Şimdi Ara

barcelona vizesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Barcelona'ya vize başvurusunda bulundum avukat katibiyim vize çıkar mı ? Sizce.

• quote:

Orijinalden alıntı: bakemono77

Arkadaşlar Barcelona'ya vize başvurusunda bulundum avukat katibiyim vize çıkar mı ? Sizce.

Hocam barselona derken, özerklerdi onu biliyorum da ayrıca vize mi çıkarmışlar bir de

Şengen vizesinden bahsediyorsunuz, seyahate engel olacak bir unsur yoksa alabilirsiniz sıkıntısı şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAN-TURK

quote:

Arkadaşlar Barcelona'ya vize başvurusunda bulundum avukat katibiyim vize çıkar mı ? Sizce.

Hocam barselona derken, özerklerdi onu biliyorum da ayrıca vize mi çıkarmışlar bir de

Şengen vizesinden bahsediyorsunuz, seyahate engel olacak bir unsur yoksa alabilirsiniz sıkıntısı şekilde.

seyehate ne gibi bir engel teşkil ederse ?Alamam ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PAN-TURK

quote:

seyehate ne gibi bir engel teşkil ederse ?Alamam ?

Memur musun hocam ?
    Memur degilsen sigortan ne kadar suredir odeniyor ve asgari ucret uzerinden mi odeniyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• memur değilim 1.500 tl ödeniyor 2008 den beri sigortam ödeniyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.