Şimdi Ara

BARANSUNUN GS VE ŞİKE YORUMLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu açan arkadaşa önerim üslubunuz tepki görmeye çok müsait. Bence daha iyi ifade etmeye çalışın kendinizi.
  • Zuhah boşuna demiyoruz her zaman her yerde en büyük eğlence diye.
    Adamların nerdeyse bütün yöneticileri içerde ama şike yapmadık derler bizim yönetici arabasıyla gidip ifade verir sonra dalga geçer gibi arabasıyla evine gider şikeci biz oluruz.
  • patya , işte kötünün yanında iyide yanıyor !.. kasımpaşa tayfa gibi fenerliler yüzünden senin gibilerde yanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazminator

patya , işte kötünün yanında iyide yanıyor !.. kasımpaşa tayfa gibi fenerliler yüzünden senin gibilerde yanıyor.

Sorma senin gibi centilmen olamadik karadenizin en nefret edilen takimi tsyi tutsaydim keske
  • quote:

Orijinalden alıntı: patya

Konuyu açan arkadaşa önerim üslubunuz tepki görmeye çok müsait. Bence daha iyi ifade etmeye çalışın kendinizi.

Benimde size onerim fenere soylenen laflara bakip ondan sonra bana oneride bulunmaniz yonunde
  • özrü kabahatinden beter
  • quote:

özrü kabahatinden beter

Benfica
  • Karadenizin nefret edilen takımı yerine Türkiyenin nefret edilen şikeci takımını tutmak çok daha mantıklı senin söylemlerine göre ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KASIMPAŞA TAYFA

quote:

özrü kabahatinden beter

Benfica

benficayı destekliyordun değilmi , fb cumhuriyeti vatandaşı ?..
  • quote:

quote:

özrü kabahatinden beter

Benfica

sana da bu yakışırdı

• quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Karadenizin nefret edilen takımı yerine Türkiyenin nefret edilen şikeci takımını tutmak çok daha mantıklı senin söylemlerine göre ?

Turkiyede sike ile en cok anilan kulup gsdir, ankaragucu malatya ulusoy donemi bjknin iki sampiyonlugunu caldiniz, eger adil bir lig olsa bjknin sizden cok sampiyonlugu olurdu
  • quote:

quote:

quote:

özrü kabahatinden beter

Benfica

benficayı destekliyordun değilmi , fb cumhuriyeti vatandaşı ?..

Evet, ayrica Fenerbahce cumhuriyeti diye bir sey yoktur, buyuklugunu anlatmak icin gsli bir yazarin sozudur bu, ama trabzonda daha once bir cumhuriyet kurulmustu

• senin yüzünden üyeliğime zeval gelöesini istemem. Değmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 5 Ağustos 2011; 9:17:03 >
  • quote:

ulan git gide mal mal yazılar yazmaya başladın. isttede bizanslar vardı mal herif.

Bu konulara girmek istemezdim ama sen istedin her konuya gelip yok ayri bir cumhuriyetmisiniz yok fb cumhuriyeti vatandasi yazarsan boyle cevap alirsin
  • quote:

senin yüzünden üyeliğime zeval gelöesini istemem. Değmez...

aferin kıvırmayı öğrenmişsin, hakaret et ve sonra sil, gerçi yönetim sizden galiba mal herif yazdın ceza yok, gerzek yazdın ceza yok, ts iyi koymuş yazdın ceza yok neyse bakalım bir süre daha ceza alamzsan ona göre cevabını veririm, hayır yazdıklarına bakarsak fener sana neler yapmış hayal bile edemiyorum
  • quote:

quote:

aferin kıvırmayı öğrenmişsin, hakaret et ve sonra sil, gerçi yönetim sizden galiba mal herif yazdın ceza yok, gerzek yazdın ceza yok, ts iyi koymuş yazdın ceza yok neyse bakalım bir süre daha ceza alamzsan ona göre cevabını veririm, hayır yazdıklarına bakarsak fener sana neler yapmış hayal bile edemiyorum

ona hayal değil fantazi derler

• quote:

Orijinalden alıntı: zurna

quote:

quote:

ona hayal değil fantazi derler

Fantazi gerceklesmesini istedigin seylere deniz bu gerceklesmis

• haydeeeeeeee kideellluuummmmmmm hayyyddeeeee kidedeeelluummmm hayyddeeeeee kideeellluuummmmm hayydddeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Bunu yazan bir çocukla muhattap bile olmam.Bu arada küme düşmüş takımlar niye Spor Toto Süper Lig bölümüne yazıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mizuhara -- 8 Ağustos 2011; 9:30:51 >
  • zurna yazılanlaraobjektif açıdan yaklaşınca böyle oluyor ki doğru olan bu. Ama siz şikelojik olarak yaklaştığınız için olaya aklınız başka türlü yorum üretiyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.