Şimdi Ara

Barcelonadayım soruları alayım? SS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu an La Rambla caddesindeyim,birazdan camp nou'ya gidecegim, interrail yapiyorum sorulariniz olursa cevaplayayim.

not: sehir internetinin upload hizi cok dusuk oldugu icin upload yapamadim.

http://pho.to/6W5fi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemésis -- 28 Temmuz 2014; 18:46:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• no ss no güven
  •  Barcelonadayım soruları alayım? SS
  • Messiye selamimi soyle

• tibidabo ve Park guell'e git kesinlikle
  • Rota nasıl, kaç para birikimin var, tek misin, garda mı kalıcan hostellerde mi?

• Deme yaww .d

• zar zor ilk mesaja galeri linki yollayabildim, bilgisayar olmayinca zor oluyor.

neyse, yanimda harcamak icin 1000 euro para var fakat biterse limiti arttiracagim. rota olarak da ucakla roma, oradan floransa ve trenle de barcelonaya geldik. yarin hizli trenle parise gececegiz, bir aksilik olmazsa oradan bruksel, brugge, amsterdam, berlin, prag ve tekrar berline donup ucakla istanbula donecegiz. daha gunumuz bol, gittigimiz yerlerde mumkun oldugunca gezip aksamlari da gece hayatina takiliyoruz. yanimizda mat var fakat sokakta kalmiyoruz, sadece italyada gece aktarma trenini kacirdigimiz icin gardaki trenin kapisini acip icinde yattik. genel hatlariyla bunlar simdilik, ayrintili anlatmak cok zor buradan ama spesifik bir sorunuz olursa sehirler veya interrail ile ilgili cevaplayabilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.