
  • Kaliteli bir çalışma olmuş , Bilen bilmeyen herkes yararlanacaktır . Tebrik ederim .
    Bişey eklemek istiyorum ; Eger 1v1 diyorsanız kesinlikle bard tavsiye etmem ,Ama takım oyuncusu olmak için birebir

• Yukarıdaki arkadaşa aynen katılıyorum.. Bard 1vs1 de def yönünden çok zayıf bir char.. Çok çabuk ölebilirsiniz, fakat bir okadarda seri ve sağlam vuruyorsunuz.. Bardın light armor giymesi def açığını kapatmasına yardımcı olacaktır.. Ben şuan bard/wizard olarak kasıyorum wizard/bard dım wizardı 72ye çektim bardı 80e maxladım. (atack ve gerekli buffları)

Bard plvlde eşi bulunmaz bir char.. Okadar seri ve sağlamki, hit march gibi bufflarıyla atackda gözle görülür bir artış oluyor..

Buyrun charımdan birkaç ss

Bard Hakkında Bilgiler, Skilleri ve Açıklamaları

Ong farmda bard: 10D stafflı 93 lvl wizarddan spotu alabilecek kadar seri ve güçlü başka birşey dememe gerek yok sanırım.

Yukarıda da dediğim gibi vslerde son derece seri ve güçlü fakat phy def açığı oldukça fazla..

Dipnot: Charın hp ve mpsi oldukça düşük üzerimdeki sette blue yok 8d robe ile geziyorum yoksa bukadar ezik değilim

Server: Saturn

• Up
  • Bana Uniq Video su Bulan Yokmu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DostDeli

Bana Uniq Video su Bulan Yokmu ?

Ben bi oyuna gireyim sana özel uniq kesicem ama giremiyorum
  • Bu rehber çok güzel olmuş
    Hazırlayan arkdaşı tebirk ediyorum eline sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Se®can

Yukarıdaki arkadaşa aynen katılıyorum.. Bard 1vs1 de def yönünden çok zayıf bir char.. Çok çabuk ölebilirsiniz, fakat bir okadarda seri ve sağlam vuruyorsunuz.. Bardın light armor giymesi def açığını kapatmasına yardımcı olacaktır.. Ben şuan bard/wizard olarak kasıyorum wizard/bard dım wizardı 72ye çektim bardı 80e maxladım. (atack ve gerekli buffları)

Bard plvlde eşi bulunmaz bir char.. Okadar seri ve sağlamki, hit march gibi bufflarıyla atackda gözle görülür bir artış oluyor..

Buyrun charımdan birkaç ss

Ong farmda bard: 10D stafflı 93 lvl wizarddan spotu alabilecek kadar seri ve güçlü başka birşey dememe gerek yok sanırım.

Yukarıda da dediğim gibi vslerde son derece seri ve güçlü fakat phy def açığı oldukça fazla..

Dipnot: Charın hp ve mpsi oldukça düşük üzerimdeki sette blue yok 8d robe ile geziyorum yoksa bukadar ezik değilim

Server: Saturn

Çok teşekkür ederim. Hemen konuya ekliyorum resimleri.

• Sercan, şu discord wave yi bir açıklarmısın? Ne işe yaradığını tam olarak bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.