Şimdi Ara

Bard Hakkında Bilgiler, Skilleri ve Açıklamaları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
134.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://resim.donanimhaber.com/m_29916373/mpage_1/key_/tm.htm

Yukardaki konudan bakabilirsin. Burayı karıştırmayalım
  • Guard/Mana Tambour ve Hit/Clout March'ta bir yazı dikkatimi çekti.

"... You can not use the skill with other instrumental skills except for Moving March or Swing March of the Music Pleasure Line. The effect disappears along with other music when attacked or attacking."

Burda ne demek istiyor anlamadım?
  • Anladığımı yazayım
    Moving March ve Swing March (hızlı koşma skilleri) dışındaki skilleri Music Pleasure Line'daki (bu skillerin üzerinde bulunduğu skill sırası) diğer skillerle birlikte kullanamazmışsın. Yani Moving March+Guard Tambour yapabilirsin ama Guard Tambour+Hit March yapamazsın.
    Bir de bu skiller (Guard/Mana Tambour ve Hit/Clout March) yaratıklar sana vurunca veya vuruyorken kayboluyormuş. Galiba Prism skili bu skillerin dayanıklılığını artırıyordu, yani o skilin levelini ne kadar yüksek tutarsak bu skiller yaratıkların darbelerine karşı o kadar dayanıklı oluyor ve o kadar uzun süre kullanılabiliyor.
  • E afedersin de sallamıssn keske hic yazmasaydn pes dogrusu :S
    Guard/Mana Tambour +Hit/Clout Marchı baskalarındayken kullanamazsn + sana atak yapıldıgında etkisi kaybolur (tabii ki bildiginiz gibi bi atakta deil)
  • bende 46 lvl bard var arkadşlar bard+Cleric kasması çok zevkli bence :) neptünde oynuyorum bende.Öne çıkmak istiyorsanız bu çar tipi sizlere göre değil yani unique kesmez ama yardım severseniz eğer :D Çok iyi bir çardır TÜm guildler bu tür çar tiplerini mumla arar:D KAstırır savaşlara hazırlar :) iyi düşünün Ona göre çar açın :) 2 arkdaş olarak Bard+Cleric kasarsanız çok daha yararı olucaktır En altaki Skilleri açarak Çok daha iyi bir şekilde birbirinizi savunurusunuz :) iyi geceler
  • ty bard kasıcam
  • kasmaya başladım 9 lvl :DxD
  • Alıntı yapmayın lütfen demişsin sanki kendin alıntı yapmadın aynı konuyu geçen sene bi sitede görmştüm videolar bile aynı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kaan890

Alıntı yapmayın lütfen demişsin sanki kendin alıntı yapmadın aynı konuyu geçen sene bi sitede görmştüm videolar bile aynı

Konuyu iyi okumadın sanırım.
    Bu konuyu ben hazırladım ve birkaç forumda daha paylaştım. Başka forumlarda da görmen normal.
  • Süper ya bu rehber...
  • bardlar full int oluyo dımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yÜkXeX DoZ

bardlar full int oluyo dımı ?

Kesinlikle . . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Se®can

Yukarıdaki arkadaşa aynen katılıyorum.. Bard 1vs1 de def yönünden çok zayıf bir char.. Çok çabuk ölebilirsiniz, fakat bir okadarda seri ve sağlam vuruyorsunuz.. Bardın light armor giymesi def açığını kapatmasına yardımcı olacaktır.. Ben şuan bard/wizard olarak kasıyorum wizard/bard dım wizardı 72ye çektim bardı 80e maxladım. (atack ve gerekli buffları)

Bard plvlde eşi bulunmaz bir char.. Okadar seri ve sağlamki, hit march gibi bufflarıyla atackda gözle görülür bir artış oluyor..

Buyrun charımdan birkaç ss

Bard Hakkında Bilgiler, Skilleri ve Açıklamaları

Ong farmda bard: 10D stafflı 93 lvl wizarddan spotu alabilecek kadar seri ve güçlü başka birşey dememe gerek yok sanırım.

Yukarıda da dediğim gibi vslerde son derece seri ve güçlü fakat phy def açığı oldukça fazla..

Dipnot: Charın hp ve mpsi oldukça düşük üzerimdeki sette blue yok 8d robe ile geziyorum yoksa bukadar ezik değilim

Server: Saturn

freakz dan eski arkadaş senin 30 lvl halini bilirim

• eldorado sp farm yapıyorum bitmesine az kaldı ama daha bard/cleric mi yoksa bard wizard mı yapayım karar veremedim. yardımcı olursanız sevinirim
  • Bardın asıl gücü pt.deyken çıkıyor. Eğer sıkılmam, cleric bana yeter dersen cleric açabilirsin.

Eğer unique felan kesmek istersen wizard açmalısın.
  • bard/wizard yapsam kasarken pek sıkıntı yaşamam sanıyorum ki. çünkü benm asıl niyetim barder olmak. kasarken bard ile kasıcam. anca arada medusaya falan gidersem staffı alırım elime. clericte recovery ve bless dısındaki skiller ztn kasarken işime yaramıyacak. barddaki noise ve tambourlar sayesınde pek yatmam sanıyorum. zaten heryer tıklım tıklım ks yatıracak kadar mobu basıma toplamam pek mumkun olmaz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bangez -- 31 Ağustos 2009; 17:56:16 >
  • MErhaba Arkadaşlar

Lv76 Bard + Cleric Charımız var
    Bu konuda usta olan arkadaşlar bi yardımcı olursanız sevinirim

dancing of healing : heallendiginizde ya da pot kullandıgınızda daha %18 daha fazla hp gelir

Bu Skili charımıza açtık, ama kullanamıyoruz, kullanmak istediğimizde " Can Only be used within music play area " hatasını vermekte.

anlamı da ( Sadece müzik oyun alanı içinde kullanılabilir ) tam olarak çözemedim bilgisi olan varsa HP konusu çok önem taşıyor özellikle HP yi uzun süre beklediğimiz için...

( diğer bir konuda ayrıyeten sordum, acil olduğu için burayada yazıyorum)
  • Bard kendi lvl mobuna tek atabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xapster

Bard kendi lvl mobuna tek atabilir mi ?

Belki atabilir belli olmaz. Ama büyük olasılıkla atamaz. Bard, wizard gibi değildir. Fakat asıl gücü dance yaptığında ortaya çıkar.

quote:

Orijinalden alıntı: cemali7

MErhaba Arkadaşlar

Lv76 Bard + Cleric Charımız var
    Bu konuda usta olan arkadaşlar bi yardımcı olursanız sevinirim

dancing of healing : heallendiginizde ya da pot kullandıgınızda daha %18 daha fazla hp gelir

Bu Skili charımıza açtık, ama kullanamıyoruz, kullanmak istediğimizde " Can Only be used within music play area " hatasını vermekte.

anlamı da ( Sadece müzik oyun alanı içinde kullanılabilir ) tam olarak çözemedim bilgisi olan varsa HP konusu çok önem taşıyor özellikle HP yi uzun süre beklediğimiz için...

( diğer bir konuda ayrıyeten sordum, acil olduğu için burayada yazıyorum)

Dance skillerinin açıklaması ilk sayfada vardı. Genel olarak dance skillerini herhangi bir tambour açıkken kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xapster

Bard kendi lvl mobuna tek atabilir mi ?

atamaz. bende buyuk umutla charımın bard atack skillerini actım oyle kasarım dıyordum ama cok dusuk vuruyor wiz ile karsılastırıldıgında. hatta elımdekı harp 94+7, skiller 96ya max. ama bırak lvlıne tek atmayı 2-3 lvl altına bıle tek atamıyor. bard tek kasılırken cok etkısız kalıyor. pt ile dance acarak mag atack artırdıgında aca bıseye benzıyor. medusa pt lerde cok rahat pt bulunuyor ama cunku herkez atack yapacak barder arıyor. hem buff hem atack :) sıkıyor ama sürekli 2 skille atack yapmak. 96ya maxladıgıma bıle acıdım skıllerı. 100e max yamamayı dusunuyrm atackları
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.